Game of thrones - משחקי הכס - עוד מישהו רואה ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Game of thrones - משחקי הכס - עוד מישהו רואה ?

Yossarian22

Recommended Posts

אני מתלבט אם לקנות את הספר.

איך האנגלית שם? (ניסיתי לקרוא את העמוד הראשון ב- PDF והוא לא נראה לי קשה מדי)

כרגע, האנגלית שלי ברמה יחסית נמוכה אני קורא את Ender's game ובכל עמוד אני נתקל בהרבה מילים שאני לא מכיר. (lurched, unclenched, spasm , glint, groin...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתלבט אם לקנות את הספר.

איך האנגלית שם? (ניסיתי לקרוא את העמוד הראשון ב- PDF והוא לא נראה לי קשה מדי)

כרגע, האנגלית שלי ברמה יחסית נמוכה אני קורא את Ender's game ובכל עמוד אני נתקל בהרבה מילים שאני לא מכיר. (lurched, unclenched, spasm , glint, groin...)

לא מדובר על מילים קשות ברמה אקדמאית.

רוב רובם של המילים האלו הם מילים פשוטות מדוברות בשפת היום יום.

כל ילד במדינה דוברת אנגלית יודע מה זה groin glint spasm clentch.

בעיקר מי שלא קורא ספרים באנגלית יתקל בהרבה מילים לא מוכרות.

מי שכן קורא ספרים באנגלית, מספר לספר - מספר המילים הלא מוכרות יקטן במאות ואלפי אחוזים.

הדרך הכי טובה לסלול כביש זה לעלות עליו עם מכבש.

לקרוא באנגלית דווקא בגלל שיש שם מה ללמוד.

שנה אחת של עקשנות כזאת עדיפה על חיים שלמים של "אני לא טוב באנגלית" ואני מתרחק מזה כמו מאש.

בספרי פנטזיה ומדע בדיוני הרבה פעמים יש מילים מומצאות ע"י הסופר עצמו, ולכן היכולת להבין דברים בהקשרם היא כלי שימושי לכל קורא, גם לאלו שיודעים אנגלית היטב.

בכל מקרה המילון ידידו הטוב ביותר של הקורא.

בדיוק בשביל זה המציאו את המילונים האלקטרונים.

והיום למי שיש טאבלט או IPAD וכו... וניתן לקנות את הספר בגירסה נתמכת, ואז כמו בכל מחשב, יש אפשרות לתרגום מיידי בקליק (וגם למילים שאינם תיקניות, יש את http://www.urbandictionary.com/).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה לסלול כביש זה לעלות עליו עם מכבש.

לקרוא באנגלית דווקא בגלל שיש שם מה ללמוד.

שנה אחת של עקשנות כזאת עדיפה על חיים שלמים של "אני לא טוב באנגלית" ואני מתרחק מזה כמו מאש.

מסכים איתך ב- 100%, זה משהו שרצוי להתחיל איתו בילדות. אנדר זה הספר השלישי שאני קורא באנגלית ולאט לאט אני מרגיש את השיפור.

לאחרונה, החלטתי שאני לא קורא יותר ספרות בעברית עד שאני לא מגיע לרמה מספיק טובה באנגלית.

למזלי, לא הזנחתי קריאת ספרים בעברית במהלך הילדות והאוצר מילים שלי בעברית עשיר יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...