תוכן N.R - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

N.R

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  232
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  6

כל דבר שפורסם על-ידי N.R

 1. רשום שתומך ובהערות יש איזשהו ציון לגבי 1700 וam4 שצריכים קיט מיוחד. מבחינתי הכל בסדר. אפשר לסגור את הפוסט.
 2. אין פה שאלה של עיקרון, אלא שאלה על מדיניות של חנויות בכללי ובייחוד עם הדור החדש של אינטל. סתם לדוגמא ברשת גדולה אחרת ראיתי שכמה חודשים לא היתה אופציה לבחור גוף קירור עם הדור 12 של אינטל בהרכבה עצמית.
 3. יצא לחברים שלי לקנות מחשב בהרכבה עצמית דרך אתר של חנות די מוכרת. מדובר במחשב עם מעבד מדור 12 של אינטל ביחד עם noctua d15. עכשיו יצא שחזרו אליהם אחרי כמה ימים והודיעו להם שהגוף קירור שנבחר לא מתאים למעבד כי אין לו ערכה לתושבת. זה קצת הפתיע את הבחור שמבין עניין ואחרי שיחה בסופו של דבר הציעו לו לקנות ערכה להתאמה בעלות של 40 ש"ח והוא בסוף הסכים כדי לזרז עניינים. עכשיו אני יודע שהגוף קירור לא מגיע עם תושבת כזאת בתוך הקופסא, אבל לרוב שיערתי שאת המשחה הטרמית ואת התושבת אקסטרה אם צריך אז מרכיבים לרוב בחנות מבלי לשאול שאלות. אז אני שואל אם זה נהוג ככה בכלל החנויות בהקשר לתושבות חדשות בסדרות של מעבדים או שזה משהו חריג שלא נפוץ ברשתות אחרות?.
 4. פלוס מינוס אני ראיתי סרטונים בנוסח הזה והחלטתי לפיהם. בKsp מוכרים עשיו גם את הדגם החדש יותר של בוש.
 5. אני לא יודע מה ההבדלים במיוחד שהאלקטרה זה מוצר מדבקה מדגם אחר שכנראה לא יקר. בגדול הם מציינים אחרת את עוצמת השאיבה והכל אז קצת מתקשה להבדיל וקשה למצוא על זה ביקורות. לגבי שואבי אבק אלחוטיים יש כל מיני דברים שחשוב להסתכל עליהם כמו המסנן hepa שיש להם ואם הם מציינים מעבר לזה משהו על הרמה של המסנן. עוצמת שאיבה ולכמה זמן בעוצמה המקסימלית (עוצמה מינימאלית לא רלוונטית כל כך). זמני טעינה זה כמובן נחמד שיהיה כמה שיותר קצר בין טעינה לטעינה. אם יש אופציה לסוללה נשלפת אז זה טוב גם לשאיבה ממושכת יותר והטענה תוך כדי (אם המטען חיצוני) וגם למקרים שסוללה אחת פחות מתפקדת אחרי זמן מה. נוחות ריקון אשפה וגודל מיכל זה דבר שכמובן נחמד שיהיה טוב יותר. לפי ביקורות אז אפשר לראות כיצד האביזרים והמברשת הראשית עובדים ואם הם אוספים חתיכות גדולות או בינוניות או לא. גם אם הם טובים עם שטיחים או לא. ובגדול יש עוד הרבה פרמטרים אחרים.
