תוכן Ee72 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ee72

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  14
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Ee72

 1. לחצתי ברשימה על המעבד שלי. שזה I3 9100f מדור תשיעי וכתוב Validated since BIOS 1404 זה אומר שהביוס כן תומך?
 2. שאלה כללית - במידה והביוס והמעבד אינם תואמים, כיצד ניתן לעדכן אותו? לא שזה המצב הידוע לי כרגע - אך לידע כללי אני שואל.
 3. אולי שכחתי לעדכן אבל הביפים כבר נפסקו לגמרי לפני כשעה בערך אחרי ששיחקתי עם הזכרונות בסלוטים, עכשיו כבר אין ביפים. בכל מקרה, בנוגע לכרטיס מסך אנסה עם כרטיס אחר, אנסה למצוא את הישן שלי בתקווה ואמצא בכל מקרה, אם לא אמצא כרטיס מסך אחר, אין לי אפשרות לא לעדכן BIOS ולא לבצע כל פעולה שהיא אחרת, ולגבי העכבר והמקלדת, מה לדעתך זה יכול להיות? מה אני יכול לעשות בנוגע לכך?
 4. את כבל הHDMI חיברתי לכרטיס מסך, ניסיתי להוציא את הDisplay למסך המחשב, לא עבד, אז ניסיתי גם למסך הטלוויזיה, גם לא עבד. בכל מקרה, ניתקתי גם את כרטיס המסך על מנת לראות אם זו הבעיה, חיברתי את הHDMI ללוח האם גם למסך המחשב וגם לטלוויזיה, שום תגובה. (בטלוויזיה אין אות) אבל מה שכן, כשחיברתי כבל DVI מלוח האם למסך המחשב על מסך המחשב היה כתוב "Test good" משום מה, משהו שלא היה כתוב לפני כן. הבעיה היא שכרטיס המסך תומך בDVI אחד שצריך מתאם בשבילו, ואין לי כרגע, אני צריך לקנות את אותו מתאם על מנת לנסות לראות אם זה יעבוד. בכל מקרה הקטע עם העכבר והמקלדת עדיין בשלב מסויים טיפה מלחיצים אותי, איך
 5. על כרטיס המסך מחובר PCIe, בנוגע לכבל שסימנת אכן ניסיתי לשנות אותו. זה כבל אחד שבא מחובר והיה צריך לפרק אותו לשניים על מנת שיוכל להכנס ללוח אם (הפעולה הזאת הייתה אמורה לקרות לא עשיתי משהו לא בסדר) בכל מקרה אנסה שוב ליתר בטחון בנוגע לכבל שסימנת בתמונה. בנוגע לזכרונות גם ניסיתי, אך משום מה יש לי הרגשה שאת התצוגה אני לא רואה בגלל שהHDMI לא עובד מסיבה כלשהי, אני צריך לקנות כניסה אחרת ואבדוק אותה, בכל מקרה, אני לא מבין איך הזכרונות קשורים לכך שעכבר / המקלדת לא מראים תגובה, מה לדעתך קורה פה? מצב משונה מאוד. אבל תודה רבה רבה לכם על העזרה אני מקווה שאוכל לסדר את זה בזמן הקרוב
 6. ניתקתי את הזכרונות וחיברתי מחדש. כרגע אין ביפים כאלה שהיו, למען האמת אין ביפים בכלל שנשמעים מהרמקול הזה שבלוח האם יש פעמיים ביפים קצרים אבל לא לדעתי מגיעים מהספיקר שעל לוח האם. המוואררים עובדים גם של הכרטיס מסך וגם של המעבד הכבלים שוב לא עובדים (לא עכבר ולא מקלדת) ואין יציאות לטלוויזיה או למחשב (לא מהכרטיס מסך ולא מלוח אם)
 7. בדקתי שנית יש ביפ אחד ארוך שנים קצרים אחריו בלופים. זה מצביע על בעיה בזכרון?
 8. חיברתי את הPCIe אם זאת השאלה אחרת המאווררים לא היו עובדים לדעתי
 9. הלוח אם שקניתי אכן Asus prime h310m-e יש ביפ אחד, האחד שאחריו דיי דומה לו אבל קצר יחסית אל הראשון ממש בקצת והביפ השלישי ארוך יותר. והם מתמשכים בלופים. הסרתי את כל הזכרונות והביפים עדיין מתמשכים
 10. אני לא יודע איזו גרסת ביוס מותקנת לצערי אני לא יודע אם זה עוזר אבל הנה פירוט מהאתר של אסוס על הלוח אם הזה: הכנה לתושבת 1151 עבור הדור התשיעי/שמיני של מעבדי Intel®‎ Core™‎‎, ‏Pentium®‎ Gold ו-Celeron®‎‎לוח אם זה תומך במעבדי הדור התשיעי והשמיני של Intel®‎‎ Core™‎‎, ‏Pentium®‎‎ Gold ו-Celeron®‎‎‎, וכולל בקרים משולבים של גרפיקה, זיכרון ו-PCI Express לתמיכה ביציאה גרפית מובנית עם ערכות שבבים ייעודיות, זיכרון DDR4 דו-ערוצי (4-DIMM) ו-16 נתיבי PCI Express 3.0/2.0 להשגת ביצועים מעולים. *המעבד ששמתי הוא דור תשיעי.
 11. ניסיתי לנתק את הSSD ואת הHDD על מנת לשמוע אם הביפים נובעים כתוצאה מהן, אך הביפים נמשכים. *הSSD והHDD הם כחלק מהלוח אם והמעבד הישנים יותר, אלה לא חלקים חדשים הSSD והHDD *ניתקתי גם לגמרי את כל הRAMs (רק שניים) הביפים נמשכים, ניסיתי גם להשאיר אחד ואת השני לנתק, הביפים נמשכים
 12. יש סיכוי שאולי הHDMI לא עובד? למרות שניסיתי לחבר את הכרטיס מסך למסך מחשב, וגם לטלוויזיה? למעבד אין מאיץ גרפי דרך אגב. תודה רבה על העזרה **שינוי** / **עדכון** בדקתי שוב את הרמקול שעל לוח האם. הוא לא ישב טוב, חיברתי אותו מחדש *שוב יש את אותם ביפים שהיו בהתחלה אלה פעמיים ביפים קצרים ואחד טיפה ארוך יותר בלופים. מה לעשות? ממה זה נובע? בנוסף, חיברתי את העכבר למחשב - הוא אמור להראות אורות על העכבר שהוא מחובר ועובד איך אין תגובה.
 13. היי, קניתי לוח אם, מעבד וספק כוח חדשים. התקנתי את המעבד לבד, עם גוף קירור (I3 9100f) לצד כרטיס מסך RX 580, לוח אם של אסוס, prime H310-E חיברתי את המחשב, את הספק כוח לחשמל, חיברתי עכבר ומקלדת, וכבל HDMI למחשב ניסיתי להדליק את המחשב, הכל עובד (המאווררים עובדים, כולל RGB של הכרטיס מסך), המאוורר של המעבד גם כן עובד. המסך לא מראה שום תצוגה, אין תגובה לעכבר או למקלדת, ניסיתי לחבר את המחשב למסך אחר אך אותו דבר. כמו כן חיברתי Speaker למחשב על מנת לשמוע אם יש תקלות כלשהן אבל הכל עובד חלק חוץ מהבעיה הזו. יש מה לעשות?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר