Nexus 4 VS SGS4 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 4 VS SGS4

shlomishlomi

Recommended Posts

אפשר גם להשתמש בשירותים כמו .

וככה לחסוך מקום.

כי כל המוזיקה יכולה להישמר בענן.

ואם רוצים אפשר לוותר על קצת איכות ולחסוך הרבה מקום.

מבחינת תועלת\מחיר, הנקסוס לוקח.

מבחינת פיצ'רים וכוח הוא מפסיד.

אם היה לו חריץ הרחבה, הוא היה המכשיר האולטימטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא טען שחוסר כרטיס הרחבה זה לא חיסרון, גם אני הייתי מעדיף להוסיף כרטיס 32GB רק למקרה ו... אך זהו לא חיסרון מהותי יחסית לחסרונות של המכשירים האחרים, כי ישנם פיתרונות כפי שכבר הזכירו כאן. לעומת זאת, אין פיתרון אמיתי למכשיר צולע... ראיתי את הרומים האלטרנטיבים למכשירים שונים, רובם ככולם עם בעיות.

הטענה של לשמור את כל התמונות והסרטים מקומית במכשיר לא תופסת, כי אין לזה סוף.... גם מכשיר עם 64GB + כרטיס הרחבה של 64GB נוספים יתמלא מהר מאוד, במידה ואתה רוצה לשמור הכל מקומית במכשיר. אז בשלב מסוים בכל מקרה תצטרך לעלות חומר כדי לפנות מקום במכשיר, רק שזה יהיה בשלב מאוחר יותר מאשר בנקסוס 4.

בכל מקום בעולם יש WIFI חינמי, שבו המכשיר יעלה את הסרטים והתמונות לענן אוטומטית. או במהלך הטיול ופעם בשבוע, לחבר בכבל OTG את ה 64-128GB DOK למכשיר ולהעביר את התמונות והסרטים.... זה גם יותר בטוח למקרה והמכשיר נגנב/אובד.

וכפי שהזכירו כאן, 250 שירים באיכות מעולה תופסים 2GB. כמה כבר צריך במכשיר מקומית? אם בא לך לשמוע משהו שונה, יש ענן... ובכל מקום יש כיום. לפחות בכל מקום שבו האדם ההמוצע מסתובב 99.9% מהזמן. אלא אם אתה עושה מסעות במדבר, ואתה חייב איתך 2000 שירים בזמן נתון.

כנראה בסופו של דבר מדובר בהבדלים בגישה. יש כאלו שבשבילם סמארטפון אמור להיות סוג של DOK / דיסק קשיח חיצוני נייד, שבו הם מאחסנים כמה שניתן מ"הכל". בשבילי סמארטפון הוא דבר ראשון כלי עבודה, וכלי בידורי כשיש לי זמן לשרוף כשאני לא בבית מול המחשב והטאבלט. אני צריך בו משחק אחד גג 2 בזמן נתון, מעט מוזיקה, (מעט במונחים עכשוויים) ואפליקציות קשורות, סבירה לצילומים מזדמנים. (לא כתחליף למצלמה איכותית אמיתית) אך הכי חשוב, שמהמכשיר יעבוד כמו שצריך בדברים אלו, ולא יגמגם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעלים של SGS3 ואני חייב לציין שאם אומרים לי לבחור עכשיו, אני לוקח את ה- 4.

לפי שבוע הלכתי לחבר והוא בדיוק קיבל את ה- 4 שלו. אחרי השנייה הראשונה אמרתי לעצמי WTF!!!

זה הרבה יותר חלק אפילו מה- 7 שלי. כל דבר נפתח ברגע שלוחצים עליו (כמו במחשב), אין גמגום קטן כל פעולה, גם הפעולות הכבדות לא כבדות.

ה- 4 זה מכשיר מצוין, אין מתחרה לו, ובטח גם עם המחיר הנמוך שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט הזמנתי את הגלקסי במקום הנקסוס 4 "המזדקן" שלי והסרטון הזה החזיר אותי לשפיות.

לא ייאמן שמכשיר סופר היי אנד ב2013 עדיין מגמגם לפעמים. כמה זבל הם הצליחו לדחוף לשם? (הרום שלו הוא 2.5 פאקינג ג'יגה - ג'יגה יותר מהנוט 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלשם שינוי, סרטון "נורמלי" ומשכנע.

אין לו טענות מפגרות של פאנבוי, אלא הוא פשוט מראה באופן מאוד פשוט שפאקינג מכשיר דגל עם חומרה אולטרה-חזקה מגמגם. אז כן - אני לא חושב שזה באמת משנה משהו.אבל בשביל מכשיר כזה יקר וכביכול חזק? ה SGS1 עם CM10 עובד חלק באותה מידה! נכון, פחות מהר, אבל חלק באותה מידה. אני ממש לא מבין איך לא מתביישים להוציא מכשיר ככה.

כמו כן, הקופסה של המכשיר עלובה. מה נסגר עם מחלקת השיווק שם? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנסתי עם רומים אלטרנטיבים למספר מכשירים. רייזר, S1, S2.. הם אומנם בדר"כ יותר מהירים, אך לאלו שבדקתי (מהפופולריים) יש בעיות יציבות ובעיות אחרות. (לגרסאות הסופיות והיציבות כביכול שלהם - לא nightly)

לקנות מכשיר חדש, ולסמוך על זה שיהיה ניתן להחליף לרום מהיר יותר ולא פחות יציב, זו שגיאה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...