עבור לתוכן
 • צור חשבון

danezeq

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  134
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  51יום 12ש' 33דק' 42שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי danezeq

 1. כשאני מדפדף בין תמונות של כוננים בזאפ זה נראה שיש כוננים בגודל כמו M2 אבל הממשק שלהם (כלומר החיבור) הוא בSATA. האם אלה כוננים מומלצים? באינטואיציה שלי אלה הכוננים החדישים והמהירים ביותר שיש דרך חיבור SATA, אבל אשמח לחוות דעתכם המלומדת 🙂
 2. תודה. אילו ממשקים פיסיים יש בלוחות אם של היום לחיבור כונני איכסון? האם רק M2 וSATA?
 3. שלום לכולם. אני מבין שהכוננים הכי מהירים הם NVMe. האם NVMe בהכרח *לא* מתחברים בכבל SATA? הם תמיד יושבים על הלוח אם? מהו הכונן המהיר ביותר שאפשר לקנות שמתחבר דרך כבל SATA? והאם בהכרח חיבור דרך כבל SATA איטי יותר מכוננים שיובים על הלוח אם?
 4. אשמח לקבל המלצה למפרט לפי התיאור הנ"ל באיזור ה5000-6000 ש"ח תודה
 5. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - האם 5000 ש"ח יספיקו? אם מומלץ להשקיע יותר, אשקיע יותר אם לדעתכם זה כדאי. 2. שימוש: תוכנות adobe Creative suite, ותוכנות autodesk (כמו autocad ו revit) צריכות לפעול במקביל על מסכים שונים, עם קבצים גדולים. חשוב מאוד שהכל ירוץ מהר מהר מהר. 3. ללא ציוד הקפי. ללא מסך. 4. מניח שצריך כונן SSD אחד למערכת וכונן SSD נוסף לנתונים שצריך להיות יותר מTB אחד. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. ללא תוכנות ללא מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עכשיו. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - אפשר לחבר 2 מסכים. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לדעתי כן, אשמח לעצות אם צריך. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: הדגש שלי הוא על מהירות, חשוב שלא יהיו צווארי בקבוק, הכל צריך לטוס במחשב הזה. אם אפשר מארז קטן מצויין. אם זה מייקר, זה לא דחוף. עדיפות לקורא כרטיסים פנימי איכותי. מצב המפרט שקיבלתי במחיר של 6825 ש"ח כולל מע"מ. אני מחפש להוזיל אם אפשר.
 6. יש כל מיני תוכנות שעושות לו ניקוי. אבל מאמרים שמסבירים איך להפוך את מערכת ההפעלה למהירה יותר מפנים לכל מיני תוכנות בסוג הזה, השאלה האם התוכנות האלה בהכרח רק מנקות או שגם שותלות משהו לא רצוי? יש המלצה לכלי מהיר לניקוי הרגיסטרי?
 7. האם דור עשירי של מעבדי אינטל כבר יצא? (לנייחים) תודה!
 8. תודה. אין משמעות לכיבוי העכבר כי הוא מדליק אותו בחזרה, וגם הוא מגיע כשאני לא שם לב להסתכל על העכבר. מה שכן, כל עכבר שאין לו אור, יבטל כמו שאמרת את הגירוי. כזה אני מחפש. עכבר ללא האור.
 9. אז יש רק אור אדום ולייזר? כלומר כל עכבר מזיק לילדים סקרנים?
 10. היי כולם/ן. יש לי ילד קטן שלא מפסיק לקחת את העכבר ולכוון את האור האדום לעיניים. אני יודע שיש עכברים שלא עושים שימוש בטכנולוגיה הזאת, יש המלצה לעכבר כזה? איך נקראת הטכנולוגיה הזו? המון תודה!
 11. נאמר לי שביולי הדור העשירי יוצא רק לניידים. הקנייה לא מאוד דחופה אני יכול להמתין אם זה ישתלם לי. מה דעתכם?
 12. אשמח לקבל הסבר, מה זה "בנצ'ים" של מעבדים? מה זה רייזן? תודה 🙂
