תוכן Samnet - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Samnet

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  168
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Samnet

 1. אגב לא קשור. עד כמה זה מכס בחומרה למחשב ? אם אני קונה ב800 דולר אני משלם רק 17% מעמ ?
 2. יש לי את זה ב499 דולר intel i9 10th gen 10980xe . אפשר להרכיב לי לוח אם \ מאוורר וכו ... ? שיתאימו ?
 3. אני מניח שהכל מנוצל. רוצה מעבד עם לפחות פי 2 עוצמה. הבנתי שיש את הדגמי X (יש לי חבר שעובד באינטל ומביא לי בזול) יש משהו מומלץ שם ? בכללי אשמח לאיזה מפרט שאתם חושבים שיתאים.
 4. זה המחשב הרביעי. HEADLESS הוא DETECTED ברוב המקרים - כרגע לא בשימוש. וכן במקום להמשיך לפצל - חשבתי לקנות מחשב עם אפשרות לשדרוג למעבד נוסף. משיהו יוכל להמליץ ? אולי ללכת על מודל Xeon ? מישהו מכיר ?
 5. כן אני יודע ש32 גיגה מספיק לי בינתיים. מהנסיון זה לא מה שחסר אצלי.
 6. אני מפתח תוכנה שצורכת הרבה עיבוד, בעיקר מאות דפדפני כרום פתוחים במקביל ורצים. למיטב הבנתי הצריכה היא של CPU ולא GPU, בכל מקרה יש לי כבר 1660TI שאני רוצה לחבר ליתר ביטחון. אז אני צריך מחשב (אם אפשר כזה שאפשר להכניס לו יותר ממעבד אחד זה מעולה - סגנון שרת). זכרונות - 32 GB יספיקו (2 סטיקים) - לדעתי מNEWEGG המחיר הוא חצי מבארץ. ירוץ וינדוס 10. איזה מעבד \ לוח אם יכול להתאים ? חשבתי ללכת על דגמי הX של אינטל ? אני מניח ש32 ליבות (16*2) זה המינימום. תקציב 5000 - 9000
 7. כן הבעיה שזה מחשב מרוחק והעדכון אפשרי רק בBOOT וכן יש לי מידע חשוב שרץ שם עכשיו. באייקון מופיע ההסבר ... בגדול צריך להיות שם ירוק ולא 10% אדום. זה לא אומר נתונים, זה הכל נלקח מהSMART ולדעתי הוא סתם מזייף שם. מפה לשם אני מזמין Samsung SSD 250GB 970 EVO Plus NVMe M.2 ומחליף דיסקים בני שנתיים. הגיוני שדיסק SSD מחזיק רק שנתיים ?
 8. יש לי מחשב שהיה דלוק במשך שנתיים בערך עם תנועה מועטה רק תוכנה אחת שרצה בוינדוס 10 לניתור נתונים (1% CPU אולי) וגם לא כותבת לדיסק החלטתי לבדוק את הדיסק ואני רואה: מעבר לתשובה הברורה להחליף את הדיסק, האם הנתונים נקראיפ פה לא בצורה נכונה ? כי פה זה מראה ירוק: תודה !
×
 • צור חדש...