צרות בגן עדן: משקפי המציאות המדומה של וואלב ו-HTC לא יהיו מוכנים בזמן • HWzone
טכנולוגיה

צרות בגן עדן: משקפי המציאות המדומה של וואלב ו-HTC לא יהיו מוכנים בזמן

האם אחד המתחרים הגדולים והמבטיחים ביותר של ה- נקלע לצרות?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מצפים בקוצר רוח למשקפי המציאות המדומה של HTC, המפותחות בשיתוף פעולה מפתיע עם Valve? ההמתנה הזאת עתידה להתארך.

בחברה הטאיוואנית הודיעו כי בניגוד להכרזה המקורית על כוונה לזמינות של דגמים ראשונים עוד לפני סוף שנת 2015, משקפי ה-Vive לא יגיעו אל הצרכנים בפועל לפני אפריל 2016 – מה שלכאורה מציב את השקתם אחרי ההשקה של משקפי ה-Oculus Rift, שעדיין מתוכננת נכון לעכשיו לרבעון הראשון של 2016.

הדחייה כשלעצמה איננה נוראית במיוחד (אף שגרמה לירידה של כ-14 אחוזים בערך מניותיה של HTC), אך עצם העובדה שהיא מגיעה למעשה ימים ספורים לפני שהיינו מצפים לראות אפשרות להזמין את המוצרים לא נותנת תחושה טובה במיוחד – ולכך אפשר להוסיף מידע שפורסם באופן אנונימי בפלטפורמת ה-Pastebin, לכאורה בידי אדם הקשור לפרוייקט. אותו אדם מספר כי חלק גדול מרכיבי החומרה המיועדים להרכיב את ה-Vive אינו מוכן ולא פועל שנדרש, והדחייה הנוכחית היא למעשה אחיזת עיניים וצעד שנועד להרוויח עוד קצת זמן לפני דחייה או דחיות נוספות אשר יגיעו באופן בלתי נמנע בהמשך.

htcv
דחייה שחושפת מציאות עגומה עבור אחד ממיזמי המציאות המדומה המבטיחים ביותר בסביבה?

 

ללא יכולת לאמת את פרטי המידע הללו נותר לנו רק להמשיך ולהמתין בסבלנות, ולקוות שהמאבק המשולש בין Oculus, סוני ו- על עולם הגיימינג 'הרציני' במציאות המדומה לא יהפוך למירוץ של שני סוסים בלבד בין השתיים הראשונות.

תמיכה מצד וואלב ופלטפורמת המשחקים האדירה שלה היא בונוס גדול עבור , אם כי לפי הדיווחים וואלב כמעט אינה מעורבת בפיתוח החומרתי של משקפי ה-Vive, בעוד שהבעיות מתחילות לכאורה כבר שם, הרבה לפני שאנחנו מתייחסים לכמות התוכן הזמינה


תגיות
Back to top button
Close