 13. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - אין לי מושג מה המחירים היום, כמה זה מצריך לדעתכם? האם 5000 ש"ח יספיקו? אם מומלץ להשקיע יותר, אשקיע יותר אם לדעתכם זה כדאי. 2. שימוש: תוכנות adobe creative suite, ותוכנות autodesk (כמו autocad ו revit) צריכות לפעול במקביל על מסכים שונים, עם קבצים גדולים. חשוב מאוד שהכל ירוץ מהר מהר מהר. 3. ללא ציוד הקפי. ללא מסך. 4. מניח שצריך כונן SSD אחד למערכת וכונן SSD נוסף לנתונים שצריך להיות יותר מTB אחד. האם כדאי לקנות כזה היום או להמתין ולשים HDD בינתיים? 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. ללא תוכנות ללא מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? אין לחץ יש סבלנות בהקשר זה האם כדאי להזמין חלק מהחלקים מחו"ל כדי להוריד עלויות? אני רואה לדוגמא שכונני SSD זולים הרבה יותר באתרי שיווק שותפים. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - אפשר לחבר 2 מסכים. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לדעתי כן, אשמח לעצות אם צריך. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: הדגש שלי הוא על מהירות, חשוב שלא יהיו צווארי בקבוק, הכל צריך לטוס במחשב הזה. אם אפשר מארז קטן מצויין. אם זה מייקר, זה לא דחוף. עדיפות לקורא כרטיסים פנימי איכותי.
 14. תודה לכל המשיבים. אגב, פעם hwzone היה שולח התראה לדוא"ל כשמשיבים לי, זה כבר לא עובד. (וכן הכפתור למטה מסומן ובהגדרות מוגדר הדואל הנכון.) קורה לעוד מישהו?
 15. כבר שנים שאני עם אנטי וירוס חינמי. בד"כ avast. האם יש צורך להכביד על המחשב עם אנטי וירוס כשבגרסאות החדשות של ווינדוס, הדיפנדר פועל ברקע כל הזמן? אגב, אי אפשר להוסיף הודעות בפורום עם פיירפוקס? רק כרום?
 16. קניתי מחשב ממיטב כספי בסוף שנת 2010 ובמשך כמעט עשור שלם הוא שירת אותי נאמנה. חוץ משדרוג זיכרון, החלפה לכונן SSD והחלפת משחה תרמית לא עשיתי בו שום שינוי. את האמת שכבר 9 שנים אני לא מפסיק להיות מופתע איך הוא ממשיך לעבוד ללא דופי ורבב. הכל חלק ומהיר. באמת שאין תלונות. כבר התחלתי לחשוב שקצב התפתחות המחשבים פשוט הואט. לפני 20 שנה היה צריך לקנות מחשב חדש כל שנתיים. לאחרונה התחלתי לעבוד יותר עם תוכנות של אדובי (פוטושופ, אינדיזיין וכ') ושמתי לב שהעבודה הואטה באופן משמעותי. בעיקר מאז השדרוג מאדובי CC 2018 ל2019. יש לאשתי מחשב נייד שנרכש לפני שנתיים, ניסיתי עליו את התוכנות וגיליתי שהן רצות הרבה יותר מהר. פער אדיר. עכשיו אני שואל את עצמי האם המחשב שלי הוא כבר אלטע זאכן שצריך להחליף כי עבר זמנו או שיש איזה נתון ספיצי שמאט את העבודה בתוכנות של אדובי? אלה הנתונים של המחשב:
 17. המטרה היא לא לבדוק, המטרה היא שתיהיה מהירות נורמלית. לכן אני שואל, האם זה בעיה ידועה בנתב הזה או שזה משהו אצלי? האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לשפר את זה?
 18. עברתי ספק אינטרנט וקיבלתי את הנתב הזה. אני שם לב שמהירות ההעלאה בWIFI זהה לחיבור קווי, אך מהירות ההורדה (מכמה מחשבים שונים) נוראית. עד 20 מגה במקום 40 מגה גם אם המחשבים צמודים לנתב. האם זו מגבלה של הנתב ואין מה לעשות או שאפשר לעשות משהו?
 19. מישהו/י יכול/ה להמליץ על שירות זול ואמין שמגבה תיקיות נבחרות במחשב לענן בתדירות מוגדרת?
 20. אני רוצה לדעת גודל של תיקייה, לוחץ עליה כפתור ימני > מאפיינים ומגלה שהגודל שמוצג הוא תמיד קטן יותר מהגודל בפועל. איך אני יודע את זה? כי כאשר אני נכנס לתיקייה ובודק את גודל כל התוכן שלה הוא מתגלה כגדול הרבה יותר, כאשר אני נכנס לתתי תיקיות אני מגלה שהוא עוד יותר גדול וכן הלאה. האם זהו באג שאפשר לפתור ואם לא האם יש תוכנה צד שלישי שאוכל לדעת איתה גדלים של תיקיות בקלות? תודה. מערכת הפעלה WIN10 בעברית גרסה 1809
 21. בזק חסמו נתב ישן שלי כך שאי אפשר להתחבר איתו עם ספקים אחרים. נדמה לי שבזק חוסמים את הכתובת MAC של הנתב. האם יש דרך לעקוף את החסימה הזו?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close