צפו: מנוע ה-Unreal Engine 4 מטשטש את הקו בין המציאות לממוחשב

19 תגובות

בעזרת הדגמה חדשה שבאה אלינו ממעצב הגרפי דיריאו בנואיט בעזרת המנוע הגרפי "UE4" של חברת Epic, אנחנו מקבלים הצצה מוקדמת לעתיד של משחקי מחשב עם גרפיקה לא מהעולם הזה

   unrealparis02unrealparis04unrealparis05

 

הסביבה הממוחשבת "Unreal Paris" של המעצב דיריאו בנואיט שנבנה בעזרת מנוע ה-Unreal Engine 4

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


האם זה הסטנדרט החדש של גרפיקה ממוחשבת? סביבה ממוחשבת חדשה שנבנתה על ידי מעצב הגרפי דיריאו בנואיט הצרפתי בעזרת מנוע ה-Unreal Engine 4 של חברת Epic, מציגה לנו את הפוטנציאל האדיר שיש למנוע גרפי זה, בנוסף להצצה מוקדמת אל העתיד של משחקי מחשב המטשטשים את הגבול בין הדמיון לבין המציאות. הסביבה, שנקראת "Unreal Paris", ממקמת את הצופה בדירה יוקרתית בעיר פריז, המכילה חדר שינה, סלון, מסדרונות ואף חדר אמבטיה ממוחשבים לחלוטין.

אתם אולי שואלים את עצמכם עד כמה דירה ממוחשבת יכולה להיות מציאותית? כפי שאתם יכולים לראות מהתמונות (למעלה) ומהסרטון המתלווה לדירה ממוחשבת זו, רמת הדיוק של מספר אלמנטים הכרחיים היא מהגבוהות ביותר שניתן למצוא היום בכל מנוע גרפי בעולם. כך לדוגמא, ההשתקפויות של האור ושל עצמים סמוכים למראה או למנורה עם בסיס מתכתי מבריק הן ברמה גבוה עד כדי כך שלא ניתן להבחין בטעויות או בסימנים המרמזים על סביבה ממומחשבת.

דוגמאות נוספות לרמה הגבוהה של סביבת ה-Unreal Paris מציגות תאורה מציאותית על גבי עצמים חלקים ומחוספסים, רהיטים מציאותיים לחלוטין ללא צורות משונות עקב רמת ליטוש נמוכה, וילונות העשויים מבד גמיש ואוורירי ועוד.

ההדגמה של דיריאו בנואיט זמינה להורדה באתרו הרשמי, כאשר אנחנו שמחים מאוד לראות את רמת ההשקעה והמחשבה שהושקעו, ביחד עם מתקדמת במנוע הגרפי מהמרשימים בשוק, ליצירת סביבה ממוחשבת שעתידה להופיע (בצורה כזו או אחרת) במשחקים עתידיים בשוק.