עבור לתוכן
 • צור חשבון

Udie

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  31
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  75יום 9ש' 35דק' 29שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Udie

 1. חשבתי לחכות שבוע לתגובה מ-ugreen לפני שאני פותח dispute. מהי המגבלה על dispute ב-Aliexpress? ההזמנה היא מה-12/6
 2. טוב, שלחתי ל-Ugreen תלונה עם מספר ההזמנה שלי ותצלום של בדיקות המהירות. נראה מה יהיה להם להגיד על זה.
 3. נורא מעצבן. אני מחבר נייד ישירות ליציאת הרשת בחדר השינה ומקבל (במדידה בדפדפן של הנייד, עם ookla) מהירות הורדה של מעל 800 מגה (והעלאה של מאה בערך). אני מחבר את הסטרימר עם אותו כבל רשת (והמפצל של Ugreen), ואז אני מקבל הורדה של 115-120 מגה ביום טוב (במדידה עם analiti), ולפעמים אני מקבל 1-2 מגה ואז צריך לאתחל את המכשיר כדי שזה יסתדר. נכון ש-120 מגה מספיק לכל מה שאני צריך בחדר השינה. אבל למה אני לא יכול לקבל את המהירות המלאה שאני משלם עליה עם הסטרימר ועם הנייד כן? ארררג.
 4. לא יודע. קודם היה לי WiFi שם. בכל מקרה, נתקתי וחברתי לחשמל וזה גרם לו להתעורר ולהתחיל להגיב. עכשיו יש לי גם מהירויות נורמליות שוב.
 5. תיקון - הסטרימר דולק כביכול, אבל לא מגיע ממנו סיגנל לטלוויזיה. עד כמה שאני רואה כל החוטים מחוברים.
 6. עשיתי את זה ועכשיו המכשיר מת לגמרי ולא נדלק. עם הטאבלט, 140-150 מגה. עם הסטרימר, כאמור, אפס, כי הוא לא מצליח להתחבר ל-WiFi. כי התוצאה הזו לא יציבה. עכשיו גם אין לי את זה. עוד לפני שהמכשיר מת. גם נטפליקס נתקע.
 7. - למה בדיקת המהירות מהדפדפן לא רלוונטית אם אני רוצה לגלוש מהדפדפן? התוצאות שם בהחלט תאמו למהירות הגלישה שאני חווה - analiti טוענת שיש לי משהו כמו 120 מגה בהורדה ובהעלאה, שזה מסביר למה אין לי בעיות בנטפליקס. זה עדיין פחות ממה שהיה ב-WiFi ופחות מהפוטנציאל המלא, שאמור להיות 800-900. אגב, ניסיתי לחזור ל-WiFi אבל משום מה עכשיו הוא לא יציב. הטלוויזיה לא מוצאת את הרשת למרות שטאבלט בחדר השינה מחובר אליה וגולש בה... - בעקבות גיגול, התעסקתי עם הגדרות ה-IP של ה-Mi Box ושיניתי אותן מ-DHCP ל-IP סטטי. לא יכול לומר שזה הזיז הרבה לכאן או לכאן מבחינת מהירות הגלישה.
 8. עשיתי את זה. התוצאות... מאוד מוזרות. - נטפליקס מתפקדת סבבה. ראיתי סרט בלי שיהוקים ועצירות כמעט. - הגלישה באינטרנט מהטלוויזיה איטית להחריד. אני גולש דרך האפליקציה Puffin TV (לא ראיתי אפשרות להתקין כרום, וזה מה שהומלץ עליו איפהשהוא). - בדקתי מהירות גלישה SpeedTest של Ookla. דווקא ה-upload מתאים ל-Spec שהחיבור שלי אמור לתת, משהו כמו 300 מגה. ה-Download מחריד (15 מגה? משהו כזה). הייתה לי מהירות גבוהה בהרבה ב-WiFi. מה יכולה להיות הסיבה? האפליקציה? החיבור? אבל איזה חיבור מגביל Download יותר מ-Upload?
 9. ה-Adapter הגיע, אבל אני לא בטוח איך אני מחבר אותו. חיבור האינטרנט הקווי הולך אליו והוא מתחבר עם ה-USB לסטרימר?
