amia11 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

amia11

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  104
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

1 ניטרלי

אודות amia11

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1968

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אחלה מחשב אבל 4700 ש"ח זה כבר ממש לא בתקציב. אתמול שלחתי תגובה לגבי הלינק של הסקירה אבל משום מה זה לא נשלח. הלינק ששלחת בסקירה שונה, חוץ מהמעבד, בעוד פרטים מהדגם עליו דיברנו (למשל זה לא מסך מגע שם כך שזה מסך שונה לחלוטין).
 2. אמרתי שלא ראיתי באתר ההוא ביקורות על הדגמים האלו וגם התייחסתי שמה שהיה לגבי הדגם האחר היה ציון נמוך. ענו לי תגובה לגבי הציון הנמוך אבל לא ראיתי סקירה שקולה. תוכל לשלוח לינק לסקירה שהתייחסת אליה?
 3. דבר נוסף, די הפחידו אותי שהשירות של לנובו ואסוס נוראי וגם זה שיקול.
 4. חשבתי שאחרים ואני התייחסנו. שלוש שנים אחריות ומערכת הפעלה הם מבחינתי Must ולכן חלק מהמחיר. ולכן המחיר חורג קצת למעלה מהמתוכנן (לא פוסל אבל בהחלט מפריע). כמו כן, לא ראיתי סקירה של המודלים להשוואה ולכן אני לא השתכנעתי עדיין שההצעות האלטרנטיביות טובות יותר מבחינת האספקטים שהפריעו לך במפרט של ה5482 או שאינם נופלות מבחינות אחרות. בקיצור קשה לי לחתוך מתוך כל זה.
 5. זו הסיבה שאני לא מסתכל על סקירות של מודלים "דומים". צריך עין נץ כמו שלך להבחין שיש הבדל מהותי ושכל הסקירה הזו לא רלוונטית עבורי לצורך ההחלטה. לאיזו סקירה בnotebookcheck התייחסת?
 6. זה לא אותו מודל אבל הסיכום שם לא טוב: "70%: This rating is bad. Most notebooks are better rated. This is not a recommendation for purchase."
 7. לא מצאתי סקירה למודל הזה באתר ההשוואות ההוא, כך שאין לי מושג אם הוא טוב יותר בנקודות אותם תיאר כחולשות של ה5842...
 8. בינתיים יותר כמו זרק "בחרתם חרה" ונעלם. מה דעתכם על מה שאמר? מסכימים? מתנגדים?
 9. קודם כל מי אישר לך לצאת לחופשה באמצע כל הלחץ הזה? תמיד יש פשרות. האמת שלגבי המקלדת, לא זכור לי שהתבאסתי ממקלדת של מחשב. המסך כמובן יותר משמעותי. בכל מקרה, חיפשתי את המודל המדויק "זנבוק קליל", שהמלצת עליו, אבל לא מצאתי אותו. אפשר לינק כדי לראות מה הנתונים שלו כדי שאפשר יהיה להשוות?
 10. לא כל כך הבנתי לאן אתה חותר. המחשב שהמליצו עליו 2 אחרים כאן לא טוב? מאיזו בחינה? על מה אתה היית ממליץ ולמה? לפי הבנתי אין חשיבות גבוהה לעוד 15% בביצועי מעבד (מעבר למעבד שהומלץ במודל זה) לצרכים שלה אבל מסך מגע עם עט יכול לתת לה שימוש לנושאי ציור וכדומה.
 11. לידיעה: לא ראיתי כאן התייחסות לנושא מודל העט המתאים וגם באתר של Dell אז חיפשתי באתר Dell הגלובלי ולהבדיל מהאתר הישראלי, שם יש התייחסות לתאימות עטים לדגמים (https://www.dell.com/en-us/shop/dell-premium-active-pen-pn579x/apd/750-abeb/handhelds-tablet-pcs?ref=p13n_ena_pdp_mv&c=us&cs=19&l=en&s=dhs). וגם מצאתי את ההשוואה הזו https://www.windowscentral.com/best-dell-active-pen-or-stylus שהניחה את דעתי לגבי המודל הרצוי (PN579X כמו שאמרתם). אמנם יש מודלים נוספים אבל לאור ההשוואה כנראה שכדאי ללכת על PN579X. אמנם לא רציתי לקנות מחשב בחו"ל אבל לגבי עט, אין מקלדת בעברית ואני מני
 12. בלינק הספציפי ששלחו למחשב לא מוזכר נושא העט אבל בלינק של DELL לגבי 5482 זה כן מוזכר. האם יכול להיות שיש וריאנטים עם ויש בלי או שאני יכול להבין שיהיה שם? 500 ש"ח? אאוץ. האמת שבלינק ששלחת יש חוסר התאמה. למה בעזרים אכן מופיע PN579X אבל בתיאור המילולי מופיע לינק ליד הכיתוב "לכתוב על גבי המסך: השתמש בעט Active Pen האופציונלי4 כדי לצייר או להוסיף הערות במצב מחשב לוח." ואם אתה לוחץ על ה4 מופיע "עט Active Pen‏ | PN338M נמכר בנפרד". אז זה הראשון? השני? שניהם? אף אחד מהם? אני לא רוצה לקנות בסכום כזה ולגלות שזה לא מתאים, כמובן. אני רואה גם שאפשר למצוא את PN579X בחצי מחיר באיביי
 13. עדכון: ישבתי עם הבת שלי שהכינה טבלת השוואה מקיפה של 8 דגמים שעלו בשרשור עם ההבדלים לפי הקריטריונים שחשובים לה. והנטייה ללכת בסיכומו של דבר למפרט הזה (שהמליצו לי עליו שני אנשים בשרשור) למרות המשקל הגבולי. תודה לכל מי שענה לי ועזר לנו להתכנס. שתי שאלות משלימות: 1) מסך המגע כאן לא כולל עט. כמה עולה עט מומלץ מתאים למחשב? האם יש כמה דגמים של עטים או שיש דגם ספציפי? 2) לא מצאתי במפרט מה משקל המטען. האם ידוע לכם היכן מופיע המידע הזה? במחשב שלי בעבודה יש לי מטען ראשי כבד יותר ומטען קל יותר לנשיאה. האם יש גם כאן אפשרות לבחירת סוג המטען או לקניית מטען שני לנשיאה ואם כן איפה?
 14. זו הנוצה מהחידה "מה כבד יותר קילו נוצות או קילו ברזל?" באמת קל מאד ל14 אינטש. כשאתה אומר פחות עמידים, האם הכוונה שמתקלקלים יותר גם בשימוש נורמלי או יותר רגישים למכות\נפילות וכיוצא בזה?
 15. באמת נראה אטרקטיבי להוציא נושא המשקל שהוא גבולי. אבל כמו שאמר חברך צריך להתפשר על משהו אז אני צריך לבחור אם המשקל הזה יהיה deal-breaker או שלא.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?