עבור לתוכן
 • צור חשבון

D.A.Y.C

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  210
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  8
 • זמן מחובר

  96יום 15ש' 2דק' 52שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי D.A.Y.C

 1. לפני זה, ניסית את מה שאמרתי? לא נראה לי.. תנסי לחבר למחשב אחר.
 2. תנסי לראות אם הבעיה גם במודם על ידי זה: ודא שאין בעיה עם ספק שירות האינטרנט (ISP) או במודם הכבלים. אם זה המקרה, פנה לספק האינטרנט שלך. בחר בלחצן התחל , התחל להקליד cmd, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שורת הפקודה ברשימה, בחר הפעל כמנהל מערכת, ולאחר מכן בחר כן. בשורת הפקודה, הקלד ipconfig. חפש את כתובת ה-IP שמופיעה לצד שער ברירת המחדל. רשום את הכתובת אם יש צורך. לדוגמה, 192.168.1.1. בשורת הפקודה, הקלד ping <DefaultGateway>‎ והקש Enter. לדוגמה, הקלד ping 192.168.1.1 והקש Enter. התוצאה צריכה להיות משהו כזה: Reply from 192.168.1.1: bytes=32 time=5ms TTL=64 Reply from 192.168.1.1: bytes=32 time=5ms TTL=64 Reply from 192.168.1.1: bytes=32 time=5ms TTL=64 Reply from 192.168.1.1: bytes=32 time=5ms TTL=64 Ping statistics for 192.168.1.1: Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss), Approximate round trip times in milli-seconds: Minimum = 4ms, Maximum = 5ms, Average = 4ms אם הפינג עובר בהצלחה ואתה רואה תוצאות דומות לתוצאות שמופיעות לעיל, אך אינך מצליח להתחבר לאינטרנט במחשב, ייתכן שיש בעיה עם המודם או אצל ספק שירות האינטרנט.
 3. תפתחי את שורת הפקודה במחשב שלך ותנסי את הפקודות הבאות: 1. netsh winsock reset. 2. netsh int ip reset. 3. ipconfig /release. 4. ipconfig /renew. 5. ipconfig /flushdns. (בסוף כל פקודה להקיש Enter) אפשר גם לנסות את פוטר הבעיות..
 4. תנסי להוריד / לעדכן את הדרייברים של הכרטיס רשת שלך.
 5. תפתחי את מנהל ההתקנים ויש שם את הקטגוריה של רשת ותראי את הכרטיס שלך שם. הוא כנראה לא היה זמין תהפכי אותו לזמין.
 6. תוריד את התוכנה הזאת active@ file recovery מאתר הבית שלהם. https://www.file-recovery.com/recovery.html יש שם אופציה של recover על דיסק שתבחר.
 7. טוב, אש החלפתי לוח אם https://ksp.co.il//m/uin/70947 שיתאים למעבד. ועוד קירור נוזלי למעבד https://ksp.co.il//m/uin/57762. ושאלון. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4,000 ₪. מתאפשרת חריגה. 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? עריכה גרפית, עריכת סרטים. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) כן SSD כבר קיים. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב. 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא. 7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, אולי הרכבת מחשב בחנות אבל לא חובה. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כן, ראשון לציון. (רק העדפה). 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? עוד שבוע מקסימום. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: צירפתי את המפרט שהוספתי בתחילת הדיון. 13. אם איזה תוכנות המחשב יעבוד? תוכנות Adobe, כמו אפטר אפקטס ופריימ3
 8. מצטער, אני לא ממש מבין בחומרה.
 9. שלום לכולם. חבר שלי רוצה לקנות לו מחשב לגרפיקה. והוא החליט שהוא יבנה את המפרט. מפרט: האם זה יתאים לגרפיקה?
 10. שלום לכולם. חבר שלי רוצה לקנות לו מחשב לגרפיקה. והוא החליט שהוא יבנה את המפרט, העלתי לכאן את המפרט לראות אם זה יתאים לו.
 11. דבר ראשון להחליף את הכותרת. דבר שני, תנסה לעשות ניקוי מאווררים לכל המאווררים.
 12. יש עוד כמה דרכים של ניקוי פיזית ולוגית. ניקוי המחשב - פיזית לוגית.
 13. מתאים לכל הווינדוסים😎 https://hwzone.co.il/community/topic/590315-איך-מאפסים-את-הסיסמא-במחשבי-windows-10/
 14. אני מאוד הייתי ממליץ על practicU https://www.practicu.com/קורס-סייבר-והאקינג-Hacking אמנם זה עולה 350₪ לחודש, אבל זה שווה כל אגורה.
 15. אם הילד באמת מבין במחשבים, אז לא משנה איזה תוכנה תשים לו הוא יעקוף אותה, או שפשוט יפעיל את המחשב במצב בטוח. אבל בכת מקרה אני הייתי ממליץ שפשוט תשים לו ולך בטלפון team viewer. כלומר תשלוט לו על המחשב ותוכל בן השאר לכבות לו איתו.
 16. מה זאת אומרת אי אפשר לעדכן ל10? איזה שגיאה יש לך?
 17. שלום לכולם. ( אני יודע שזה מעצבן את כולם שאני ככה פותח דיונים). ראיתי לפני לא הרבה זמן את אתר practicU, שמלמד הרבה נושאים במחשב, ביניהם פייטון, לינוקס חומרת המחשב ועוד.. שראיתי את האתר הזה רציתי להירשם הבעיה שזה עולה לחודש 350 ש''ח. האם זה שווה את הכסף? אשמח לחוות דעת!
 18. למה אתה חושב שצריך להיות וירוס באתר הזה?
 19. החלטחתי להתקין את הWINDOWS מחדש וכמו שאמרת הורדתי את הגירסה הכי עדכנית. לא יודע אם זה יפטור את הבעיה, אבל כדאי לנסות!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close