הפתעה נעימה: בואו לקבל את המשחק Psychonauts חינם

חנות ה-Humble Store המקוונת רוצה שתשימו לב למיזם ההנחות העדכני שלה – ועושה זאת באמצעות חלוקת משחק ישן ואיכותי ללא כל תמורה, למהירי החלטה 

אנחנו משתדלים לספר לכם על כל מקרה ומצב שבו אתם יכולים לקבל משחקים ללא שום השקעה כספית מצידכם, וזה נכון פי כמה כשהמשחקים המדוברים נחשבים לקלאסיקות איכותיות אמיתיות של התחום – כך שביממה הקרובה ממש לא כדאי לכם לפספס את ההזדמנות לקבל את כותר הפלטפורמה והפעולה הנהדר של טים שייפר ואנשיו, Psychonauts, 'במחיר' של הרשמה חינמית לאתר חנות ה-Humble Store, שהיא חלק ממיזם ה- המוכר והוותיק.

החנות עורכת מבצעי קיץ בימים אלה, עם מגוון הנחות שגם בהן כדאי לכם לרפרף – ומקווה לייצר באזז בקרב הצרכנים באמצעות חלוקת הכותר אשר הושק במקור בשנת 2005, זכה למעמד קאלט בדיעבד ואף עתיד לקבל המשך מלא במהלך השנה הבאה, לאחר שכבר זכה לקאמבק קטן עם פרק חדש המיועד למשקפי המציאות המדומה של בקונסולת ה-PlayStation 4.

הזדמנות שממש לא כדאי לוותר עליה, גם אם כבר יצא לכם לערוך היכרות עם המשחק הזה

לאחר שביצעתם הרשמה וכניסה לאתר עם המשתמש שלכם, תוכלו לקבל אל חשבון המייל שלכם קוד להפעלת המשחק בספריית ה- שלכם ללא עלות כאמור – כאשר ההצעה עתידה להיות זמינה למשך קצת יותר מיממה, אך גם עשויה להסתיים לפני הזמן במידה וכמות המפתחות החינמיים שהוקצו תאזל, אז אנחנו ממליצים בהחלט לבצע את התהליך כבר עכשיו, ללא דיחוי.

גם אם כבר שיחקתם ב-Psychonauts והוא כבר מופיע בספרייה הוירטואלית שלכם – תוכלו לקבל עותק נוסף בתור מתנה שאותה תעבירו לאדם אחר. גיימינג נעים!

ישן, אבל עדיין רלוונטי וייחודי עד מאוד

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
smootskin
משתמש

הורדתי, ניתן לילדה לשחק

wpDiscuz