התגעגעתם? ארבעה סרטי Avatar חדשים בדרכם אלינו

2 תגובות

עולם המדע הבדיוני הקולנועי של ג'יימס קמרון ממשיך לתפוח, ויכלול כעת גם פרק חמישי שיהיה ככל הנראה הקדמה לשובר הקופות הענק שהגיע בשנת 2009

הוליווד התאהבה עד מעל הראש בסדרות ארוכות ומסועפות של שחולקים יקום עלילתי, כך נראה – וכעת בנוסף ל'מלחמת הכוכבים', עולם הקומיקס של Marvel, עולם הקומיקס של DC Comics ואפילו העולם של סרטי 'מהיר ועצבני', גם הסרט הכניס ביותר אי פעם, אווטאר (Avatar), יהפוך לסדרה גדולה וגרנדיוזית.

ג'יימס קמרון, היוצר, הבמאי, התסריטאי והמפיק של סרט הפעולה-מדע בדיוני, ששבר את כל השיאים עם הכנסות בינלאומיות של יותר מ-2.7 מיליארד דולר (בעיקר תודות לטכנולוגיה חדשנית שהחזירה את תלת המימד הסטריאוסקופי לחיינו, למשך מספר שנים) – הודיע כי ישיק לא פחות מארבעה סרטי המשך ל-Avatar במשך שבע השנים הקרובות.

שוברי קופות נוספים בדרך?
שוברי קופות נוספים בדרך?

כל הסרטים ימומנו ויופצו בידי אולפני Fox 20th Century, שמימנו גם את אווטאר המקורי, ולפי ההערכות העדכניות שלושה מהם יהוו המשך עלילתי לשובר הקופות משנת 2009, בעוד שהרביעי ישמש כפרק מקדים (Prequel) ליקום אשר סובב סביב הירח פנדורה, העשיר במחצב היקר והיוקרתי ביותר ביקום כולו. אווטאר 2 מיועד להגיע אל בתי הקולנוע בסוף שנת 2018 (במידה ולא יהיו דחיות נוספות, כפי שכבר חווינו בעבר), הסרט השלישי אמור להיות מושק בשנת 2020 – והרביעי והחמישי יגיעו ב-2022 ו-2023 בהתאמה.

הצילומים של כלל הסרטים אמורים להתרחש באופן מרוכז ורצוף, ובכך לאפשר חסכון משמעותי בהשקעה הכספית הנדרשת לעומת צילום נפרד לכל כותר – בדומה לשיטה הנודעת שאיפשרה את ההפקה הגרנדיוזית של שלושת סרטי "שר הטבעות" בתחילת המילניום. האם גם הפעם קמרון יצליח להפתיע את כולם עם וחזון חדשניים שיביאו את ההמונים לנהור אל האולמות? נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

למרות שמרבית המבקרים דווקא לא ממש התרשמו מהעלילה עצמה, ג'יימס קמרון מאוהב בעולם שיצר - ובונה על כך שגם הצופים כבר התאהבו
למרות שמרבית המבקרים דווקא לא ממש התרשמו מהעלילה עצמה, ג'יימס קמרון מאוהב בעולם שיצר – ובונה על כך שגם הצופים כבר התאהבו

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Arik.G
אורח

Avatar 7 – The last ride……………….

ATk
אורח

Avatar was considerd good because of the whole 3D thing,to be honest it had a weak plot and cheasy one liners, now that every second film is coming in 3D the movie will most likely to be a faliure.

wpDiscuz