ביקורת חדשה באתר – ThermalTake Extreme Volcano 12

ערב טוב,
לפני זמן קצר עלתה לאתר ביקורת חדשה בתחום שמזמן לא עסקנו בו, תחום אמצעי הקירור בכלל וגופי קירור בפרט, אשר הופך תחרותי יותר ויותר ככל שעובר הזמן עם כניסתם לשוק של אמצעי קירור חדשים.
הדבר מקשה על יצרניות מוצרי הקירור והן נאלצות להשקיע הרבה יותר מאמץ בפיתוח המוצר ובמקוריות על מנת למשוך קונים.

חברת ThermalTake היא חברה שעוסקת ללא הפסקה בייצור גופי קירור לצד שלל המוצרים האחרים שהיא מייצרת (מארזים, ערכות קירור מים וכד') ולאחרונה החברה הגבירה את הקצב ושחררה מגוון רב של גופי קירור, כאשר האחרון שבהם הוא ה-Extreme Volcano 12, העומד כאן היום לביקורת.
גוף הקירור המדובר הוא המילה האחרונה בתחום קירור האוויר למעבדי K7 (לפחות ממה שיש ל-Tt להציע) והוא מתהדר במאורר תלת להבי (מבנה אשר, לטענת החברה, מונע מערבולות אוויר ומייעל את הקירור) וגוף נחושת מסיבי, שאמורים לתת מענה לאוברקלוקרים הכבדים ביותר ולמעבדים החמים ביותר.

הביקורת החדשה, פרי עטו של עמרי פימה, באה לבדוק האם המוצר החדש של ThermalTake עומד ברף הציפיות שהחברה בנתה לעצמה לאור הרקורד שלה בייצור גופי קירור והאם הוא מהווה רכישה כדאית גם למי שמחפש קירור שקט ולא כל כך חייתי.

ציטוט מהביקורת:

" בגרסה זו עבר גם גוף הקירור עצמו מספר שידרוגים, שלצערנו נחסכו במעבר מדגם ה-Volcano 9 ל-Volcano 11. אמנם, בדומה לגופי הקירור מדגם ה-Volcano 7 וכל אלו אשר באו אחריו, גם Volcano 12 בנוי במבנה הסטנדרטי של בסיס וסנפירים מנחושת.
הפעם גוף הקירור זכה לתוספת נחושת משמעותית, וכעת משקלו עומד על 708 גרם כולל מאורר (!) לעומת 450 גרם ששוקל וולקנו 11. "

לביקורת