 6. אם הבנתי נכון אז הגדרת כתובת שדרכה אפשר להגיע לראוטר עצמו. לפי דעתי אין ממש חשיבות בלשנות את זה, אלא אם כן יש לך מכשיר חופף על אותו רצף מספרים. לגבי מאיזה מספר זה מתחיל אז גם אני לא רואה חשיבות מלבד שייתן לך מספיק כתובות למכשירים שלך ועוד רווח בגלל שחרורי הIp שעליהם אדבר עוד שנייה. בסופו של דבר מי שמשנה כתובות כדי לבלבל את "האויב" צריך לדעת שבפקודות פשוטות אפשר לאתר את כלל הכתובות. לגבי המספר 86400 (שניות) זה אומר שהוא ישחרר את הip המוקצה לאותו מכשיר שתפס אותו לאחר 24 שעות. לכן צריך להקצות את ההתחלה של הכתובות ip הרבה יותר מוקדם מאשר מספר המכשירים שיש לך.
 7. בסופו של דבר כל הבדיקות האלו מציגות מהירות הורדה משרתים פיזים שממוקמים בשלל מקומות ומוגדרים בצורות שונות. כל שרת והיכולות שלו וגם כלל הניתוב שאתה עובר דרכו וההגבלות לעומסים שיש עליו. מה שחשוב שהכל מגיב מספיק מהר ואין משהו אצלך שמגביל אותך. יש אופציה לדוגמא בוינדוס לבדוק בהגדרות רשת מה המהירות חיבור התיאורטית בין המחשב לראוטר ותוכל לבדוק אותה בכלל המחשבים (וגם בטלפונים). תמיד המהירות הפרקטית תהיה אולי חצי מזה. אבל זה ייתן לך אינדיקאציה אם החיבור בין המחשב לראוטר הוא חלש או לא בלי קשר לבדיקות חיצוניות שכן כל בדיקה משהו משתנה בה והשרתים מתחלפים.
 8. 2x2 זה אומר שיש 2 אנטנות שמשדרות ומקבלות ערוץ אחד עם רוחב פס מוגדל של פי 2. אם תשים לב אז כנראה האנטנות הפיזיות הן 2 ל5ghz ועוד 2 ל2.4ghz. לגבי זה שאין קליטה בדירה של 60 מ"ר אז זה נשמע מבאס וכמובן שיש ראוטרים שיכולים לעשות עבודה טובה יותר ממה שנותנים בפרטנר. קשה לי להמליץ על משהו כשאני לא יכול לדעת איזה הפרעות יש באזור של הדירה ואני לא רוצה להמליץ על משהו ובסוף תבזבז כסף וזה לא יספיק או יהיה overkill. לגבי הMesh אז לרוב המטרה שלהם זה ליצור רשת אלחוטית אחת שמתקשרת אחת עם השנייה. אני לא יודע אם חיבור של אחת מהם באופן חוטי לא יבטל את העובדה שהם mesh כי לא היה לי ניסיון עם זה.
 9. אשתדל לענות על הכל. 11. דבר ראשון מה שאתה קורא לו ax1800 או ax3000 זה סימון שמרמז על המהירות התיאורטית שנתמכת. אם אני זוכר נכון ax1800 אומר 1200 ב5ghz ועוד כ600 ב2.4ghz - לגבי ה3000 זה 2400 ב5ghz. עכשיו המהירות הזאת היא מהירות תיאורטית ומתאפשרת על ידי כמה דברים. א. ערוץ פס של 160 mhz לדוגמא יאפשר מהירות כפולה מאשר ה80. אבל אם אין לך התקן שתומך ב160 אז המהירות המקסימלית תוגבל למה שמתאפשר ב80 שזה חצי מזה. לגבי האינטרנט אז תבין שגם אם כל הדברים תומכים ואתה עובד עם חיבור של 1200 (ax1800) אז עדיין בwifi המהירות הפרקטית תחתך בערך בחצי כשאתה קרוב לראוטר וכשאתה רחוק אז כמובן יותר. ההבדל לרוב בין 1800 ל3000 זה התמיכה בערוץ 160 שמאפשר עד פי2 מהירות חיבור כשנתמכת. ב. לגבי 2x2 או 4x4 אז מדובר בכמה אנטנות יש לראוטר שמשדרות. למעשה על אנטנה מגבילה אותך לבערך 600 מגהביט ב5ghz בax ומכפילה את השידור אם מדובר ב160mhz. כדי להנות מהמהירות המקסימלית אתה צריך שיהיה לך התקן