hai555 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

hai555

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  23
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של hai555

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

0

דירוג

 1. סבבה אחי תודה קודם נעשה שיבוט להרד דיסק אחר ואחרכך ננסה שאני לא יהרוס משהו
 2. אוקי . תודה , גם אני דוגל בשיטה של לא להוציא עם אפשרי לעשות לבד אבל העניין הוא להוציא את התיקיות בשלמותם אני לא חושש שלא כל תוכנת שחזור מתמודדת עם זה וזה דרוש לעשות באופן מיוחד אולי באתחול לרוב התוכנות שחזור מוצאות קבצים פחות תיקיות שלמות שנאבדו עם כל החומרים המרוכזים כיביכול "שחזור תיקייה " . אני בטוח שהטכנאים שעושים את ההעברה או במעבדות משתמשים בתוכנות רק צריך לאתר את התוכנות הנכונות שעושות את זה .
 3. אני עדין מברר זאת בעבר טכנאי נתן לאבא שלי תוכנות מיוחדות שמורכבות על sstr מחוץ למערכת הפעלה שזה סורק את ההרדיסק מבחוץ ומשחזר תיקיות . כניראה יש דרך מיוחדת או משהו להחזיר במקרה הזה . היה לי בעבר STELLAR אבל עדיין כמדומני שזה משחזר קבצים והכל בא מפוזר יכול להיות שזה שונה אבל אני חושש לאבד נתונים מההרד דיסק בזמן התהליך . הרצתי תוכנה דומה על הרד דיסק אחר ישן שנמחק זה אומנם זיהה תיקיות אבל לא את השמות שלהם וגם בתוכם הכל היה מבולגן זה לא בידיוק עבד טוב.
 4. תודה על המענה A-10 כן בדקתי כמה תוכנות אבל גם זה לא בידיוק משחזר את התיקייה המלאה גם די מפוזר יש לי תיקייה בשם מסויים שאני צריך לשחזר את כולה במדוייק לפחות או כמה שאפשר כי מפוזר היה קשה מאוד עם בכלל היה אפשרי למצוא משהו בערמה . צריך תוכנה מאוד מדוייקת אולי יש אותה רק לאנשים שעוסקים בזה ? בגלל זה אני בהתלבטות נכון אתה צודק המחיר לא זול ואני עדיין מתלבט מה לעשות.
 5. הבעיה היא ממה שאני מכיר מתוכנות השחזור שזה משחזר קבצים אבל לא תיקיות שלמות היה לי תקייה שלמה של פרויקטים של תוכנה השאלה איך יש דרך לשחזר את התקיות המלאות . בתוכנות מסוג אלה זה משחזר קבצים תמונת וכו וכו באופן מפוזר אני חושב
 6. תודה על המידע אבל זה לא זקוק לחברה מקצועית שעוסקת בתחום . ? שעושים את זה באופן מיוחד מאוד ? כי אני מכיר את התוכנות הנ"ל . אני חושש שמא לאבד חומר כי אמרו לי לנתק את ההרד דיסק כי זה עלול לאבד מידע ולתת למישהו מומחה ביותר .
 7. הי שלום יש לי שאלה בזמן התקנת ווינדוס 10 בלוח בקרה של ההתקנה בטעות פירמטתי את ההרד דיסק המשני שלי שהיה עליו המון חומר של שנים לא הרד דיסק של הווינדוס עצמו האם אפשר לשחזור ? פשוט יש לי שם המון חומר חשוב מאוד מאוד האם יש דרך או מישהו מכיר חברה אבל באמת איכותית שיכולה לסייע לשחזר . ? תודה לכל מענה
 8. תודה על הסרטון , אני ניסיתי וזה אינו עובד אין לי גישה גם לניהול הכל חסום לחלוטין.
 9. שלום רב שיחקתי עם ההגדרות של הניהול וביטלתי בטעות את ההרשאות עקב קח שפתחתי בישביל להעביר קבצים ( באבטחה וכרגע מופיע לי שגיאה שכונן C חסום ואין לי דרך פתוח אותו אולי למישהו יש מושג איך מחזירים את זה בחזרה . לא ניתן לעשות גם שיחזור מערכת זו השגיאה .
 10. במחשבה נוספת אולי כדאי לחכות עם העניין של המחשב קצת כי DDR 5 בדרך אני מבין ועולם המחשבים עובר תמיד שינויים .. אז אין לי מושג מתי זה הזמן הנכון שהיה מבוסס יחסית לעוד כמה שנים ...
 11. סליחה טעיתי YOAVKE התכוונתי למעבד . AMD Ryzen 9 5950X 16 Core Box כנראה העתקתי ממקום לא נכון . תודה על המידע זה באמת נראה מעניין החיבור החיצוני הנ"ל רק צריך לראות עם בלוח אם יש מקום לחיבור לכבל הנ"ל היכן הוא נמצא בלוח אם .? רב תודות
 12. אני מבין תודה A 10 על ההשקעה והמאמץ . וכמובן לכל מי שהגיב והמליץ ומגיב . תודה מראש.
 13. אוקי תודה A 10 אז זה סיכון כיביכול של 50 אחוז לפה או לשם .? ויש רק הסתמכות שהלוח תומך ב 2400 אבל ללא מידע כמו מודולים אני מבין נכון ?
 14. אוקי אני מבין תודה YOTAM עם זה עדיין קיים לוח אם שיכול לספק את המעבד החדיש הנ"ל זה מצויין , על מנת שאוכל באמת לבנות מחשב מתאים אני זקוק לעזרה גם לגבי בחירת לוח אם מתאים לצרכים וכו ומספר סלוטים ומיקומים שיספיקו לכל הציוד . עם יש מישהו שיוכל לעזור לי בבניה ובחירת חלקים נכונים אשמח בהודעה פרטית זה היה מצויין.
 15. אוקי הבנתי - אז משמע שכן יש תמיכה במהירות 1600 - ולא רק 1333 ב 2 סלוטים .
×
 • צור חדש...