תוכן harel1981 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

harel1981

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  19
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי harel1981

 1. החליפו לי למאוורר חדש מהקופסא. 3 דקות לאחר ההתקנה, התחיל לעבוד מעצמו. מסתבר אז שבטוח יש אות כלשהו שגורם לו לפעול. השאלה איך מוצאים את האות הזה? *העיתוי של ההדלקה והכיבוי הוא רנדומלי לחלוטין. ז"א שאחרי 3 דקות התחיל לעבוד מעצמו. כיביתי ואחרי 5 דקות שוב התחיל לעבוד. כיביתי ועכשיו כבר שעה לא התחיל לעבוד מעצמו. ** ניסיתי לנתק כל שלט או מטען שקיים בחדר ועדיין התחיל לעבוד מעצמו. *** הטווח קליטה של השלט לא הכי חזק. ז"א שאם אני שם את היד בין השלט למאוורר, הוא לא קולט. וזה לדעתי שולל אפשרות שמישהו בבניין מחזיק את אותו המאוורר עם אותו השלט. אז איך ניתן למצוא על דרך השלילה את הבעיה? רעיונות לפני שאני מפסיד מאוורר של 600 שקל?
 2. שלום. קניתי מאוורר תקרה של מידאה עם שלט(https://ksp.co.il/web/item/95310). אחרי כחודשיים שעבד תקין, התחילה בעיה שאחת לכמה שעות המאוורר מפסיק או מתחיל לעבוד מעצמו. כאילו שקיבל פקודה. ניסיתי לנתק סוללה מהשלט - לא עזר. שלחתי אותו להמילטון(אחריות) והוא הוחזר כאשר נאמר לי ע"י הטכנאי בטלפון: "פעם ראשונה שאני שומע על בעיה כזאת, בכל אופן החלפתי לך פיקוד". חיברתי אותו היום ואחרי כשעה הוא התחיל לעובד מעצמו שוב. האם יכולה להיות בעיה שמכשיר חשמל אחר שבחדר נותן לו פקודה? בהנחה שהפיקוד אכן הוחלף, יכולה להיות בעיה אחרת במאוורר עצמו פרט לפיקוד? האם חיבור הפוך של חוטי החשמל(אין הארקה) יכול לגרום לתופעה הזאת, או שחיבור הפוך היה מקצר בכלל? אשמח לעזרה...
 3. שלום, אני רוצה רכוש Edifier R1280DB Bluetooth Bookshelf Speakers כאשר השימוש הוא למחשב ע"י חיבור בכבל. ולטלוויזיה באמצעות חיבור בלוטוס. כמובן שלא מיועד לניגון בו זמנית. - האם זה אפשרי ששני מקורות יהיו מחוברים בו זמנית ואוכל לבחור איזה מקור ינגן בכל עת? - המחיר הוא בסביבות ה400 שקלים. האם במחיר הזה קיימים רמקולים(שמיועדים למחשב\משחקים ולטלוויזיה) טובים יותר? תודה.
 4. שלום, אני רוצה רכוש Edifier R1280DB Bluetooth Bookshelf Speakers כאשר השימוש הוא למחשב ע"י חיבור בכבל. ולטלוויזיה באמצעות חיבור בלוטוס. כמובן שלא מיועד לניגון בו זמנית. - האם זה אפשרי ששני מקורות יהיו מחוברים בו זמנית ואוכל לבחור איזה מקור ינגן בכל עת? - המחיר הוא בסביבות ה400 שקלים. האם במחיר הזה קיימים רמקולים(שמיועדים למחשב\משחקים ולטלוויזה) טובים יותר? תודה.
 5. בזמן החיבור לחשמל יש נורה שדולקת בלוח האם. שום דבר אחר לא נדלק או מגיב. עדכון נכון לרגע זה: המחשב אצלם מיום שלישי, שירות הלקוחות שלהם לא עונה בווצאפ, לאחר הודעות מרובות מאתמול בבוקר. התקשרתי היום בבוקר והייתה אפשרות שיחזרו אלי בSMS או במייל, בחרתי בשניהם. חזרו אלי תוך שעה בשניהם וביקשו מס' חשבונית... לאחר שקיבלו את המספר נעלמו עקבותיהם. ולא מגיבים להודעות שלי יותר. אתמול פניתי למנהל במייל והוא התכתב איתי מספר פעמים תוך שהוא חוזר על המשפט "נחכה לתוצאות הבדיקה"(כאילו מדובר בבדיקה לוירוס הקורונה ש3 ימים עדיין ממתינים). והיום גם הוא הפסיק לענות להודעות שלי. זה השירות של KSP חברים. למי שחשב לקנות מחשב דרכם בטעות. מסננים בכל ערוץ אפשרי, 3 ימים המחשב במעבדה ולא רק שאין תשובות ללקוח, הם מתחמקים ממנו כאילו מדובר בספק שדורש מהם כספים. פשוט ביזיון.
