אופנה חדשה? MSI משיקה לוח אם עם מיתוג של המשחק Rainbow Six Siege

הלוח אם החדש-ישן של MSI נקרא Z170A Krait Gaming R6 Siege, והוא מושק בשילוב עם הכותר החדש של יוביסופט. תחילתה של ידידות מופלאה?

יצרניות החומרה נוקטות בשלל שיטות שונות ומשונות בנסיון לגרום לנו לרכוש את אותו מוצר שעולה קצת (או הרבה) יותר ממה שתיכננו, ונראה כי הטריק העדכני של חברת MSI עשוי להיות סיפתח לטרנד חדש בתחום הזה.

היצרנית הטאיוואנית חושפת עתה את לוח האם שנקרא Z170A Krait Gaming R6 Siege Edition, אשר מהווה תת גירסה ל-Z170A Krait שהוצג לפני כחודש – עם מיתוג ברוח הכותר החדש במותג ה-Rainbow Six, וגם קוד הורדה לכוננן עצמו שנכלל בעלות. ההבדלים בין דגם ה-Krait הסטנדרטי לדגם ה-R6 Siege הם מינימליים (אם בכלל קיימים), אך בחברה מתעקשים כי מדובר במוצר נפרד משל עצמו, שגם מוצג ככזה על גבי המעגל המודפס.

krr

ה-Z170 Krait R6 Siege מציע עיצוב שחור-לבן מרענן ומבוסס על ערכת השבבים Z170 עבור תושבת LGA 1151 ומעבדי הסקיילייק, וכולל 4 ערוצים לזכרונות במהירות מירבית של עד 3,600MT/s, זוג חיבורי USB 3.1 אחוריים בהתבסס על בקר של ASMedia, שלושה חריצי PCI-Express x16 ליצירת מערכים מרובי כרטיסים בתצורת x8/x8/x4, חיבור M.2 יחיד עם ארבעה ערוצי PCI-Express מחוברים אליו לקבלת מהירויות תיאורטיות מירביות של עד 4GBps, חיבור Gigabit Ethernet בהתבסס על בקר ה-I219-V של אינטל ועוד.

krr2

גם אלו שירכשו את לוח ה-Z170A Gaming M5 יוכלו לקבל את Rainbow Six Siege חינם בחנויות מסויימות – אם כי מומלץ לבדוק ולוודא את העניין פרטנית לפני שאתם מבצעים את הרכישה

זו לא הפעם הראשונה בה לוח אם מוצע יחד עם משחק כלשהו שמקבלים כל הרוכשים, אך זו ללא ספק אחת הפעמים הראשונות בהן לא מדובר במבצע זמני כלשהו אלא במוצר ממשי שנכנס לקו הנרחב של החברה. אחרי הכל, קונסולות עם מיתוג ייעודי מיוחד בהשראת משחק זה או אחר וגם ציוד היקפי ממותג למחשבים האישיים זוכים להצלחה נאה – אז למה לא לנסות ולהמשיך את ההצלחה גם בעולם לוחות האם?

krr1

האם בעתיד הלא רחוק נראה כמעט כל משחק מרכזי זוכה לקו מוצרי חומרה ממותג משלו? נחיה ונראה, אם כי ראוי לציין שזה לא נמשע לנו כמו רעיון שרחוק מדי מהלך הלוח במציאות.