עבור לתוכן
 • צור חשבון

B.N.P

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  74
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  99יום 8ש' 15דק' 12שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי B.N.P

 1. לא מציאה. משחק מעפן, לדעתי. בגלל הביקורות הכל כך טובות, דחפתי את עצמי לשחק בו והגעתי ל-50% ומשהו ממנו... רק בשביל להסיק שזה פשוט לא כיף. כש-God of War יגיע [והוא לא יגיע] ל-PC זה יהיה שווה ביותר.
 2. נחמד אבל היתרון של אמזון היה ונשאר ללא מתחרים באמת - מחירי רצפה, ללא עלות משלוח וללא מע"מ... את רוב הפריטים שאני צריך [בניהם גם רכיבי מחשב] אני יכול למצוא תחת ה"מבצע השילוח" ומתחת ל-$75 דולר. גם אם יוצא מתחת ל-$49 מוצאים עוד משהו להוסיף כדי להנות מכל העולמות [שזה גם רווח לאמזון].
 3. היה ברור שלא תהיה פה מהפכה. בטח שלא בין לילה. אולי בעתיד...
 4. 1. אם אני מזמין קוד דיגיטלי לשירות הפלוס - זה יעבוד לי [יש לי משתמש ישראלי]? 2. כנ"ל לגבי עותקים דיגיטליים ופיזיים? תודה
 5. עוד מישהו קיבל מייל מאמזון על טעות בתמחור וביטול ההזמנה?
 6. עדכון: המשכתי עוד קצת ומשהו תפס [אולי הייתי מקובע מדי על הפורמט הקודם]... אני לא יכול לתאר כמה אני שמח שהמשכתי. משחק פשוט מדהים!
 7. אני יודע שזה לא ממש קשור אבל [אולי בגלל האייקון של קרייטוס]: סוף סוף, השבוע, אחרי הרבה זמן שרציתי כבר להתחיל את GOW האחרון - עשיתי זאת! כבר שחקתי כמה שעות טובות ואני נמצא כרגע בשלב האגם שבמידגארד [זה שבו מופיע הנחש הענק לראשונה]. מההיבט הקולנועי/סינמטי [לא יודע אם זה המונח המתאים] המשחק מרגיש ברמה גבוהה מאוד אבל - משעמם! ממש!! לא נהנה ממכניקת הקרב, לא אוהב את השליטה והזוויות [במיוחד במהלך קרבות]... זה מרגיש לי כמו LAST OF US [שעזבתי גם משעמום בערך בשליש המשחק] עם אלמנטים מ-GOW. האם אני מפספס משהו? האם יש טעם להמשיך, זה משתפר?? אני חייב לומר שאני מעריך את הניסיון לעשות שינוי בפורמולה, כפי שהייתה [שאני מכיר היטב], כי אני חושב ש-GOW3 די הביא את הסדרה למיצוי אבל עדיין... GOW, בזמנו, לא היה משעמם. האקשן והקצב משכו את השחקן לתוך המשחק. כאן זה לא קורה בינתיים. לא עבורי.
 8. לא הבנתי למה "Good-bye Touch!"... לא התייחסתם לדבר הכי מעניין [שמופיע בתמונת הכתבה]
 9. לא ברור לי איך ניתן להשוות בכלל בין נייד של אפל לכל חברה אחרת... ואין לזה שום קשר למפרט או לאיכות הרכיבים. כולם יכולים לנסות ו"לאתגר" [לטענתכם] את אפל, כמה שהם רוצים, אבל מי שצריך MacOS/OSX [לא מתייחס אפילו לרולטה שנקראת hackintosh] יימצא זאת אך ורק במוצרי אפל. בזה זה מסתכם - מערכת ההפעלה.
 10. המטרה היא לשבור את שיאי המפרט או שיא המחיר למכשיר?? זה מגוחך. אולי אפשר לשים גם GTX1060 בעלות של $5000, אז מה? המטרה היא יותר פונקציונליות [שרלוונטית למכשיר יד] בפחות מחיר. הייתי משקיע בחיי סוללה מאשר בדברים אחרים, בשלב הזה. ו-12GB על סמארטפון... אוקיי... אם ישנה תועלת ביצועים מ12GB, ניהול הזכרון ממש שבור במערכת ההפעלה [שיש לזכור - לא מערכת הפעלה שולחנית!] הזאת.
 11. משתמש במחשבון currency, בדיוק כמוך [אפס]. אולי משהו השתנה בשער החליפין בין זמן הבדיקה שלך לשלי, אולי עשיתי טעות בהזנה, אבל מה שבטוח - זה לא השתנה ב50 שקל, כפי שרשמו פה.
 12. $48.52 [עבור של PS4] שווה ל-232.56 שקלים [לא 185]... אין לי מושג באיזה מחשב אתם משתמשים פה. אתם ממליצים פה על דברים, בטענה למחירים לא אמיתיים, מבלי לבדוק את עצמכם! זה כבר סטרייק 2 [מבדיקה שלי]
 13. אין לי מושג איך הגעתם למחיר הזה על G29. יצא לי, רגע לפני התשלום הסופי, 247 פאונד [שזה כולל תוספת אסטרונומית של ניהול חבילה ומ"ע] שזה 1185 ש"ח... לא תודה.
 14. מישהו/מישהי במקרה יודע/ת, האם רכישת מנוי לפלייסטיישן פלוס דרך אמזון מהווה בעיה? כלומר, האם יעבוד בארץ? תודה
 15. בזיון של מבצעים. שימשיכו לעתור ואנחנו נמשיך להזמין בחו"ל...
 16. מוסיף שתי שאלות: 1. האם המעבדים האלה כבר לא סובלים מה-meltdown וה-spectre? 2. האם ידוע משהו באשר לדור התשיעי של המעבדים הניידים?
 17. הנתיבים בין הגשר הדרומי עד למחלף הגשר הצפוני יחסמו עקב עוד מצעד גאווה... אנא מצאו דרכי תעבורה חלופיות או זרקו את המחשב לפח [אין תרופה].
 18. עם כל הכבוד, מודל עסקי גרוע אם הם מקווים לרווחים רק על סמך נוסטליה... הרי, הצעירים גם בחינם לא ירצו לשחק בזה ו-99%, מהקהל שזה כן מדבר אליו, שלא ישלמו $300 בשביל לשחק שוב "פונג" [אפילו לא עם חברים]. במיוחד כשניתן לשחק את כל המשחקים האלה בחינם, כמעט על כל פלטפורמה.
 19. לא יודע בקשר לרכישת חומרה ואביזרים אבל, באשר לתוכן דיגיטלי - המחיר ל-PlayStation Plus, בחנויות כאן פשוט גניבה לאור יום, ועוד על תוכן שאינו ממשי... כניסה פשוטה דרך החנות המקוות תראה שהמחיר השנתי הרגיל הוא 244 ש"ח [בניגוד ל-359 שנטען על גבי הקרטון המגוחך הזה] וכעת הוא 170 ש"ח [ולא 199 ש"ח]. מי שמעוניין בשירות ה-Plus [או כל תוכן דיגיטלי שיש לו חנות מקוונת ומסודרת, לצורך העניין]- קנו ישירות דרך ההחנות המקוונת, במקום לתת לגנבים האלה כסף על כלום. הם אפילו לא צריכים מקום אחסון בשביל זה [כולה קוד דיגיטלי]... מה גם שבלי שום קשר עדיף לקנות ישירות מסוני. כבר נתקלתי במספיק מוכרים של רשיונות דיגילטים שמנסים למכור את אותו הרשיון לכמה אנשים [בנוסף למחיר המופקע, כמובן].
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close