עבור לתוכן
 • צור חשבון

Mr.Pepo

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  787
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  40יום 15דק' 53שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות Mr.Pepo

 • דרגה
  צוות האתר לשעבר
 • יום הולדת 17/09/1988

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. עדכון: המחשב נאסף ללא כרטיס מסך. אחרי שהשמעתי את ההקלטה בה עובד של TMS אומר במפורש: "הכרטיס יגיע או ב-11.10 או ב-14.10", קיריל הדגיש שלא מדובר בהתחייבות, כי יש הבדל בין "הגיע" לבין "במלאי", ומבחינתו הכל תקין. באותה נשימה, הוא שוב ציין שאין לו שום צפי להגעת הכרטיס. כדאי שכל מי ששוקל רכישה מ-TMS ילמד את הז'רגון הרלוונטי - שלא יהיו לכם הפתעות.
 2. תודה על התגובה. אתה מוזמן לבדוק את ההקלטה מה-9.10 בשעה 14:58 בה נאמר במפורש שהכרטיס יגיע (לא אמור להגיע, או כל ניסוח בלתי מתחייב אחר) או ב-11.10 או ב-14.10.
 3. ביצעתי הזמנה מ-TMS של מחשב שלם הכולל RTX2080TI, במהלך ההזמנה בטלפון ובמערכות האתר לא התקבלה שום הודעה או אזהרה כי לא צפוי שיהיה במלאי בזמן הקרוב. בדיעבד, במרבית אתרי ספקיות החומרה כלל אין כרטיסי RTX2080TI של גיגהבייט, או שמצויין במפורש שמדובר בהזמנה מוקדמת, ב-TMS הם עדיין מופיעים ללא שום הערה. ההזמנה בוצעה ב-03.10 ונמסר שזמן האספקה הוא שבעה ימי עסקים. התשלום בוצע באותו היום במלואו - מפרט בעלות של כ-12,000 ש"ח. הובהר לנציגי החברה גם במהלך ההזמנה וגם ביתר השיחות שביצעתי מולם שאני ללא מחשב וזקוק למחשב בדחיפות. בשיחה עם TMS מה-09.10, הובטח שכרטיס המסך יגיע, לכל המאוחר היום (14.10) , בדיוק 7 ימי עסקים (אם סופרים החל מה-04.10, היום בו הגיעה ההעברה הבנקאית). יתרה מזאת, הובהר ביותר מהזדמנות אחת שההתחייבות שלהם היא לשבעה ימי עסקים, וכל איחור מעבר לכך הוא כבר "בעיה שלהם", בעיה שהם צריכים לטפל בה. משיחה היום נמסר לי לא רק שהכרטיס לא הגיע, הם גם לא יכולים להגיד מתי הוא יגיע. נכון, העברתי 6,000 ש"ח על כרטיס מסך ל-TMS והדבר הכי טוב שהם מסוגלים להציע לי זה להמתין עד שיגיע הכרטיס בלי שום תאריך מדויק, למרות שהם כבר התחייבו למועדי אספקה שהם לא עמדו בהם (וכנראה ידעו שאין להם איך לעמוד בהם) ואין לי שום סיבה להאמין להם הפעם. יתרה מזאת, נמסר לי מנציגי האתר שגם הם שילמו סכומים נכבדים ליבואן שלהם, וגם הם לא יודעים מתי תגיע התמורה בעבור התשלום. מסתבר שלקוח הקצה צריך להשתתף בצערם של בעלי TMS שרוכשים סחורה ולא יודעים לקבל אותה בזמן ולממן להם קו אשראי, בחינם. בשורה התחתונה, TMS מרבים לנפנף במילה התחייבות, אך נראה שאין להם מושג מה עומד מאחוריה. פעם ראשונה ואחרונה.
 4. מי שרוצה להנות מפריצות טכנולוגיות מהר לרוב משלם הרבה. אם זה לא מתאים לך, אתה מוזמן להמתין לדור הבא של הכרטיסים.
 5. אהלן. רכשתי לאחרונה מחשב חדש (8700k, 2080ti) ואני מתבלט בנוגע למסך שינצל כשורה את המפרט. המחשב מיועד בעיקר ללמידה עמוקה ועיבוד תמונה אולם מדי פעם אני בהחלט מתכוון לשחק. לאור הבאנצ'ים האחרונים, אני מתבלט בין מסך 1440p 144hzלבין 4k 60hz. לא הצלחתי להבין מחיפוש בפורום איזו טכנולוגיה עדיפה. מה דעתכם? האם יש חנויות שניתן להתרשם בהם מההבדלים בין הטכנולוגיות? תודה רבה!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close