 10. שאלה אחרונה על ה-Mi Box S. נניח שאני קונה אותו ומשתמש בו לפני שהמפצל הנ"ל מגיע. עם אנטנת ה-WiFi שהוא מגיע איתה. מה תהיה המהירות שלי? כי קשה לי להאמין שזה יהיה ה-1000 MBps שאמור להיות לחיבור האינטרנט המהיר. כלומר, זה נשמע לי קצת גבוה ומסוכן ל-WiFi (אני פשוט תוהה אם יש טעם לקנות את הסטרימר לפני שהמפצל מגיע... הייתי רוצה לבדוק שהחיבור לאינטרנט שם עובד)
 11. למה מיועדים כבלי הטעינה שיש שם? חשבתי שהמתאם לא דורש טעינה
 12. אלה הסטרימרים שיש ב-Ivory. יש שם את השיאומי Box, למרות שהוא לא ממוספר. - זה אני או שהשיאומי Box תומך רק ב-WiFi ולא במשהו חוטי? או שאם אני קונה מפצל USB עם שקע LAN אני מסודר שם? - אלו מפצלי ה-USB שיש ב-Ivory. לא נראה לי שיש שם משהו מתאים. אני רוצה מכשיר שיאפשר שמירה על חיבור במהירות גבוהה (אמור להיות סיב של 1000 Mbps).
 13. אני רואה שה-NVIDIA SHIELD כבר לא ממש זמין גם מחו"ל... לפחות באמזון.
 14. שלום עידו, בעיקר כי אני לא מכיר את האפשרות הזו... חשדתי שיש משהו כזה (לכן כתבתי בכותרת "פתרון חלופי"), אבל אני ממש לא מתמצא, כאמור. יש המלצה לדגם ספציפי? אני צריך משהו שיהיה תקוע בארון בגדים, כאמור, והחיבור לטלוויזיה ולאינטרנט יהיה חוטי, לא אלחוטי. אפשר לקנות NVIDIA Shield בארץ איפהשהוא?
 15. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4K, והייתי מעוניין למצוא פתרון בהרבה פחות מזה. אני לא חושב שצריך להגיע לשם. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? מחשב קטן שמיועד לחיבור לטלוויזיה (ולאינטרנט) לצורך הצגת מדיה. ראו פירוט בסוף. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? מאוד חשוב. הוא מיועד לצפייה בחדר השינה, גם בסרט/סדרה שקטים לצורך העניין, ומכשיר מרעיש מאוד יפריע. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? צריך מערכת הפעלה. מועדפת Windows. אופיס לא צריך. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. יש לי נטייה קלה ל-Ivory מנסיון באיזור שלי, אבל זה לא קריטי. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועות הקרובים, כתלות בקצב ההתגבשות על מפרט. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? יציאת USB. חיבורי מדיה מגוונים במידת האפשר. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: לא מדובר במחשב למערכת קולנוע בייתי. מדובר במחשב קטן שיתחבר לטלוויזיה רגילה שמובנית בדלת ארון בגדים בחדר שינה. הוא נדרש לתמוך במדיה על כל סוגיה/דרכי הגעתה. כלומר, צריכה להיות לו יציאת USB ותמיכה בתוכנות מדיה שונות. יהיה לו חיבור מהיר לאינטרנט לצרכי נטפליקס וכו'. אז צריך כרטיס רשת תומך. לא ברור לי מהן המגבלות על כרטיס המסך - כמה מהביצועים נקבעים לפיו וכמה לפי הטלוויזיה, שהיא לא המכשיר הכי חדש ומתוחכם בעולם. הממדים צריכים להיות קטנים ככל האפשר - נכנס למגירה בארון בגדים. אין תכנון לגיימינג או עבודה על המחשב הזה - הוא מיועד למדיה בלבד. בכל זאת לא הייתי מעוניין להכניס שם חומרה ישנה או איטית מדי.
