שעות אחרונות: מסך מגע חיצוני עם מחיר מפתיע במימון המונים • HWzone
מחשביםמסכיםטכנולוגיה

שעות אחרונות: מסך מגע חיצוני עם מחיר מפתיע במימון המונים

יממה אחרונה נותרה למיזם גיוס הכספים של ה-Desklab בפלטפורמת – אחרי שכבר הצליח לגרוף השקעות של מעל ל-600,000 דולר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


רוצים לשדרג את השימוש שלכם במכשירים חכמים או להוסיף מסך משני אל עמדת המחשב שלכם מבלי לקרוע את הכיס? מסך ה-Desklab שמגיע אלינו מהונג-קונג בפורמט של נוצר בדיוק עבור משתמשים כמוכם.

מדובר במסך 15.6 אינץ' שולחני קומפקטי במיוחד אשר מבוסס על פאנל IPS ברזולוציית 1080p או (בתלות במחיר אותו תהיו מוכנים להשקיע בפרוייקט), עם תמיכה במגע ובעטי מגע מכל הסוגים, מסגרת דקה מילימטרים משלושה צדדים וגם סטריאופוניים מובנים – כולם יחד ביחידה השוקלת 595 גרם בלבד ומתפארת בעובי של פחות מ-6 מילימטרים שכולל גם כיסוי מגן עבור התצוגה שמתפקד גם בתור רגלית המאפשרת להציב אותו על שולחן או כל משטח דומה.

יש לא מעט מסכים משניים דומים שנמכרים בחנויות ודורשים חיבור Type-C יחיד על מנת לפעול – אך ה-Desklab שואף להיות האיכותי ביותר ביחס לרמת המחיר שלו

ה-Desklab מגיע עם כניסה HDMI, צמד חיבורי USB Type-C, חיבור microUSB וגם חיבור אודיו – כאשר בשימוש ב-USB Type-C יחד עם מקור מתאים תוכלו לקבל את חוויית השימוש המוצלחת ביותר כשכבל אחד ויחיד יהיה אחראי על העברת אותות הוידאו והאודיו הנדרשים ובנוסף גם העברת האנרגיה שנדרשת למסך על מנת לפעול. היוצרים טוענים כי המסך מותאם לפעול כמעט עם כל מוצר מחשוב מודרני – החל ממכשירי מכל הסוגים והמינים, דרך מחשבים אישיים וכלה בקונסולות משחק או כונני חיצוניים.

המשקל והעובי המינימליים אמורים לאפשר לקחת את המוצר לדרך – בתור תחליף למחשב הנייד או אפילו בתור תוספת עבורו

האם יש הצדקה לתת אמון במיזם הזה ולהעדיף אותו על פני מגוון מסכים חיצוניים קומפקטיים דומים שכבר נמצאים בחנויות? כאן נכנס עניין התמחור לתמונה – ב-Desklab Monitor טוענים כי השלימו בהצלחה ייצור דוגמאות של המסך כבר בחודש אוגוסט האחרון, ועתה ממתינים רק למשאבים של ההמונים בכדי להתחיל בייצור המוני ומסחרי זריז כך שאספקות למשקיעים יחלו בתוך זמן קצר מאוד, כבר בפברואר 2020 לכאורה. העלות? כ-205 דולר כולל משלוח לארץ לגרסה עם רזולוציית FullHD, וכ-335 דולר לגרסה המתקדם שזהה במימדיה החיצוניים אך מגיעה עם תצוגה משודרגת.

מוכנים לקחת את הצ'אנס הזה? תוכלו לעשות זאת רק עד שעות הצהריים מחר (יום שבת, ה-28 בדצמבר) אז יתסיים רשמית מיזם המימון ב- ותחל הספירה לאחור בדרך לעמידה ביעדים ובהבטחות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המיזם ב-Kickstarter


תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close