צפו: סיפתח לשובר הקופות הגדול ביותר של שנת 2017

בדיסני מעניקים לנו קדימון ראשון עבור הפרק השמיני בסדרת מלחמת הכוכבים, שינסה להתעלות על ההצלחה הענקית של קודמו

במסגרת החגיגות השנתיות של מלחמת הכוכבים אשר נערכות בימים אלה באורלנדו, פלורידה, חשף הבמאי ריאן ג'ונסון (שביים בעבר את סרט המדע הבדיוני המוצלח Looper) את הסרטון הרשמי הראשון עבור פרק שמונה של אחת מסדרות הסרטים המצליחות ביותר בתולדות הקולנוע מאז ומעולם – Star Wars: The Last Jedi.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בסרטון ניתן לראות את לוק סקייווקר מאמן את הגיבורה הראשית של הטרילוגיה החדשה, ריי, על חופו של אי מסתורי משהו, עם צילום קצר אל גבה של הנסיכה ליאה (שלפי הדיווחים זה יהיה הסרט האחרון בו הדמות תופיע, לאחר מותה של קארי פישר), צילום המסיכה השבורה של קיילו רן – ולאחר מכן גם מספר קטעי אקשן קצרים שבמרכזם קרבות וקרבות יבשתיים מרשימים למדי. אין כאן יותר מדי פרטים עסיסיים, אך הבאזז בהחלט מתחיל להיבנות לו, לקראת ההשקה המיועדת בדצמבר 2017.

כיאה לטריילר עבור סרט שעתיד לחצות בקלילות רף הכנסות קולנועי של מיליארד דולר (ולכוון לסכום עולמי סופי של מעל ל-2 מיליארד), הסרטון צבר מספר ענקי של יותר מ-16 מיליון צפיות בתוך פחות מיממה – וזה רק בערוץ הרשמי של המותג, ללא שיקלול של מיליוני צפיות בערוצים נוספים, ועם מעל ל-95 אחוזים של הצבעות חיוביות בהשוואה לאלו השליליות בפלטפורמה, נראה שיש כאן המשך ישיר לאהדה הגדולה לה זכו The Force Awakens ו-Rogue One מהמעריצים, במסגרת הגלגול המחודש של הסדרה תחת חברת .

הטיזר לא חושף יותר מדי, אבל בהחלט מותיר רושם טוב על המעריצים הרבים

בנוסף, יש גם פוסטר רשמי ראשון וחדש לסרט שמהווה מעין מחווה וחידוש עבור הפוסטר המקורי המפורסם שליווה בשנת 1977, בדיוק לפני ארבעה עשורים, את הפרק הראשון (או הרביעי, אם תרצו) של הסדרה.

נקווה שהטריילרים הבאים בתור, שללא ספק עוד יגיעו, יחשפו קצת יותר פרטים עלילתיים מסקרנים בהשוואה לזה הראשון.

קיילו רן חוזר ללא המסיכה שלו, ונראה כועס במיוחד