שגם תומך בהכל ויש לו כמות אנטנות פנימיות חופפות. למעשה זה דוגמא לכך שיש הרבה מחשבים ניידים עם אנטנה אחת בac שיוגבלו במהירות התיאורטית לMb433 או בתקן N הישן לאיזה 150 Mb. ג. לגבי הרוחב פס אז צריך להבין שעצם העובדה שאתה משדר בwifi אז דבר ראשון גם אם המהירות חיבור בין הראוטר למחשב היא מקסימלית – המהירות הפרקטית נחתכת, אלא אם כן יש מספיק רוחב פס במהירות התיאורטית של החיבור שיהיה גבוה יותר מהמהירות של החיבור אינטרנט שלך. 22. לגבי mesh ומגדילי טווח אז דבר ראשון בלי קשר לדגמים ספציפים – חשוב להבין שהם עובדים בצורה קצת שונה. Mesh אמיתי מאפשר חיבור על אותה הרשת ומעביר אותך ל Mesh השני בצורה שהיא אמורה להיות חלקה מבלי לנתק אותך מהאינטרנט. לעומת זאת שימוש במגדיל טווח לרוב ייצור רשת נפרדת עם ssid שונה וגם אם המחשב שלך או הטלפון יעשה את ה roaming בעצמו – אתה אולי תרגיש ניתוק קל כזה או אחר. א. ההחלטה אם לקנות Mesh או מגדיל טווח תלוי אם אתה נייד עם המכשירים ברשת ואם יש לך כוח לשחק עם החלפת רשת אם אתה נמצא באזור ביניים שבו אחד מהרשתות חזק יותר מהשני אבל לא מחליף אותך אוטומטית. מצד שני – אם אתה יודע מראש שיש לך לדוגמא 2 קומות בבית ומי שמחובר בקומה אחת לא יתחבר לשנייה אז אולי זה לא ישנה ועדיף לך. ב. המיקום צריך להיות עם חיבור כמה שיותר אופטימלי ועדיך שהmesh יהיה קרוב יותר לראוטר ויחזק במעט את השידור. בתיאוריה יש גם אופציה לחבר יותר מmesh אחד. 33. לגבי החיבור אז לפעמים פרטנר יחברו אותך רק לdhcp שמשדר אינטרנט כל הזמן ואז אתה לא צריך להתעסק עם כלום. מצד שני אם תרצה חיבור ipv6 או מבחינה מסוימת תעדיף שיהיו לך כתובות Ip יותר מגוונות (מבחינת לבלבל את האויב וגוגל – אבל רוב האנשים לא יתעסקו עם זה) אז החיבור יצטרך להיות pppoe שזה פשוט חייגן.
 10. כמה אנשים מרוויחים זה לא רלוונטי למקרה כמו עוזרת בית. אני מאמין שזה מותרות וגם עניין של סדר עדיפויות. אבל לא מדובר בסכומים עצומים (בין 30-70 ש"ח בממוצע לשעה תלוי אזור בעל חשיבות סוציואוקונומית ואם מדובר בשוק הפרטי או דרך חברה, לרוב התנאי שזה יהיה ניקיון לכמה שעות בכל פעם). מה שכן אני מאמין שיש הרבה סיבות לחלק מהאנשים גם עם הכנסה לא גבוהה במיוחד להיעזר בשירותי ניקיון. אפשר למנות כל מיני סיבות שלדעתי יהיו מוצדקות כגון שחלק גדול מהאוכלוסיה המבוגרת סובלת מבעיות גב או קשיים פיזים אחרים. יש אחוז אמנם לא גבוה של אנשים שרגישים למוצרי ניקיון כולל חומרים אורגנים וטבעיים שהיו אמורים להיות פתרון לכך. אנשים בגיל השלישי שנאלצים להיתמך כי הם יודעים שזה קשה להם. יש אנשים שלדוגמא עובדים שעות מרובות ויודעים שלעשות ניקיון יבוא על חשבון משהו אחר. אז גם מאפשרים למנקה להיכנס כאשר הם בעבודה וכדומה. וכמובן שיש אנשים שיש להם אנטי לניקיון שאם לא ישתמשו בתמיכה חיצונית אז הבית שלהם יהיה מלוכלך. וגם דירות שותפים שיצא לי לשמוע שבמקום לריב על ניקיון העדיפו לשלם במשותף על מנקה פעם בכמה זמן... כמובן שיש עוד הרבה סיבות כי כל בן אדם לגופו.
