מחשב מאתחל כל כמה שעות ... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מאתחל כל כמה שעות ...

עינב

Recommended Posts

שלום .

יש לי מחשב שקניתי אותו לפני שנה וחצי בערך 4 1.6 ..

יש לו מאוור קידמי במארז שאחרי שנה הוא התחיל לעשות לי רעש מחריד , אז ניתקתי אותו...

התקנתי מאוורר בפנל האחרוי של המארז מאוורר יותר גדול מהקדמי .

יש לציין שהמאוור הקדמי ישב צמוד לHD .

מאותו זמן שניתקתי את המאוור הקדמי המחשב שלי עושה ריסטים כל כמה שעות ...

יש לציין שהטמ"פ של המעבד היא בממוצע 27 מעלות צלסיוס ...

מה יכולה להיות הבעיה , אודה אם תעזרו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את AIDA32 הבעיה שהיא לא נותנת טמ"פ של ה HD ....

אז לדעתכם זה יכול להיות ה HD ?

כי המאוורר הקדמי אותו ניתקתי היה בחזית של ה HD כביכול העביר אוויר פנימה דרך ה HD לכיוון המארז ..

ואותו ניתקתי , ושמתי מאוורר 80 מ"מ בפנל האחורי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , אני מפנה אותך לכאן:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=16;action=display;threadid=49294

גם לתשובה שלי וגם לשל HOLY.

ל EVENT VIEWER אפשר להגיע ע"י לחיצה ימנית על המחשב שלי, ניהול ואז מציג האירועים. מה שמצביע על בעיית חומרה הוא אירועי מערכת, בעוד שאירועי תוכנה מצביע על בעיית תוכנה\דרייברים.

(my computer >right click> managment > event viewer > system events)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-במציג האירועים: הוא מציג אירועים, את כל האירועים. 7035 ו7036 הן הודעות (information) לגיטמיות ותקינות. מה שצריך "לעניין" אותך הם ההודעות הצהובות (warning) ולהטריד אותך הן האדומות(ERROR!) קחי בחשבון שגם במחשב שעובד 100% פרפקט, ישנן הודעות error .

2-באותו מקום שהסרת את ה-V מאתחול אוטומטי, את יכולה לשנות את ה-mini dump ל NONE ואז מה שתקבלי על המסך היא הודעת השגיאה המלאה, כרגע הודעת השגיאה האמיתית נמצאת בתוך הקובץ שציינת.

3- גם אם תכתבי פה את הודעת השגיאה-- בהתחשב בכך שאין פה אנשים שמכירים את כל הקוד של מיקרוסופט בע"פ(טוב, לפחות אני לא...) -- נוכל לעזור ביעילות רק אם נכיר את הודעת השגיאה. גם אז ישנן הודעות שגיאה שמצביעות על בעיית תוכנה, אבל נגרמו בגלל תקול לדוגמא (חומרה) ולהפך.

אם תפני לעצמך חצי שעה - שעה לעשות את הבדיקות של החומרה, יכול להיות שיהיו לך נתונים יותר פרקטיים ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...