אייסר מכינה נייד מרובע ליבות מתכתי בעלות תחרותית מאוד

התוספת הבאה למשפחת ה-Aspire המיינסטרימית של היצרנית הטאיוואנית תוכל להציע מסך 15 אינץ', מעבד -R, כרטיס מסך דיסקרטי, גוף מתכתי קומפקטי ועוד בפחות מ-800 דולר

השקת מעבדי ה-Kaby Lake-R על ידי , עם ארבע ליבות עיבוד פיזיות ושמונה לוגיות בהספק ובמחיר שבו התרגלנו לקבל רק חצי מהכמות, יצרו מגוון הזדמנויות מעניינות חדשות עבור חברות המחשבים השונות – כשלפתע שילוב של מעבד שכזה יחד עם כרטיס גראפי ייעודי הופך לאפשרות הגיונית הרבה יותר, אדר נמנעת מחלק גדול מצווארי הבקבוק המרכזיים של כפולי ליבה חסכוניים מהעבר ומאפשר לקבל רמת מרשימה יותר במחירים עממיים עד מאוד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במהלך החודשיים האחרונים הזדמן לנו לפגוש כמה מחשבים ניידים משתלמים חדשים תודות ל-Kaby Lake-R, ועכשיו נראה שיש עוד מנה מעניינת שנמצאת בהכנות להשקה לפנינו – ה-Aspire A615-51G של .

ממשיכה לספק לנו כמה מהדילים הכי תחרותיים בשוק ה- כולו

הנייד העתידי של החברה עתיד להציע לצרכנים מסך IPS בגודל 15.6 אינץ׳ עם רזולוציית 1080p, מעבד Core i5-8250U או Core i7-8550U ששניהם מרובעי ליבות, כרטיס מסך מדגם ה-MX 150 של שכבר מסתמן בתור הפרטנר המועדף על היצרניות ל-Kaby Lake-R, זכרון בנפח של 8 ג׳יגה-בייט או יותר, מערך אחסון שכולל כונן בנפח 128 ג׳יגה-בייט וכונן מכאני נוסף בנפח טרה-בייט אחד, מעטפת מתכתית מלאה (בגוון שחור) דקה יחסית עם עובי של פחות מ-20 מילימטרים בנקודה העבה ביותר – והכל בתג מחיר מומלץ שיחל מ-750 דולר, לכאורה.

עצם קיום הדגם הודלף באתרים מהמזרח הרחוק כבר עכשיו – ההשקה עצמה רק בסוף דצמבר, או בתחילת ינואר ב-CES 2018?

ה-Aspire A615-51G מיועד להגיע אל מדפי החנויות בתחילת חודש ינואר 2018, מה שעשוי להצביע על הכרזה רשמית כבר במהלך החודש הקרוב – ולמרות שכבר נתקלנו בניידים מתקדמים אף יותר עם מחיר של 700 דולר, היה זה במסגרת זמני ומוגבל, בעוד שכאן מדובר על תג מחיר בסיסי זול למדי, שממנו ניתן יהיה רק לרדת עוד (מישהו אמר פחות מ-700 דולר) במסגרת הוזלות ומבצעים. נקווה שזה אכן יהיה המצב.