גדול בזול: קולר מאסטר משיקה משפחת מארזי MasterBox חדשה

סדרת ה-K במותג שאותו מקדמת היצרנית תכוון ליחסי עלות-תועלת מרשימים במיוחד לחובבי הגיימינג

מארזים בעלי יחס עלות-תועלת מרשים מאוד הם אינם דבר חדש עבור חברת Cooler Master, ובכל זאת – סדרת MasterBox נוספת שהושקה לה לאחרונה מבקשת לאתגר את הסטנדרטים שאותם אנו מכירים, עם תג מחיר שמתחיל מ-59 יורו בלבד.

MasterBox K500L, שיהיה זמין גם בתצורה עם הארה מובנית צבעונית תחת השם MasterBox K500, הוא מארז בינוני נאה שמיועד ללוחות אם בתצורת ATX, Micro-ATX ו-Mini-ITX עם כרטיסי מסך באורך כולל של עד 40 סנטימטרים, גופי קירור בגובה של עד 16 סנטימטרים עבור המעבד הכללי וספקי כח גדולים באורך של עד 18 סנטימטרים, הכל עם מראה שכולל חלונית בחלק העליון ואפשרות לחלון אקרילי חצי-שקוף בצד (או מעטפת מתכתית מלאה מסורתית יותר).

זמין עם הארת לד צבעונית – או עם הארה קבועה בגוון אדום

המארז מציע תמיכה בקירורי מים עם רדיאטורים בגודל של בין 120 מילימטרים ל-280 מילימטרים, עד שמונה כונני אחסון ששניים מהם בתצורת 3.5 אינץ' גדולה ועד שישה בתצורת 2.5 אינץ', פאנל קדמי מובנה עם כפתור הדלקה, זוג חיבורי אודיו לאוזניות ומיקרופון וזוג כניסות USB 3.0 – ומערך קירור אפקטיבי למדי שמורכב משלושה מאווררי 120 מילימטר כברירת מחדל ועם יכולת לאכלס עד שישה מאווררים שכאלו בסך הכל, או לחלופין שלושה מאווררי 120 מילימטר ועוד צמד מאווררי 140 מילימטרים מוגדלים.

המארז אינו עצום – אך בכל זאת מיועד להתאים לרוב אמצעי החומרה ואמצעי הקירור הנפוצים ביותר בחנויות

מארזי ה-MasterBox K זמינים לרכישה בחנויות כבר עתה, ולמרות שהמאפיינים המודולריים כאן אינם בולטים ומגוונים כמו בדגמי MasterBox אחרים יוקרתיים יותר – במחיר של 59 יורו (או 54 פאונד בריטי) כולל מס קשה מאוד לבוא בטענות כלשהן ליצירה הזו. מה דעתכם? בואו לספר בתגובות.

שווה את הכסף, או שיש עדיפים ממנו לטעמכם?