 6. רמקולים, מקלדת, עכבר, מיקרופון, מסך... רגיל. כל הנ"ל עברו מהמחשב הקודם למחשב החדש ועבדו תקין בקודם. כשאני מעביר אותו לשקע אחר בבית, אני מחבר רק את המחשב בלבד. ללא ציוד עקפי. וגם עם ניסיון של כבל חשמל מהמחשב הקודם. אצלי בבית הוא לא נדלק בשום שקע אחר. גם במשך יום שלם לאחר שהפסיק לעבוד. וכאמור, בסניף, מתוך 4 פעמים הוא נדלק ללא בעיה 3 פעמים.
 7. גם בבית הוא לא היה מחובר לחשמל כל הלילה ובבוקר לא נדלק ובסניף נדלק. מעדיף שלא להתעסק עם זה. עדיין המחשב עוד לא בן חודשיים ויש אחריות.
 8. כן... זה מה שחשבתי לעשות אם הם שוב יחזירו לי את המחשב ללא טיפול. יש לי ספק כוח מהמחשב הקודם(בתקווה שהוא עובד). ארכיב אותו ואראה לאחר כמה שבועות אם המחשב עובד תקין. ביקשתי כמה פעמים להחליף לי ספק, אבל הם לא מחליפים כי הם לא מאתרים שום תקלה. ומה שהכי משגע אותי זה שאם המחשב לא נדלק אצלי, הוא לא יידלק גם עוד שעה וגם עוד 5 שעות... אבל כשאני מגיע לסניף הוא נדלק(3 פעמים מתוך 4 נדלק). מה הקטע? אולי משהו בנסיעה באוטו, הטלטולים? כבר לא מבין ת'היגיון. אולי בפעם הבאה אקח את המחשב לנסיעה באוטו עד לאזור הסניף ואז אחזור לבדוק אם יידלק בבית:) כבר דיברתי עם חברת האשראי לגבי ביטול עסקה ואמרו לי שזה אפשרי אבל פרוצדורה עם מעט אחוזי הצלחה. אני ממש אובד עצות. מוכן אפילו לקנות את הרכיב התקול בחברה אחרת למרות האחריות, רק בשביל השקט שלי.
 9. עדכון: מראש השנה שהוא נדלק, הוא עבד רגיל ונדלק כל בוקר ללא בעיה. בצאת כיפור ניסיתי להדליק - אין תגובה. ניסית את כל השיטות, להשאיר לחוץ על מתג ההפעלה, לעדכן ביוס, לפרוק מתח, לנסות בכל השקעים בבית וגם ללחוץ לחיצה אחת ולהשאיר עד שידלק כמו שהצליח פעם שעברה.. כלום לא עזר ולא נדלק. היום בבוקר ניסית שוב ולא נדלק. בשעה 11:00 לפני שיצאתי לסניף של KSP ניסיתי ניסיון אחרון - לא מגיב \ לא נדלק. הגעתי לסניף, המתנתי כחצי שעה בתור - ושם נדלק. מה ההיגיון? מתוך 4 פעמים ששמתי את המחשב לתיקון, 3 פעמים הוא נדלק אצלם. האם הנסיעה ברכב(הטלטולים)? האם החשמל בבית שלי(למרות שיש עוד מחשבים וגם המחשב הקודם שעבד 4 שנים ואף אחד מהם לא עושה בעיות)? מה יכול להיות ההיגיון ששם נדלק ואצלי לא? גם אם אצלי לא נדלק במשך יום שלם... איך שאני מגיע לסניף שלהם - נדלק. השארתי שוב את המחשב אצלם. הוא אמר שיעשה שוב בדיקת מתחים כי לטענתו הבעיה היא חשמל סטטי. הבעיה שהידיים שלי כבולות, אין תקלה נראית לעין שאני יכול לדרוש שיחליפו את החלק הבעייתי, אין לי אפשרות להפעיל ביטוח כי לטענתם לא מוצאים בעיה, אין לי אפשרות לבטל את העסקה ולדרוש החזר כספי... יוצא שקניתי בKSP מחשב חדש שבילה מחצית מהזמן במעבדה שלהם, ובחצי השני או שעבד או שלא עבד או שטורטרתי הלוך חזור איתו. איך אני פותר תבעיה הזאת חברים? מה אתם הייתם עושים בהנחה שאינכם מבינים בחומרה ולא מתכוונים להתעסק איתה ולסכן את הביטוח?
 10. איך בודקים איזו יש לי והאם היא הכי עדכנית? * אציין שכשקיבלתי את המחשב, עשיתי עדכון רק לכרטיס המסך. אין לי מושג לגבי שאר החומרה, אם בהרכבה מעדכנים או שזה אוטו' מתעדכן וכו'. איך עושים זאת?