 11. עדכון: בסופו של דבר ksp הזמינו עבורי מטען מהיבואן. היום אספתי את המטען המהיר מהסניף והוא כבר אצלי.
 12. אם אתה מוותר על הwifi 6 (ax) ונשאר עם wifi 5 (ac) אז יש לך בתקציב את הasus ac86u שעונה על שאר הדרישות ב499 שקל בKsp. הOpenvpn דורש 2 שורות אימות שיש בשירותים כמו Nordvpn ושאר הפופולארים ועוד קובץ הגדרות שאתה מוריד שמחבר אותך לשרת שאתה רוצה. אתה יכול ליצור מספר שורות של שרתים שונים ורק ללחוץ על כפתור כדי להפעיל או לבטל. הוא עובד חלק עם הסיבים אופטים של פרטנר בתוספת של ממיר אופטי שלרוב אתה מקבל מהם. spitzi
 13. לי זה לא עדיף. מנקה כל יום את הדירה ולא מפריע לי לנקות לבד, ככה יש פחות לנקות גם. לא מבין אנשים צעירים שמזמינים אנשים זרים לנקות אחרי הלכלוך שלהם. אלא אם כן הזמן שלהם כזה יקר ואין להם זמן לכלום. במקסימום יש לי חברים שמזמינים מנקה פעם בשבועיים או חודש שתנקה יותר יסודי. ועדיין הם מנקים ושוטפים לפני שהיא מגיעה .
 14. עדכנו אותי שפנייתי בבירור מול היבואן BSH ושיעדכנו אותי. מקווה לטוב ולא להאשמות הדדיות.
 15. לגבי זה אז אני לא ממליץ לאף אחד לקנות מוצר עם אחריות של חנות ספציפית. לא קטנה ולא גדולה. רק יבואן רשמי או מורשה ולפנות אליו כשצריך. וזה נכון לגבי כל מוצר. לגבי חלפים וחומרה למחשב אז אין לי המלצה ספציפית.
 16. בגדול לגבי איכות אנשי הצוות אז תמיד מדובר במצבים שהם אינדיבידואלים שחופפים כל חנות או רשת במשק וכך זה בכל העולם. שכר התחלתי לא גבוה שיש בעולם של מכירת ציוד אלקטרוני לרוב ירחיק עובדים שיכולים להיות יותר מוכשרים. יצא לי להיתקל בהרבה עובדים ברשת Ksp בירושלים (שאני כבר לא גר בה עד לאחרונה) שמאוד התרשמתי לטובה מהם. יש עובדים כמו בKsp בתלפיות שאני יודע שעבדו (אולי עדיין עובדים) מעל אולי 10 שנים בסניף והם מקצועים ונעימים. בסניפים אחרים חדשים יחסית בירושלים יש צוות צעיר יותר שמתחלף מהר יותר, וגם שם נתקלתי באנשים שהפתיעו לטובה וגם כאלה שפחות שעזבו (או הועזבו) די מהר. בכל אופן במקרה שלי אני לא בן אדם שצריך ללכת לחנות כדי להתייעץ, כך שלרוב אם אני קונה לדוגמא בksp אז אני רק אומר מה המק"ט של המוצר שאני צריך ויוצא עם המוצר. לכן אני פחות נתקל במצבים בעייתיים. בגלל זה אין לי העדפות מיוחדות אם לקנות ברשת א או רשת ב. מה שמתאים באותו רגע מבחינת התנאים והזמינות.
