Nexus 4 VS SGS4 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 4 VS SGS4

shlomishlomi

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הזמן אומרים שאיכות הבניה של הנקסוס ממש טובה ולפי מה שאני הבנתי זה פשוט לא נכון.

המסך סופר רגיש ככה שגם נפילה (וגם הקטנה ביותר) יכולה לשבור את המסך ככה שגם זה שיקול

איך הבנת את זה? נקסוס משתמשת בגורילה גלאס (גם 3) תחפש ביוטיוב על מה מדובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הבנת את זה? נקסוס משתמשת בגורילה גלאס (גם גלקסי 3) תחפש ביוטיוב על מה מדובר...

אם איני טועה! גורילה גלס מונע שריטות ולא שבירות.

חיפוש קל בגוגל מוצא המון תוצאות כדוגמאת http://www.mobilemag.com/2012/11/29/lg-nexus-4-cracking-back/

(שלא תבין אותי לא נכון אני חושב שזה מכשיר מצוין רק שהכענין הזה מרתיע אותי עד מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם עזרתם לי מאוד. בסוף אני אמרתי לחבר שבחול שיביא לי אם הוא משיג אותו במחיר שלו 350$

כי מעבר לזה נראה לי שהמכשיר לא יהיה שווה את הכסף לטווח הארוך יותר.

ואם לא אז שיביא לי גאלקסי 4 I9500 כמובן..

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סמסונג ולא . חומרה קרנפית, בעיות Q.C (בעיקר אצל HTC), תוכנה מחורבנת (בעיקר בזכות הממשקים המיותרים שלהם) ומעטפת תמיכה בזיונית של עדכון רשמי בודד למכשיר, כשלכל זה מתלווה תג מחיר בזיוני לא פחות.

נקסוס ונילה, בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• אני בעלים של 4 ואני יכול לומר לך גם כטכנאי מכשירים סוללארים במשך שנתיים וחצי המכשיר פשוט מעולה. אם זה בעיצוב או בחומרה או ביצועים המכשיר הזה מספק לי את הכל ו2000 שקלים זה מחיר מדהים למכשיר הזה. בנוגע לS4 אני מאמין שהוא יעמוד על 3.5 אלף בקלות וראה כנגדו את הסוני אקספיריה Z שהוא בעל ביצועים נחותים והמחיר שלו 3.5 אלף...
    יותר מזה ערכתי השוואה בין הS3 לN4 כולל בנצ'מארקים הטלפון פשוט רמה מעל הS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

segev22 זה שה nexus 4 עם חומרה חזקה יותר משל הs3 זה ידוע,אבל להגיד שהnexus 4 רמה מעל הs3 לא וודאי נכון,החומרה זה לא העיקר אצל כל אחד,ויש הרבה דברים עדיפים בs3 על הnexus4 ,כגון:סוללה נשלפת (שהסוללה של הnexus תחלש לא תוכל להחליף אותה) .כרטיס הרחבה sd (למי שצורך הרבה מקום ואגב גם למשחקים כבדים זה מומלץ).usb otg .

חיבור hdmi .

הנה השוואה : http://smartphones.techcrunch.com/compare/245-386/Samsung-Galaxy-S3-vs-LG-Nexus-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס ההרחבה אני מסכים לחלוטין. הייתי אפילו משתמש במילה "מביש" לגבי זה שיצרניות לא שמות חריץ הרחבה במכשירי דגל. תנו לי להחליט אם בא לי להרחיב או לא!

סוללה נשלפת זה נחמד, אבל לא קריטי.

USB-OTG זה מגניב, אבל בתכלס, מישהו אי פעם השתמש בזה?

ל N4 יש OUT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...