עבור לתוכן
 • צור חשבון

multicore

צוות האתר
 • מספר הודעות

  36,746
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4
 • זמן מחובר

  1214יום 18ש' 19דק' 29שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי multicore

 1. סביר להניח שמחקת את הbootloader שנמצא במחיצת RE. פשוט תבנה אחד חדש מהתקנה של Windows עם bootrec. https://neosmart.net/wiki/bootrec/
 2. כל מה שאתה צריך לעשות זה: 1. להגדיר את הציוד של בזק למצב bridge. 2. לחבר את הנתב שלך מפורט WAN לאחת הפורטים של הLAN בציוד של בזק. כל כבל רשת סטנדרטי יתאים ויש כאלו שהם באורך קצר, בשביל הסדר. 3. להגדיר את חיבור הPPPoE בנתב שלך ולהתחבר.
 3. הכי מהיר עם psexec. כמה מחשבים אתה רוצה לדגום?
 4. שימוש ב alt+prtscr או snipping tool כנראה כבר יותר מדי מדע להסביר. מה לגבי הדברים אחרים ששאלתי?
 5. RAID 0 עם בקר מסויים? תעשה בדיקות בצד לפני וגיבוי לפני.
 6. באיזה דרך אתה מממש RAID? התמיכה פה היא מאוד מוגבלת. אתה חייב TPM אם אתה רוצה להצפין את מחיצת מערכת ההפעלה ולא להקיש סיסמא בכל פעם אתה טוען אותה. למחיצות אחרות, הפתח נשמר בתוך מחיצת מערכת ההפעלה גך שיש לך "שרשרת של אישורים". מה ש Bitlocker עושה זה משנה את ה boot loader שלך (שנמצא על מחיצה לא מוצפנת) כדי שתוכל לבצע unseal למפתח הצפנה שנשמר בתוך אחד הTPM ובנוסף מכניס כמה פרטים לתוך הPCRים שם כדי לוודא שלא בוצעו שינויים שיכולים להוות סיכון למערכת (attestation). אם בדיקת attestation באחד הPCR לא עוברת בהצלחה, לא יתבצע unseal (ניתן לראות את זה הרבה יותר בקלות בלינוקס מאשר חלונות). ההצפנה מתבצעת עם כמה protectors כאשר TPM הוא רק אחד מהם (אתה יכול להגדיר אתה זה). אם משהו קורה לTPM (אפילו איפוס), אתה יכול לקבל גישה באמצעות מפתח שאתה שומר בצד. בזמן ההצפנה אתה יכול לשמור אותו על USB thumb drive וגם לקורא ממנו ישירות בזמן הטעינה בboot.
 7. אפשר להתחיל מפה: https://support.microsoft.com/en-hk/help/4027322/windows-update-troubleshooter
 8. אתה לא חייב תוכנות צד ג'. אפשר לבדוק מתוך recovery environment של התקנת מערכת הפעלה מה לא בסדר.
 9. עזוב אותך משטויות, זה מה שאתה באמת צריך: ועכשיו ברצינות: תפעיל כלים שכבר לך במערכת ההפעלה כדי לבדוק את מקור הבעיה.
 10. ^ מה הקשר בין מה שהוא כתב לתגובה שלך? לפותח הדיון: תסביר בפרטים מה אתה עושה. מה התוכן שאתה צורך? (תבדוק עם MediaInfo) האם יש שימוש גבוהה של מעבד מרכזי או גראפי בזמן ניגון? (תבדוק בtask manager) באיזה תוכנה אתה משתמש?
 11. ועם המגמות עיצוב של אפל למחשבים ניידים בארבע השנים האחרונות, זה לא הולך להשתפר.
 12. לא חושב שיש הצדקה. המחשב יתחמם ככה או ככה. יהיה מנגון שיוריד clock rate גם.
 13. סליחה, לא שמתי לב. אפשר להריץ Windows 10 על ארכיטקטורת ARM, אבל לא במקרה של המוצר הזה. אולי הרבה האקינג יכול להוביל למשהו. מן הסתם שכל תוכנה שאתה תריץ שם תהיה חייבת להיות מותאמת לARM.
 14. במשפט אחד פשוט למשתמש פשוט: הדרך בא המידע נכתב ומסודר על התקני האיחסון היא ייחודית או לחומרה או לתוכנה (או שניהם) של אותו מוצר NAS.
 15. https://www.quora.com/Is-there-a-simple-way-to-import-KMZ-files-into-Google-Maps-or-to-convert-KMZ-to-KML לשם לא הגעת?
 16. משתמש בסיסי כנראה גם לא יודע מה זה מערכת קבצים. פשוט תעבוד עם מערכת קבצים שאתה שמערכת ההפעלה שלך תומכתץ בה באופן טבעי. אף אחד לא מגביל אותך באמת. לא קשור לסוג המערך אלא לדרך בה הציוד מממש אותו (תוכנה או חומרה). לא כל מימוש הוא סטנדרטי ולכן, כאשר תרצה לגשת למידע ממקום אחר, תוכל להתקל בקשיים. לא צריך להיות ידני בשום אופן. הגיבוי צריכים להיות מוגנים ועם יכולת חזור לגרסאות ישנות יותר באזור שלא תלוי במקור המידע. גם גיבוי למקור שלישי (במיוחד לדברים היותר חשובים) וגם בדיקת שחזור מדי כמה זמן.
 17. מערכת קבצים זה לא משהו שאמור להדאיג אותך. לעומת זאת, הדרך בה מערך RAID ממומש יכולה להיות בעייתית במקרים מסויימים.צריך לקחת בחשבון שיהי יותר מיעד גיבוי אחד ותכנית שחזור שאתה יודע לתרגל ולא רק ב"יום הדין".
 18. כמו שנכתב, תלוי מה הצרכים והציפיות שלכם מהחומרה הזאת. מצד אחד ילדים בכתה ג' בבית ספר ממלכתי (לא פשוט לשמור פרטיות היום) כנראה לא ירגישו את ההבדל בשביל תכנית הלימודים שלהם (התלמידים הדתיים כנראה גם לא נגעו במחשב אישי לפני זה) ומצד שני אי אפשר לדעת כמה זמן החומרה בזאת עוד תשרוד ללא תקלות.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close