 17. מוסיף הדגמה בתנאי תאורה עוד יותר בעייתים שצילמתי לא מזמן בsamsung galaxy s21 ultra ב4k שזה אפילו בלי הייצוב המובנה.
 18. נראה לי שהקליפ הזה יכול לתת עוד קצת פרטים. בסופו של דבר כדי שהאייפון ושאר הטלפונים יוכלו להתחרות איכשהו בתנאים חשוכים אז הם מורידים את מהירות התריס בדרך כלל. ניתן לראות את זה בנורות בקטעים חשוכים יותר שהם מסתובבים סביב עצמם. עדיין יחסית נראה שיש קצת אור איפה שהוא מצלם.
 19. לי גם לקח זמן עד שענו. בהתחלה פניתי אליהם ביום של המשלוח כי כתבו לי בgett delivery שאקבל את המשלוח בין 15:15 ל16:30. אז חיכיתי בבית כמו ילד טוב. פתאום זה עודכן לבין 22:00-01:00 בלילה וזה כבר פחות בא בחשבון. ניסיתי ליצור איתם קשר בווטסאפ ופייסבוק והיחיד שענה זה בוט בפייסבוק שאחרי שאסף פרטים כתב " תודה על פנייתך לksp, נעשה כל מאמץ להשיב לפנייתך בהקדם". וזהו. בסוף המשלוח הגיע ב22:30.
 20. בגדול ksp מוכרת את המטען הזה ב239 שקל. דרך אמזון גרמניה אפשר גם לקנות אותו כולל משלוח ב37 יורו. עדיין זה יותר קטע של עיקרון כי מבחינתי הוטעתי באמת בקנייה. התלבטתי בין השואב אבק הזה לבין של אנקר שהייתי יכול לקנות דרך חברים שעובדים בסלולר במחיר עלות - והחלטתי בגלל המטען המהיר לקנות בKsp את bosch. מבחינתי או שיביאו לי את המטען ללא עלות או שייתנו זיכוי אצלהם ברשת על סך המחיר שיעלה לי לקנות מטען חדש.
 21. עדיין ברוב הביקורות באינטרנט מראים רק את המטען המהיר. זאת הייתה גם הסיבה שהחלטתי לקנות את המוצר. בבדיקה אחרי הקנייה אחרי שיחה עם הנציגה אז מצאתי רק 2 אתרים שמוכרים את אותו תת דגם בשם מחסני השרון וLast price שהיה להם העתק מהיבואן ושם ציינו אחרת במפורש - לדוגמא באתר של last price מועתק מהיבואן "אפשרות טעינה מהירה: טעינה מלאה של הסוללה בכ-5 שעות באמצעות תחנת העגינה או טעינה מהירה במיוחד באמצעות מטען מהיר ייחודי של בוש, המטעין את הסוללה במלואה בכ-60 דקות (ניתן לרכישה בנפרד)." . לא מדובר כאן במאות אתרים שרושמים את זה ושטעות הקלדה כזאת או אחרת מצייינת אחרת. גם במפרט הטכני לא צוין שהמטען שהם מביאים לצרכן הישראלי שמתאים לשקעים שלנו הוא מטען של 5 שעות. המטען המהיר אכן קיים בסדרה הזאת בחו"ל וגם בארץ. יכול להיות שהוא היה מגיע בחבילה הזאת לפי ksp בעבר גם דרך היבואן. פעם ksp היו מביאים עם השואב אבק הזה גם שואב אבק נייד לילדים וכל מיני שטויות וזה משתנה פר תקופה. לא המצאתי נתון שהוא לא הגיוני.
