'ראיון סוף' – בקרוב גם אצלנו בטלוויזיה

אחרי ההצלחה המרשימה ברשת, נראה כי סרט הקומדיה המדובר של סוני נמצא בדרכו אל ספקיות הטלוויזיה בכבלים ובלוויין – לטובת שירותי הצפייה בתשלום נוסף שהן מציעות.

לרוב, סרטים מגיעים אל חברות הטלוויזיה רק כמה חודשים לאחר שהחלו להופיע בבתי הקולנוע (ולמעשה כבר מיצו את ההכנסות בערוץ זה) – אך במקרה של 'ראיון סוף' וההשקה הקולנועית שבוטלה ברובה, נראה כי יש נכונות למצות את העניין הגדול שיוצר הסרט בזמן זה בכל השיטות הקיימות, כולל בשירותי הטלוויזיה.

הדיווח אמנם מדבר על כך שהסרט יגיע אל ספקיות הטלוויזיה בארצות הברית – אך סביר להניח שכשזה יקרה גם ספקיות טלוויזיה אחרות ברחבי העולם יקפצו על ההזדמנות. לכן, אל תתפלאו אם בתוך כמה שבועות מהיום תראו את הסרט מתנוסס בגאון גם בשירותי ה-VOD של הוט ו-Yes המקומיות – כאשר משם, הדרך אל ערוצי הסרטים "החופשיים" של הספקיות היא בדרך כלל קצרה גם כן.

בשורה התחתונה, עושה רושם כי בתוך כמה חודשים מהיום רובנו נוכל לצפות בסרט שעיצבן את הצפון קוריאנים בצורה חוקית, ומבלי לשלם על כך במיוחד.

tinthy
האם הסיפור הביזארי וההצלחה המפתיעה של 'ראיון סוף' תביא את אולפני ההפקה הגדולים של הוליווד לשקול שינוי פונדמנטלי באסטרטגיות השיווק שלהם בבתי הקולנוע וברשת? נחיה ונראה