האם דור חדש של כרטיסי מסך מ-NVIDIA ייחשף בתוך שעות ספורות? (עודכן)

עדכון: מסיבת העיתונאים הארוכה באופן בלתי רגיל של מנכ"ל הסתיימה, ולמרות הכרזה על גירסת Quadro "חצי-ביתית" של כרטיס ה-Tesla V האימתני לא קיבלנו שום אזכור לכרטיסי חדשים לצערנו, לא ממשפחת ה-Ampere ולא ממשפחת ה- עליהן קיבלנו ים של שמועות בעבר.

העובדה שכרטיסי ה- מוגדרים כבלתי זמינים במלאי גורמת לנו להאמין כי יש בכל זאת צ'אנס להכרזה אשר נמצאת מעבר לפינה – אך היום הוא לא היום לכך.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המון הכרזות מסקרנות – אבל כרטיסים גראפיים לשוק הביתי הם לא חלק מהן

הכתבה המקורית: היעלמות כלל מלאי כרטיסי ה- באתר הרשמי של מפתחת השבבים מחזק את ההערכות כי כנס ה-GTC שמתחיל היום ישמש כבמה להכרזה גדולה

כנס טכנולוגי נוסף של חברת עומד להתחיל היום בקליפורניה, במסגרת מיזם וותיק ופופולרי אשר ביקר גם בארץ הקודש בעבר, תחת השם GTC. גולת הכותרת שלו היא אמנם בינה מלאכותית ולמידה חישובית עמוקה – אך האם בין הנושאים הגדולים והחמים הללו מסתתרת לה גם השקה בהפתעה של ארכיטקטורה חדשה עבור לשוק הביתי?

כמה שעות לאחר דיווח מהאתר TweakTown שהצהיר על אפשרות להשקת דור Ampere חדש לגמרי, תחת מיתוג בתור סדרת GeForce 11 (או במילים אחרות GeForce GTX 1180, GeForce GTX 1170 וכדומה) – כעת אנחנו מגלים כי באתר הרשמי של מופיעים להם כל דגמי דור ה- המודרניים עם התיאור 'אזל מהמלאי', אשר מחזק מאוד את האפשרות הזו שצצה לה מחדש.

צירוף מקרים מוזר, או רמז דק למה שעומד להתרחש?

בחודש שעבר מצאנו את עצמנו תוהים האם מעוניינת להפריד בין משפחת המוצרים המיועדת ליוצרים וגיימרים לבין זו המיועדת לכורי מטבעות וירטואליים, עם ארכיטקטורות מותאמות ושמות קוד שונים. יתכן שבעוד מספר שעות נקבל סוף סוף תשובות – צפו לעדכונים!