רוצים לחוות את החוויה המוטורית האולטימטיבית?

קספרסקי יוצאת בתחרות צילומים אינטרנטית ושולחת את הזוכים  למירוצי הגראן פרי באיטליה

במסגרת התחרות נדרשים המשתתפים להעלות תמונות לפייסבוק שייצגו  את המהירות של פרארי והביטחון של קספרסקי . את התמונות יש להעלות לאתר מיוחד שהוקם לצורך התחרות: www.insideferrarigp.com עד לתאריך ה-28 באוגוסט.

מעבדת קספרסקי, היצרנית המובילה של תוכן מאובטח ופתרונות ניהול סיכונים וקבוצת המירוצים סקודריה פרארי מזמינות אנשים מרחבי העולם להעלות צילומים לפרויקט האירועים המוטוריים של קספרסקי בפייסבוק ולהתחרות על הזכות להשתתף במירוצי הגראן פרי שייערכו במונזה, איטליה בחודש ספטמבר הקרוב.

כחלק מהפרויקט המוטורי של קספרסקי בדף הפייסבוק Kaspersky Motorsport , מוזמנים המשתתפים להביע בדרך מקורית את תשוקתם לפרארי ובטחונם במעבדת קספרסקי, באמצעות צילומים שיביעו  את המהירות של פרארי והביטחון של קספרסקי, בין אם בגלישה ברשת או בנהיגת מירוצים. לזוכים תינתן הזכות לקחת חלק בחוויה של פעם בחיים ולהגיע ללב מרוצי הגראן פרי במונזה כאורח מעבדת קספרסקי, הספונסר הרשמי של קבוצת פרארי במרוצי פורמולה 1.

את התמונות יש להעלות לאתר מיוחד שהוקם לצורך התחרות: www.insideferrarigp.com עד לתאריך ה-28 באוגוסט. צוות שיפוט מיוחד יבחר את התמונות הזוכות ושתי התמונות הטובות ביותר יזכו את שולחיהן בטיסה למילאנו ואירוח מלא של קספרסקי במסלול הגראן פרי במונזה בסוף השבוע של ה-10-11 בספטמבר ולחוויה מוטורית יחידה מסוגה. על המועמדים בתחרות להיות בני 18 ומעלה עם שליטה מצוינת באנגלית.