 16. אני מחפש טאבלט עבור אמא שלי. יש לה כרגע Note 10.1'' ישן. הוא משמש אותה לקריאה (ואת הנכדים למשחקים, אבל לא משהו כבד). גרסת האנדרואיד שלו כ"כ קדומה שהוא כבר לא תומך באפליקציות שימושיות. מכיוון שרצוי משהו שנראה פחות או יותר כמו המכשיר שיש לה, הסתכלתי על טאבלטים מסדרות A ו-S באותו גודל. ה-S4 נראה לי קצת overkill לדרישות שלה וגם מכשירי ה-2 ב-1 למיניהם. התבייתתי פחות או יותר על ה-Tab A T595 (למרות שהוא היקר בקטגוריית המחיר שלו) בגלל התמיכה ב-4G ובאנדרואיד 8. יש משהו שפספסתי? במקביל אני שוקל לשדרג את הטאבלט שלי. יש לי Tab S2 מ-2014. אני מריץ עליו משחקים ולאחרונה התחלתי להתקל בבעיות של תקיעות (אם כי אין לי מושג אם זה נובע מהתוכנה או מהחומרה). גם הסוללה כבר נגמרת מהר יותר נראה ויש לי פיקסל שרוף (פס) על המסך. אני עדיין מתלבט אם שווה לשדרג אותו (כנראה של-S4) או לחכות עוד, כי באמת מדובר במכשיר טוב.
 17. השימוש רק לסרטים וסדרות. ה-Zenbook נראה טוב, אבל המסך שלו לא קצת קטן מדי?
 18. אוקי, תודה. מצאתי את המפרט. בגדול נראה בסדר למעט זה שכרטיס המסך לא נראה מאוד חזק. בזמנו שמעתי שהיו בעיות אמינות/תחזוקה עם הניידים של Lenovo, אבל אולי זה השתנה מאז. מה עם Dell inspiron? למשל הדגם הזה? Overkill?
 19. ולמי שמחכה לפורמט הידוע.. אז הנה. מחשב נייד כאמור. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4500 ש"ח. עדיף לא לחרוג. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? צפייה במדיה בסטרימינג. כנראה גם תכני HD. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב, כי היא רוצה להתרכז בסרטים/סדרות 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? עדיף עם מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה לחנות ספציפית. איזור יהוד-תל אביב 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועיים שלושה הקרובים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? כל המרבה, הרי זה משובח. במינימום HDMI ו-USB 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: דרושה תמיכה טובה ב-WiFi. משקל עד 2.5 ק"ג.
 20. הי, הלפטופ מיועד לטינאייג'רית. השימוש העיקרי יהיה צפייה בסרטים/סדרות בסטרימינג, ולכן חשוב WiFi מתפקד (לי באופן אישי הייתה בעייה קשה בעבר עם notebook של HP) ואיכות חומרה טובה מספיק לוידאו חלק. דרוש מסך גדול (15.6 אינץ' או 17) אבל מחשב לא כבד מדי (עד 2.5 ק"ג). אני חושב שוידאו לא מצריך כרטיס מסך מאוד חייתי, אבל אשמח לשמוע את דעתכם. אין לי מושג כיצד, אם בכלל, משפיע כרטיס רשת בלפטופ על תפקוד ה-WiFi, אז למי שמתחשק מוזמן להרחיב. אין חובה לנצל את כל התקציב. תודה!
 21. טוב, מכיוון שלא עניתם על השאלה הקודמת אז הנה עוד אחת. נניח שאני הולך על כרטיס מסך GTX 1080 Ti, שדרישות ההספק המומלצת שלו גבוהה יותר - 600 וואט במקום 500 כמו ה-1070 או ה-1080. האם אני צריך להחליף לספק חזק יותר מה-Seasonic 620? האם קירור נוזלי הופך לרלוונטי כשהספק בהספק של 750 וואט, לדוגמא? או שעדיין מדובר בהשקעה שלא מצדיקה את התפוקה?
 22. שאלה אחרונה - האם שווה בכלל להשקיע בזכרון 32 GB (להבנתי כרגע, לא, 16 ג'יגה מספיקים בהחלט)? האם זה עשוי להשפיע באיזהשהוא אופן על הביצועים של ה-GPU או שרק על אלו של ה-CPU? סליחה מראש אם השאלה ממש נובית בחומרה, באמת שאני לא מבין בזה הרבה
 23. - מה בעצם הבעייה עם קירור מים? מחיר או משהו אחר? - האם שווה להגדיל את נפח ה-SSD אם אני מתכנן להתקין עליו שתי מערכות הפעלה? גם כל ענייני התכנות (MATLAB, Anaconda) אמורים להיות מותקנים עליו - אני שוקל להשקיע עוד ולקנות 1080GTX במקום 1070. האם זה אומר שאצטרך ספק (ואוורור) חזק יותר?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close