adplus-dvertising

בטא פומבית ל-Windows 8 ב-CES?

חברת מיקרוסופט מתכוונת להשיק גרסאת בטא פומבית למערכת ההפעלה הבאה שלה, Windows 8, בתערוכת CES 2012, כנראה.
 
למיקרוסופט הסטוריה ארוכה של הכרזות והצגות מוצרים חדשים בתערוכות CES שונות. סטיב באלמר, מנכ"ל החברה, הודיעה כבר כי נאומו יפתח באופן רשמי את התערוכה, והרשת כבר מלאה בשמועות אודות מערכת ההפעלה העתידית של החברה שתגיע, ככל הנראה, ברסאת בטא פתוחה.
 
מיקרוסופט הציגה בתערוכות CES קודמות את קונסולת ה-Xbox המקורית, אתץ תוסף ה-Kinect לקונסולת ה-Xbox 360 ובשנת 2009 גם גרסאת בטא למערכת ההפעלה השולחנית הנוכחית שלה, Windows 7.
 
מערכת ה-Windows 8 תתאים הן למחשבים אישיים והן למחשבי לוח והיא תכלול 2 ממשקים פעילים – ממשק החלונות הסטנדרטי וממשק "אריחים", בדומה לזה שתוכלו לראות כבר עכשיו במערכת ההפעלה למכשירי טלפון ניידים מתוצרת מיקרוסופט, Windows Phone 7.
 
לפי מקורות פנימיים בחברה, מיקרוסופט תתמקד ב-Windows 8 בתערוכת CES הקרובה. בתקווה, החברה תציג מחשבי לוח ומחשבים שולחניים שמריצים גרסא פעילה (פחות או יותר) של Windows 8, ואולי אף תרשה לכתבים לשחק איתה קצת.
 
נכון לעכשיו, מיקרוסופט לא התחייבה על תאריך שחרור מסויים. האופטימיים יותר מצפים לה כבר באמצע 2012, והאופטימיים פחות לקראת הרבעון הרביעי.
 
התערוכה תתקיים בלאס וגאס בין ה-10 ל-13 בינואר, כאשר הנאום של מר. באלמר יתקיים יום אחד לפני פתיחת התערוכה, ואז נהיה יותר חכמים, אם כי סביר להניח כי ההדלפות יתחילו ויתגברו ככל שנתקרב למועד המיוחל.
 1. SilentDawn

  אני מקווה מאוד שיש להם שם טכנולוגיה חייזרית
  כי יהיה קשה מאוד לשכנע אנשים לעבור מ-Windows 7.

  09/07/2011 בשעה 18:18
 2. גוגו

  לוקח להם הרבה מידיי זמן
  עולם המחשבים משתנה יותר מהר מעולם התוכנה… החברה במיקרסופט צריכים לתת קצת יותר גז… התחרות בשוק הרבה יותר מבעבר… בסוף נגלה שאנחנו משתמשים במערכת הפעלה נחותה…

  09/07/2011 בשעה 18:55
 3. captaincaveman

  סטיב באלמר הודיע, לא הודיעה.

  09/07/2011 בשעה 20:47
 4. נירוש

  ל-4, ואם הוא שינה את המין שלו?

  10/07/2011 בשעה 10:35
 5. אחד שאכפת לו

  צריך שנויי מהר
  לא לעשות מערכת כמו XP עם ממשק מלא סיגנון VISTA כי WIN7 היתה מיועדת למחשבים חלשים ושם זה נישאר קשה לה לינצל את המחשבים החדשים והחזקים שייש בשנתים האחרנות הם צרכים שנויי בגישה לעשות שתי מערכות אחת חלשה למחשבים בנונים ואחת למחשבים חזקים יש הרבה מה לשנות 1 סוג הפורמט של הדסקים אמרו שישנו ועוד לא שנו 2 שנויי פרפלי הצבע ושנויי לוח הצבעים הישן לתמיחה ביותר צבעים ומתאים לגרפקיים וניצול יותר טוב של הכרטיס הגרפי 3 שיפור מיידי של הנגן הישן שיוכל לתמוך בHD אמתי על מסך מלא חסר לו הרבה הגדרות וגם תמיחה יותר טובה בתוך מערכת וגם שיפור עם מכודדים שם הוא בעייתי בשביל שיצרוך פחות משאביםולא יעושה בעיות היום הנגן שלהם מיותר גם המדייה סנטר שלהם לא מצלייח ואין לו מספיק תמיכה ברשת אין ישומים כמו שזה ניראה היום זה סתם מיותר יש יותר טובים 4 שיפור הצגת התמנות בעיקר ממצלמות כי יש כלים יותר טובים 5 תמיכה בכונני SSD צריך להיות חלק בלתי נפרד מהמערכת 6 יכולת יותר טובה לשחרור עומסים מיותרים כולל שיחרור וטיפול בזיכרון ותכנות ומזקים שלא ממש ניסגרות וסתם תופסים מקום בזיכרון 7 הסרת המיגבלות שיש על הגדרות הרשת כמו תמיכה ביותר מ 10 שרתים בוא זמנית שלא ניצתרך תוכנה חצונית בשביל זה ועוד פרמטרים שהם מגבלים כיכך הם פוגעים בגולשים ביגלל המורדים ומשתפי מידע ברשת יש עוד מלא דברים גם במערכת עצמה ולא בתכנות זה רק חלק קטן וגם מי שלקוח שלהם שיש לו כמה מערכות הפעלה שקנה במשך השנים צריך לקבל מחיר יותר זול ותספות בלעדיים רק להם לא צריך לסבול ביגלל הלא חוקי

  10/07/2011 בשעה 10:50
 6. אנונימי

  ככה עושים תעשיה
  ברור שעם הזמן מערכות הפעלה יצצו כל כמה חודשים … ככה עושים כסף ! בנתיים לא נתקלתי ביותר מדיי חידושים … שיהיה מסכי מגע אז מערכת הפעלה מתאימה תהיה חדשנית.

  25/07/2011 בשעה 00:53