עבור לתוכן
 • צור חשבון

avi chezi

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  59
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  14יום 18ש' 13דק' 9שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות avi chezi

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

442 צפיות בפרופיל
 1. האם אפשר קישורים להורדה של התוכנה לצד של המשתלט ולצד של הנשלט מהאתר שלהם אני פשוט חדש בזה תודה @QttP
 2. יש את האתר הזה של 150.co.il למי שרוצה שישתלטו עליו אבל מהיכן אני מוצא את האתר אם אני רוצה להשתלט תודה מראש לכל העוזרים ואם אפשר הסבר קצר האם זה מסובך לבצע את זה או לא.
 3. אוקיי אני רק רוצה לשלול שזה לא בגלל המערכת הפעלה החדשה שהתקנתי (דהיינו האם יש סבירות שבגלל זה קרה מה שקרה?? מסך אחר אין לי כי אני עובד רק עם נייד אבל כבר נראה מה אפשר לעשות.
 4. איך באמת יכול להיות הרי לפני השדרוג הכל היה בסדר זאת אומרת כמה שנים שהמחשב עבד פיקס ורק לאחר השדרוג נהיה בעיות מסך בין יום יומיים? האם בעיות מסך לא אמורים לראות כבר סימני גסיסה לפני כן? תודה שוב לכל העוזרים.
 5. כלום לא רואים רק שני נורות דולקות וכלום לא, מסך שחור בלבד
 6. אם אני ידייק יותר בפרטים אז איך שזה קרה זה היה כך תוך כדי עבודה על המחשב פתאום המסך התחיל להיות כהה יותר ויותר ואפילו ששיניתי בהירות זה לא עזר ועשיתי הפעלה מחדש ששם המסך כבר נהפך להיות רק שחור האם יכל להיות שהמסך הלך או משהו דומה? אשמח לכל עצה בעניין.
 7. שידרגתי את המחשב מ8.1 ל10 מחשב נייד לנובו i5 ולאחר כמה ימים בודדים המחשב פתאום לא עולה זאת אומרת שיש נורות שדולקות כשלוחצים על לחצן ההפעלה אבל לא מעבר רק מסך שחור מה ניתן לעשות האם יכל להיות שזה בגלל שלא עדכנתי את הBIOS או משהו כזה תודה לכל העונים.
 8. הווינדוס כותב לי על האר דיסק בניהול RAW כונן H מה זה אומר האם יש תקווה הכונן נפל פעמיים מצורף תמונה
 9. אבל איך אפשר לדעת זאת?? האם רק לפרמט כמו שכתבת??
 10. אוקיי הבנתי אבל לעולם אין דרך להוכיח זאת כל עוד שהמחשב לא מראה התנהגות שונה וכו' דהיינו שאין סתם סיבה לפחד (המחשב שלי לא עובד עם שירותי ביון שיהיה לי ממה לפחד כ"כ) אז מקסימום נפרמט הכל מגובה פעמיים ותודה לכל העוזרים ובראשם למנהלי הפורום והאתר המקסים הזה. כיף לנהל בפורום הזה דיונים הכל כ"כ ענייני וטוב והכי חשוב תמיד עם רצון לעזור ולשפר. מחכה תמיד לנושאים חדשים ומחכימים.
 11. עזוב את האנטי ווירוס אני מדבר איתך שהוא מחק את הכל גם מפתחות באופן ידני חפר עמוק במערכת אין לי מושג מה הוא עשה כי אני לא מבין בזה שורת פקודה\הקלדת פקודות הגיע לקובץ המוצפן ומחק ועכשיו אין קפיצות ולא שום דבר. ובנוסף לזה שני תכנאים חזקים שהתיעצתי איתם שניהם כולל אירגון הסייבר של ישראל כפי שהעלת את הפוסט שלהם יצרתי איתם קשר, וכולם אמרו שזה ניתן למחיקה \בקלות תוך חמש דקות וזה באמת מה שהם עשו אם תרצה להוכיח שהם לא עשו את עבודתם כפי שאתה שואל אתה מוזמן לתת הדרכה איך לחפש זאת או אפילו לעלות על המחשב בשביל להיווכח בעצמך. ואדרבה אם תמצא משהו אתה גאון.
 12. אוקיי קודן כל משJabberwock כתב זה ממש לא נכון ולא מדוייק העליתי תכנאי שפשוט מחק הכל אבל הכל מהיסוד ועכשיו אין זכר לווירוס
 13. משום מה התוכנה הזו לא עולה כשאני במצב בטוח אולי אני לא עושה טוב משהו
 14. אני לא מבין מה אתה רוצה אולי תוכל לנדב הסבר נוסף להוסיף פעולה?לשנות?לתקן?בהקשר למה?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close