 11. עדכון: בכל הפעמים שניסיתי להדליק את המחשב ולא הייתה תגובה, תמיד הוצאתי את כבל החשמל מהשקע ומהמחשב. ומחבר שוב בניסיון הבא לאחר כמה שעות ואז כשלא נדלק מנתק שוב. לפני כשעה חיברתי את המחשב בשקע אחר בחדר, לחצתי הפעלה ושוב לא נדלק. הפעם השארתי אותו כפי שהוא מבלי לנתק או ללחוץ שוב על הפעלה. עכשיו כשבאתי לצאת מהחדר אני רואה אותו דלוק. ניתקתי, העברתי למיקום שלו בחדר והוא נדלק. *רק אציין שהפעם בניגוד לפעמים הקודמות ניתקתי לפני את הסוללה לכמה דקות. זה לא ממש עזר בתקלות הקודמות שגם בהן ניתקתי את הסוללה. אבל בפעמים הקודמות לא לחצתי הדלקה והשארתי אותו מחובר אע"פ שלא הגיב. מה הקטע? למה הוא לא הגיב ואח"כ אני מוצא אותו דלוק? מן הסתם אני משער שמחר או עוד שבוע שוב לא יידלק... אבל מה זה אומר בעצם שהוא נדלק אחרי השהייה של לחיצת ההפעלה?
 12. תודה. ספק כוח: Seasonic S12II-520 80+ Bronze 520W במחשב הישן הספק גלוי ומהצמה שיוצאת מהספק ניתן לראות פחות או יותר לאן כל חיבור הולך. במחשב החדש הכל מכוסה במכסים, כפולים. נראה לי קצת פרויקט לפתוח אותם ואז לעקוב אחרי כל חיבור...
 13. יש לי ספק 500 תקין(בתקווה) מהמחשב הקודם. אני לא מבין גדול בחומרה, כך שאני חושש שההחלפה תגרום לאיזה נזק שיפגע באחריות. ומצד שני בחנות לא מוכנים להחליף ספק כי לטענתם ''הכל תקין \ לא מוצאים מה הבעיה''. אני רק מזכיר ש"הכל תקין" אע"פ שהמחשב 'בילה' במעבדה שלהם 10 ימים. האם יש מקום לחשש להחליף ספק בעצמי(בעזרת מדריך ביוטיוב)?
 14. שלום חברים. קניתי מחשב חדש לפני כחודשיים דרך KSP. כשבועיים לאחר שהכל עבד תקין, בוקר אחד המחשב לא נדלק(נורה דולקת ע"ג לוח האם). ניסית לפרוק מתח ולהמתין כחצי שעה - לא עזר. לקחתי את המחשב למעבדה של KSP, ואצלם הוא נדלק במקום. חזרתי הביתה - לא נדלק. חיכיתי לבוקר למחרת לראות אם ידלק - לא נדלק. חזרתי לסניף, גם שם לא נדלק. המחשב היה אצלם כ10 ימים כשבזמן הזה נשלחו המעבד ולוח האם למעבדה הראשית לבדיקה(וביתר הזמן אין לי מושג מה נעשה). לאחר 10 ימים וטלפונים רבים והתכתבויות שאין לי מענה... מתקשרים להודיע לי ש"המחשב תקין ואין בעיה ואפשר לאסוף אותו". שאלתי את הנציג בסניף "אם הוא תקין, מה הוא עשה אצלכם 10 ימים?" "עשינו כל מיני בדיקות ואין תקלה. כנראה בעיה בחשמל אצלך בבית" חזרתי הביתה, המחשב נדלק ועבד רגיל כמה שבועות. אתמול בבוקר לא נדלק. לקחתי את המחשב מיד לסניף ואצלם הוא נדלק. הוא התעסק קצת וכששאלתי אותו מה הוא עשה, ענה "שמתי בידוד בין לוח האם למארז. בגדול הבעיה היא שיש חשמל סטטי". חזרתי הביתה - נדלק. תכננתי להשאיר את המחשב דלוק עד לאחרי החג כדי שלפחות בחג ישרת אותי במידה והבעיה עדיין קיימת. אז הלכתי לישון כשהמחשב דלוק. בבוקר היה כבוי ולא נדלק. אני משער בגלל שלא ביטלתי את "מצב השינה". נכון לכרגע, אחרי כשעה וחצי ניסית לחבר שוב(בשקע במטבח) - לא נדלק. * עם רכישת המחשב, רכשתי גם "מגן ברקים". אחרי שלא נדלק פעם ראשונה החזרתי להם אותו. * אחרי הפעם השלישית(אתמול) החלפתי את כבל החשמל של המחשב, את המפצל בקיר(אחד של הטלוויזיה ואחד של המחשב) והחלפתי את המפצל עם הכבל המאריך של המחשב(והציוד הנלווה). * ניסיתי לחבר את המחשב בכל החדרים בבית. כולל סלון \ מטבח, חדר אוכל. * בנוגע למתח החשמל בדירה, לפני רכישת המחשב, באותה נקודה עבד מחשב אחר כמה שנים טובות ללא בעיה. בסלון יש עוד מחשב שעובד ללא בעיה. כרגע אני עובד עם לפטופ(מחובר קבוע לחשמל) באותה נקודה בחדר. מה ניתן לעשות במצב כזה? המחשב חדש. במעבדה לא מספיק מקצועיים להגיד לי מה הבעיה ולכן אין לי אפשרות גם להפעיל ביטוח על אחד הרכיבים. לבטל את העסקה אני כבר לא יכול. בבקשה מישהו שיכול לעזור....
×
 • צור חדש...