 22. עדכון: בסופו של דבר ksp הזמינו עבורי מטען מהיר מהיבואן. היום אספתי את המטען המהיר מהסניף והוא כבר אצלי. יצא לי להזמין בksp דרך האתר שלהם במבצעי לילה שלהם שואב אבק של Bosch מדגם של serie 8 unlimited שהם מוכרים באתר. לפני זה התלבטתי לגבי כמה שואבי אבק מחנויות אחרות כולל חנויות של חברים ובסוף רכשתי דרכם את הדגם הזה. אחת הסיבות שהחלטתי לקנות דרכם את הדגם זה שהם ציינו במפורש במפרט הטכני :"טעינה מהירה: סוללה מלאה בתוך 60 דקות, הודות למטען המהיר". אכן לפי כל הביקורות באינטרנט דובר על מטען כזה וזה לא נתון מומצא. אבל כשהגיע אלי המוצר אז אחרי שימוש והטענה ראשוניים שמתי לב שזה לא המצב ולמעשה מדובר במטען פשוט שמטעין לפי המפרט שלו תוך 5 שעות את השואב אבק (מטען של 15 watt שאפילו המטען usb של הטלפון מהיר ממנו). כרגע כבר כמה ימים מתכתב עם Ksp בווטסאפ ושם בהתחלה אמרו לי לצלם להם את כל מה שהמוצר הגיע איתו ולאחר מכן כתבו לי שהגיע איתו כל מה שהיה אמור להגיע. ציינתי להם שבאתר הם רושמים בבירור שזמן ההטענה הוא 60 דקות ולפי זה היה ברור לי בתור צרכן שאני מקבל מטען מהיר. הנציגה בשם ספיר בהתחלה הפנתה אותי ליבואן לבקש ממנו את המטען המהיר כי כל המידע מבחינתם מועתק מהיבואן. בשיחה עם היבואן BSHנאמר לי שאני חייב לדבר עם המשווק בלבד והם לא אמורים לענות לי כלל. לאחר מכן כמו תוכי עונים לי בווטסאפ על כל טענה שהם לא כתבו שהמוצר מגיע עם מטען מהיר אלא "רק ציינו שיש לו את האופציה ולא שהם מספקים אותה". באתרים אחרים שגם כביכול העתיקו מהיבואן ושם רשום בבירור שזה ברכישה בנפרד וזה אופציונאלי. כלומר מישהו בksp שינה את המלל המקורי. מיותר להגיד שמהאתר שלהם הם הורידו את הפירוט הנל אבל כמובן שגיביתי אותו בצילומים של כל הדף. בין לבין Ksp מאשימים את היבואן שציין שיש לו את האפשרות הזאת ומפנים אותי אליו. מבחינת הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן נרשם לי במייל שקיים חשד להטעיה מטעם בעל העסק ואני יכול לדרוש לביטול העסקה. עכשיו זה לא פעם ראשונה שזה קורה לי עם ksp שממציאים מידע שלא קיים במפרט. בכללי Ksp אפילו מוכרת את המטען המהיר בנפרד והוא לא מופיע כרכישה אופציונאלית עם המוצר שקניתי עכשיו השאלה מתי מלחמת ההתשה הזאת מעלה הילוך או מסתיימת. מצורפים תמונות למלל.
