עבור לתוכן
 • צור חשבון

e10hs

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  45
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

2 ניטרלי

אודות e10hs

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני הייתי טורח להעביר את המשחקים כי זה יקצר זמני טעינה (פוטנציאלית). למערכת ההפעלה לא נראה לי שתרגיש הבדל גדול (אלא אם כן אתה קצר בזיכרון וגם את זה אפשר לתקן בלי להעביר את המערכת לכונן אחר אלא להגדיר את הpage file שישב על הכונן המהיר)
 2. מצטרף לשאלה על SSD... webpack קורא המון קבצים קטנים לכן זמני גישה לקבצים בהחלט יכולה לשפר ביצועים באופן דרמטי... לגבי ביצועי ליבה בודדת, נשמע שלאינטל יש יתרון מאחר שכמו שציינו תדרי עבודה גבוהים משפיעים ישירות על ביצועי ליבה בודדת. אם אני זוכר נכון הטורבו של אינטל חזק בהתפרצויות קצרות ופחות בעבודה מאומצת למשך זמן אם מפעילים את כל הליבות. אבל דווקא לעבודה כמו WEBPACK שזה בד"כ BURSTים קצרים (גם במקרה שלך?) הטורבו של אינטל יכול להיות בונוס יפה.
 3. לא חושב כך.. אותה ספקולציה הביאה לנו שיחות וידאו בדור השלישי ואני יכול למנות את כמות הפעמים שראיתי מישהו עושה שיחת וידאו על יד אחת...
 4. שאלת תם: איך מסנכרנים גישה לזיכרון עם כל כך הרבה ליבות? נשמע שזה יהיה צוואר בקבוק משמעותי (?) בנוסף, היישומים שבהם שימוש בכל כך הרבה ליבות במקביל נראים לי מאוד נישתיים (בגלל הסיבה כאמור, נראה לי שרק stateless processing רלוונטי פה). האם אני מפספס משהו?
 5. רונן, דווקא ברור מה הכתב רצה להביע. תקרא שוב.
 6. הסרט השני היה מעולה. גם אם האפקטים היום נראים מגוחכים. אם נסתכל על אפקטים בלי קונטקסט של תקופה אז אפשר להגיד אותו דבר על מלחמת הכוכבים הראדונים שיצאו.. מה שמשנה לי אישית זה העלילה, הבימוי והמשחק, אפקטים הם גימיק נחמד שמוסיף (ולפעמים גורע) אבל ממש לא מה שמכתיב את ההנאה שלי.. הסרטים הראשון והשני לדעתי היו הרבה יותר טובים מההמשכים מבחינת עלילה, החדשים הרגישו לי לא מתוחכמים ולא חדשניים כמו הראשונים. בהחלט מאמין שהשינוי יביא לנו סרט איכותי
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close