הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^

א) כי אתה מדבר עליהם כבר שנתיים.

ב) הכוונה שלי היתה עקרונית, לא דיברתי על זמן מדוייק. אתה זורק לאוויר עובדות מונפצות על שלא יצאו. ואני מדבר גם על ה-K8L וגם על ה-Penryn.

סליחה אבל אני לא מבין אותך, K8L כבר בייצור וכנראה שגם Penryn מתחיל תהליך ייצור, וחוצמיזה הכל במפת הדרכים של שני החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הנקודה שלי...

הנקודה היא שאין לאף אחד מושג איך יהיו המעבדים אחד ביחס לשני, ואתה מדבר כאילו הם נמצאים כאן כבר שנה ואתה יודע את כל התוצאות בע"פ.

ויותר מזה - אם ה-Penryn ינצח את ה-K8L בבנצ'מרקים, אין שום סיכוי בעולם (ואני משוכנע בזה לחלוטין) שאתה תגיד משהו לטובתו. וזה בדיוק מה שמרגיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הנקודה שלי...

הנקודה היא שאין לאף אחד מושג איך יהיו המעבדים אחד ביחס לשני, ואתה מדבר כאילו הם נמצאים כאן כבר שנה ואתה יודע את כל התוצאות בע"פ.

ויותר מזה - אם ה-Penryn ינצח את ה-K8L בבנצ'מרקים, אין שום סיכוי בעולם (ואני משוכנע בזה לחלוטין) שאתה תגיד משהו לטובתו. וזה בדיוק מה שמרגיז.

אם יפשלו אז למה שאני לא יקנה אינטל? כאילו יש לי בררה אחרת.

העדפה הטכנולוגית שלי היא ל-, אבל אם K8L תיכשל לא תהיה לי אפשרות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי ה-High End הם מיעוט מבין הכרטיסים שקונים. זה לא הכסף הגדול. הבעיה האמיתית של ATI/AMD היא שכרטיסי ה-Mid Range של עבור DX10 יגיעו לפחות חודשיים לפני אלה שלהם. אנשים שחיכו כל כך הרבה זמן לכרטיסים האלה, עשויים למהר לקנות - וכך ATI תאבד חלק משמעותי משוק ה-Mid Range שהוא השוק החשוב ביותר.

בכל מקרה, אם תהיה עליונות טכנולוגית ברורה ל-ATI, זה עשוי למנוע את המצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך? אתה באמת חושב שR600 יותר חלש מR80? ונראה לך שמה שהם עושים עכשיו זה לפתח את הכטיס?

הבעיה שלהם היא שאין להם עדין יתרון משעמעותי מה גם שיש להם בטח מלא בעיות עכשיו[זה לא ממש עכשיו זה לפי הרבה שמו אבל עכשיו הם מאוד לחוצים עליהם...]....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10K של מה ?

אה... K10 ? יעני מעבד של ATI ?

תן ל K9 לצאת קודם...

יש סיבה שקוראים לK8L ככה ולא K9

אף אחד לא רוצה מעבד שנשמע כמו canine

ולכן לא יהיה K9

וurib, עד כמה שזכור לי היורקפילד יהיה מעבד 4 ליבות אמיתי עם מטמון משותף לכל הליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...