 23. בתיאוריה אם מסתכלים על מערך מצלמות כמו שיש לsamsung galaxy s21 ultra - אז הטווח של העדשות חופף בין 13mm ל240Mm בלי זום דיגיטלי. כך שגם בקטע הזה אז כל מי שרוצה לטייל לו ושתהיה לו אופציה גם לעדשה אולטרה רחבה וגם לזום - אז הטלפון מכסה לו את האופציה. במיוחד שהעדשות 24-200 למיניהם הם לא בדיוק העילית של איכות אופטית (אמנם יותר טובות בהרבה מהטלפון). בסופו של דבר ההבדל היחיד שבאמת יבדיל בין כלל המצלמות זה איכות החיישן והאופטיקה ולפעמים צורת שימוש ומהירות שימוש. לגבי אופן שימוש והכל אז אני רואה הרבה כאלו שמצלמים במירורלס שלהם דרך המסך הגדול תוך כדי מתיחה של הידיים אז כנראה זה סימן שהטלפון לא כל כך רחוק מאופן השימוש שלהם. ההדגמה הכי טובה שאני יכול לתת זה בין מסך מקצועי מכויל לבין מסך עם אולי hdr לגיימינג. מצד אחד מישהו כמוני שחייב מסך עם כיול מתחת ל0.5 delta-e עם אולי כיול חומרה אז לא ייקח מסך גיימינג שאולי יכסה מרחב צבעים של srgb ויותר, אך רמת הדיוק שלו או רמת הבהירות המינימלית ועוד מלא פרמטרים לא יתאימו לשימוש מקצועי למי שחשוב לו דיוק צבע ותמונה.
 24. בסופו של דבר אין פה דיון של במה צריך או במה חייב להשתמש ואין מערכת פסולה. יש פה 2 מערכות שונות שמתאימות למצבים שונים ולא רק ל"אנשים שונים". אני לצערי לא סוחב כל יום את המצלמה המקצועית שלי לכל מקום (למרות שאני מקנא בצלמים שמסתובבים איתה בכל מקום כמו חלק מחברי הצלמים ואחרים). אז ליומיום אני סוחב את הסמארטפון שבכל מקרה נמצא עלי ולרוב אם אני מצלם משהו זה רק לתיעוד כדי לזכור משהו או לשלוח כהודעה. אבל אם אני הולך לצלם בסטודיו או טס לחו"ל לצלם קצת נופים (שפעם אחרונה הייתה ב2019 או 2018) או הולך לאנשהו בידיעה שאני רוצה להוציא תמונות איכותיות שיהוו לי זיכרון או לתיק עבודות - אז אני יודע שאני לא ארשה לעצמי לצאת בלי המצלמה המקצועית שלי. לגבי הטיעון של האוזניות אז אני מכיר באופן אישי את הרצון של להחזיק אוזניות, DAC ומגבראוזניות הכי איכותיים ותואמים למוזיקה שלי ולתקציב שלי. לצערי אני יודע שאם אני שם באוזניים שלי אוזניות פשוטות או איזה Airpods אז אני יודע שאני לא הולך להנות מהסאונד בעיקר כי מפריע לי דברים שאנשים אחרים לא ירגישו ולא יידעו. אנשים בסופו של דבר מתרגלים לאיכות מסוימת או איזשהי חתימת סאונד מסוימת ויהיה קשה להרחיק אותם ממה שהם רגילים במיוחד אם זה להוריד אותם רמה. כנל בצילום. לצערי אני לא יכול להרשות לעצמי להגיע למצב שאני יורד באיכות או מפרסם משהו בהרבה פחות איכותי או מעניין. כשזה קורה אז לרוב יש סיבה לכך ואני נוטה לציין אותה. מתגעגע לימים שהייתי מרשה לעצמי להעלות סתם תמונות מהשכונה, אבל כרגע יודע שזה לא מתאים לאגו ולתדמית שלי.
 25. היה לי הרהור מסוים שהפכתי לפוסט בבלוג אצלי באתר. מהפוסטים הראשונים שכתבתי ואני לא אתפלא אם הוא צץ אחרי הכרזה על איזשהו סמארטפון עם יכולות צילום כאלו או אחרות. מנסה לאתר מה יצא באותה תקופה... אם זה מעניין מישהו אז מוזמנים בכיף לקרוא. "מה היה קורה אם לכולם הייתה רק את אותה המצלמה" https://www.roitmanphoto.com/blog/what-if-everyone-had-the-same-camera
×
 • צור חדש...