עידן חדש של Google Earth מגיע

איך מתכננת חברת הענק להמציא מחדש את יישום הגלובוס הלווייני שלה? בעוד זמן קצר נגלה

בשנת 2005 השיקה את אחד מהשירותים הכי מרתקים שלה – Earth, שנוצר תודות לרכישתה של חברה בשם Keyhole Inc שנה קודם לכן, יחד עם יישום ה-EarthView שלה, ומאפשר לנו להציץ על כל נקודה בכדור הארץ הכחול שלנו באופן מקוון ותלת מימדי, תודות לשילוב מתוחכם בין לווייניות, צילומי יעף ומיפוי בהתבסס על קואורדינטות על גבי המודל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מאז אותה התחלה צנועה ראינו הרבה מאוד גלגולים ותוספות עבור השירות, כמו השילוב עם Google Maps ו-Google Street View לקבלת תמונה מדוייקת ומפורטת אפילו יותר של סביבות עירוניות (וכאלו שאינן עירוניות), תוספת של אפשרות לצפות גם בכוכבים נוספים במערכת השמש שלנו, אפשרות לחזור אחורה בזמן ולצפות במפות היסטוריות של העולם שלנו וכדומה – אם כי מאז שנת 2013 מספר העדכונים פחת משמעותית, ועיקר ההתמקדות עבר לעדכון של איכות הצילומים השונים שמרכיבים את הגלובוס המלא, ושיפור חוויית השימוש במכשירים הניידים החכמים שמריצים את המערכת של עצמה ואת iOS של .

מקדישה אירוע שם ל- Earth, וזה לא משהו שקורה לעתים קרובות

עתה, נראה שבגוגל מקווים ליצור אצלנו עניין מחודש ביישום באמצעות הכרזה מסתורית על "ה- Earth החדש" שתגיע במסגרת מסיבת עיתונאים בניו-יורק בעוד יומיים, ב-18 באפריל, בתור הכנה לקראת יום כדור הארץ השנתי שיחול בשבת הקרובה. מה בדיוק יהיה שם? בינתיים אף אחד לא ממש יודע את התשובה.

האם ניתן יהיה להפיח חיים חדשים בשירות שנדחק אחורה בתקופה האחרונה על ידי Maps, שמציע הרבה יכולות דומות ללא צורך בהורדה והתקנה של תוסף ייעודי

ברשת מעריכים כי באופן די הגיוני ואף מתבקש, העדכון החדש והגדול עבור השירות יתמקד ביכולות ומאפיינים במציאות מדומה – כאשר עד היום כבר ראינו יישום ייעודי של Google Earth עבור משקפי ה-HTC Vive, אך לא משהו נוסף מעבר לכך, ואילו העדכון החדש עשוי לספק תמיכה גם בפלטפורמת ה-Google Daydream הטרייה, ואולי גם כלים שיספקו תמיכה ב-, ב- VR ולמעשה בכל פלטפורמת VR משמעותית שזמינה בשוק. צפו לעדכונים מאיתנו בנושא הזה בהקדם.

סביר להניח שלהכרזה יהיה קשר כלשהו לטכנולוגיות , אך האם זה יהיה הכל או שיש עוד הפתעות שמצפות לנו?

מה עוד הייתם רוצים לראות בשירות הזה, אם בכלל? ספרו לנו בתגובות.