אשמח לקבל חוות-דעת על המפרט שלי - 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לקבל חוות-דעת על המפרט שלי - 4000 ש"ח

3d7

Recommended Posts

שלום!

בניתי את המפרט הבא:

מעבד: +Athlon 64 X2 3800 (אני מעביר אותו מהמחשב הקודם)

לוח-אם: M2N-E nForce570 Ultra Socket AM2 (מחיר: 495 ש"ח)

כרטיס מסך: Palit GeForce 8800GT Sonic 512Mb (מחיר: 1480 ש"ח)

זיכרון: OCZ 4Gb Kit 800MHz PC2-6400 Titanium 4-4-4-15 OCZ2T800C44GK (מחיר: 780 ש"ח)

ספק כח: Enermax 500Watt ELT500AWT Liberty (מחיר: 562 ש"ח)

צורב: LiteON LH-20A1S White Black Silver x 20 Retail S-ATA DVD±R/RW (מחיר: 167 ש"ח)

קירור למעבד: Zalman CNPS8700 LED (מחיר: 260 ש"ח)

דיסק קשיח: SATA II 250GB X2 + Maxtor MaxLine III SATA II 250GB X2 (אני מעביר אותו מהמחשב הקודם)

מארז: A-TOP Gladiator שחור (יש לי אותו)

סה"כ: 3744 ש"ח

אשמח לקבל הצעות של הרגע האחרון לפני הזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה צוואר בקבוק בין המעבד לכרטיס מסך.(ולThe Prophetאם תבוא לכאן ותגיד שלא יהיה צוואר בקבוק, אז אני ביססתי את זה לפי מה שאתה אמרת ולפי עוד כמה אנשים)

זכרון תרד ל2GB במהירות 667

ספק תרד לקרוסאיר 450W

צורב קח את הLGH66NK

קירור למעבד קח את הAC

מארז הייתי ממליץ לקחת איזה אפולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים של המחשב הם בעיקר למשחקים.

אתם בטוחים שהמעבד יהיה צוואר בקבוק לכרטיס מסך? בשבוע שעבר פתחתי ת'רד לגבי תאימות של מעבד לכרטיס מסך 8800GT, ואמרו לי שכל מעבד כפול-ליבה כיום לא יהווה צוואר בקבוק לכרטיס מסך (תלוי באיזה משחקים אני משחק). אני משחק בעיקר ב-FPS וקצת RTS (לא RPG).

לגבי זיכרון, חשבתי לקחת 4GB, ולהתקין ויסטה אולטימאט 64 ביט (יש לי עוד מחשב עם XP). אני מבין שעוד מעט צריך לצאת SP1 לויסטה, ואז היא תהיה יותר טובה מעכשיו. לא מומלץ ויסטה? למה 667, אין הבדל בינו ל-800?

הקורסאיר 450W יותר טוב מהאנרמקס 500W? הוא מודולארי כמו האנרמקס? הוא יחזיק את המערכת שלי? חשבתי בהתחלה לקנות OCZ Extreme Game 600W, אבל קשה להשיג אותו בארץ.

לגבי צורב, עכשיו יש לי NEC X16. הצורב הכי מומלץ בסטיקי הוא ה-LITE-ON X20 SATA, וכולם פה ממליצים על SATA. לא שווה לקנות אותו במחיר שציינתי (אני לא צריך LiteScribe).

לגבי קירור, אני לא מכיר את ה-AC. של איזה חברה הוא? אפשר קישור בבקשה? הזלמן שוקל 475g, ואני לא רוצה קירור יותר מדי גדול או כבד.

מארז ומעבד יש לי כבר, ככה שאני לא רוצה לקנות חדש. אולי יותר מאוחר אני אשדרג את המעבד לגרסה חדשה של פנום, אבל לא בחצי שנה הקרובה.

קצת התלבטתי אם לקנות OCZ Platinum 2GB ולהתקין XP, או לקנות OCZ Titanium 4GB ולהתקין Vista. בסוף הכרעתי לטובת ה-4GB, מכיוון שבעתיד אני כנראה אצטרך 4GB, וההפרש במחיר הוא רק 430 ש"ח (הלוח-אם תומך ב-8GB).

הספק כח שבחרתי יחזיק את המערכת שלי? אנרמקס נחשבים לספקים טובים, לא?

מה אתם אומרים על ה-Palit? חברה טובה? חשבתי בהתחלה על 8800GT SS, אבל ה- הרבה יותר זול, ויש לו יותר פיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורסאייר עולה 585 ש"ח + משלוח זה יוצא 624 ש"ח.

האנרמקס עולה 562 ש"ח שזה 62 ש"ח פחות, כי אני לא צריך משלוח.

אני לא רוצה לשלם על ספק כח מעל 600 ש"ח. גם ככה 562 ש"ח זה הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה!

מה אתם אומרים על הכרטיס מסך, לוח-אם וזכרונות?

המעבד באמת יהיה צוואר בקבוק לכרטיס מסך במשחקים מסוג FPS ו-RTS?

לכמה יהיה אפשר להמהיר אותו עם הקירור של זלמן (המהרה לא קיצונית)? האם אחרי הוא לא יהווה צוואר בקבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...