עבור לתוכן
 • צור חשבון

Vegetto32

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  16
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  162יום 22ש' 51דק' 21שנ'

דירוג

2 ניטרלי

אודות Vegetto32

 • דרגה
  Zone NewUser

מידע נוסף

 • מין
  זכר
 1. בקשר לשאלה הראשונה שלך לאיזה כרטיס יותר מתאים לך, אני לא כך כך מעודכן בשוק העכשוי אז לא אוכל לעזור לך. בנוגע לספק כוח רוב הסיכויים שהוא מתאים החיבורים בספקי כוח הם גינריים ולא משתנים כמעט אף פעם, תרשום מה הדגם של הספק כדי שאוכל לתת לך תשובה חד משמעית.
 2. לא קיימת גרסה גלובאלית! המכשיר מיועד אך ורק לשוק הסיני... בקרוב יושב המקביל שלו בארץ בשם MI 9T PRO בעל חומרה זהה אז סיכוי טוב שהגרסה שלו תתאים גם ל K20 PRO וכמובן היא תהיה בהכרח גלובאלית.
 3. כנראה שה ISO אינו Bootable לדעתי זה לא שווה שתשבור את הראש בגלל זה תחלץ מה שאתה צריך מהארד דיסק ותעבור לווינדוס 7
 4. אשתדל להבא. וערכתי את התגובה שלי ממקודם, ממש לא התכוונתי להעליב, יום טוב.
 5. אני לא מתכוון להעליב אבל אין לך הבנת תכנית גבוהה במיוחד, להמליץ לבן-אדם התקנה מחדש של ווינדוס זאת אופציה אחרונה. זאת לא המלצה לפתרון של הבעיה זה פשוט להגיד אין לי מושג תפרמט את המחשב ויהיה בסדר, הבעיה שאתה אומר את זה מתוך מקום של בטחון בלי להבין על מה אתה מדבר. נדירים המקרים בהם יש צורך בהתקנה מחדש של מערכת הפעלה ואם להגיד את האמת גם לא קיימים בכלל, הכל אפשר לתקן אבל הכוונה שלי הם למקרים בהם יש צורך בהבנה תכנית מאוד גבוהה כדי לגרום למערכת לעבוד שוב. לעולם אל תמליץ לבן אדם על התקנה מחדש של מערכת הפעלה זה לא פתרון לשום בעיה.
 6. המחשב לא מזהה את הכונן הקשיח/SSD לא יעזור לשחק עם הגדרות בביוס, דבר ראשון שהייתי מנסה לעשות זה לפתוח את הברגים שמכסים את ההארד דיסק לנתק אותו להחזיר חזרה בהרבה מקרים זה עניין של מגעים. מצד שני שוב אני לא יודע עם זה כונן קשיח או SSD אבל יכול להיות שהוא פשוט שווק חיים וצריך החלפה. אבל בואי תנסי את האופציה הראשונה קודם...
 7. הדרייבר הוא חלק מהדרייבר של הכרטיס מסך עצמו AMD. NVIDIA או ONBOARD Intel
 8. נשמע כמו בעיה בזכרונות או בכרטיס מסך.
 9. אין שום קשר בין הצריבת Bios לזה שהווינדוס לא עלה, כלומר לא קשר ישיר, כנראה שהבעיה שלך קשורה לכך שלאחר העדכון של ה Bios ההגדרת SATA שונתה ל IDE כשבפועל היא צריכה להיות על ACHI וכן גרסת ביוס ישנה יכולה לגרום לבעיה הזאת אבל ממש לא היה צורך בפירמוט של המחשב!!!
 10. פתחת חשבון? תתחבר דרכו Outlook.office365.com בהגדרות שם תהיה לך אפשרות להתקין את התוכנה אם באמת הרכישה בוצעה ועברה למערכת בהצלחה. סליחה על התגובה המאוחרת הייתי מאוד עסוק ולא שמתי לב.
 11. עד כמה שידוע לי אופיס 365 הינו כלי ארגוני הוא לא עובד עם מפתח מוצר, אתה פותח חשבון במיקרוסופט עושה LOGIN קונה את המוצר דרכם ומתקין אותו דרך OWA Outlook.office365.com אם יש צורך במתח מוצר אז מדובר כנראה על אופיס 2016 או קודמיו.
 12. תבדוק שלא מדובר ב RAM אם אכן מדובר על WINDOWS 10 רצוי מאוד שיהיה לפחות 8 ג'יגה RAM אחרת אתה תרגיש איטויות מורגשת וכן ההארד דיסק יהיה על 100% אבל זה לא קשור אליו!!!
 13. קודם כל בצע עדכון לביוס אם יש, דבר שני האם הכוננים שהוספת הכילו בעבר מערכת הפעלה? יכול להיות שיש לך התנגשות ב BOOT TABLE דבר שלישי האם אתה על UEFI או LAGACY?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close