עבור לתוכן
 • צור חשבון

adixboy

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2יום 10ש' 19דק' 54שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות adixboy

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הכל תלוי בכמה משתלם. מבחינתי התקציב גם כולל את המשלוח במידת הצורך, כמו גם המסים שאשלם במצב שבו אזמין מחשב מחו"ל, אבל כן. הזמנת מחשב עם משלוח לחלוטין בא בחשבון!
 2. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? תכנות על גבי לינוקס בVirtualBox, על בסיס WIN. גיימינג קל-בינוני. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב, אך לא בראש סדר העדיפויות. 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? עדיף שיהיה קל כמה שאפשר, אך לא על חשבון זמן עבודה ומפרט. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, יותר מזה, יש אפשרות לרכישה מחו"ל אם משתלם. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? ינואר - פברואר 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? סטנדרטיים. USB מהיר, HDMI, AUX. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? עדיף, אך לא קריטי 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: המחשב שאקנה ישמש אותי ברוב שעות עבודתו בתכנות במערכת לינוקס, שתופעל בVirtualBox על ווינדוס 10. בנוסף, ובמסגרת התקציב אשתמש בו גם לגיימינג קל - בינוני (FIFA, למשל). עדיפות לסכוך בתקציב כמה שאפשר תודה מראש לכל העוזרים עדי.
 3. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - 2000 ש"ח, אם דרוש תקציב יותר גבוהה יש אופציה. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - לימודים לתואר ראשון. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? - לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) - אין. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - חשוב, אך לא קריטי שיהיה שקט ממש אלא לא רועש מאוד. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? - לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - לא. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - אין העדפה, חשוב חנות מוכרת עם אופציה לאחריות. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - חודש/חודשיים קרובים. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? חיבורים עדכניים USB, HDMI. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? - לא, אך שיאפשר שימוש בו בשנים הקרובות ללא צורך בהחלפת חלקים. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: - מחשב שיעודו לימודים לתואר ראשון. חשוב שיהיה כמה שיותר קל, עדיפות למחשב שיוכל להריץ גם משחקים (אם מתאפשר בתקציב). תודה מראש לכל העוזרים !
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close