עידן חדש של האביר האפל: The Batman המאותחל החל בצילומים • HWzone
טכנולוגיה

עידן חדש של האביר האפל: The Batman המאותחל החל בצילומים

הכתבה המקורית: רוברט פטינסון מיועד להיכנס אל הנעליים של בן אפלק, כריסטיאן בייל, מייקל קיטון וטובים אחרים באמצע השנה הבאה

מזל טוב – דור חדש של באטמן בעולם הקולנוע החל לו באופן רשמי כעת, עם יריית הפתיחה לצילומים של הסרט The Batman בלונדון, לאחר לא מעט עיכובים ושינויים בסגל היצירה. האם יש סיכוי לתוצר שיעמוד בכבוד לצד הטרילוגיה המפורסמת מבית כריסטופר נולאן?

The Batman הוא פרק ראשון של טרילוגיה מתוכננת באולפני האחים וורנר עבור גיבור הקומיקס הנודע, כאשר לפי הדיווחים הדגש הפעם יהיה על היכולות של ברוס וויין בתור בלש מופתי, באופן הנאמן למקורות האביר האפל בספרי הקומיקס, יותר מאשר על יכולותיו בתור לוחם מטיל אימה – ועם קשרים חלקיים בלבד לקווים העלילתיים המרכזיים של היקום הקולנועי המהתווה עבור .

במאי מוערך חדש מקבל לידיו את המושכות – ועם הצלחות גדולות של כדוגמת הג'וקר, וונדר וומן ואקוומן לאחרונה סביר להניח שהציפיות ממנו הן בשמיים

רוברט פטינסון יהיה זה שיגלם את ברוס וויין בגרסה הנוכחית, עם וותק מסויים בתפקיד המגן של העיר גות'אם אך עדיין צעיר יותר מגלגולים קודמים של הדמות על המסך הגדול – ואליו יצטרפו אנדי סרקיס בתור אלפרד, זואי קרביץ בתור סלינה קייל וקאטוומן, גפרי רייט בתור המפקח גורדון וגם קולין פארל, פול דאנו וג'ון טורטורו בתור החבר'ה הרעים הפינגווין, The Riddler וקרמיין פלקון בהתאמה.

על הבימוי יהיה אחראי מאט ריבס, שקנה את עולמו עם הלהיט קלוברפילד בשנת 2008 ומאז חיזק את שמו הטוב עם צמד סרטי כוכב הקופים העדכניים (Dawn of the Planet of the Apes, War for the Planet of the Apes). הצילומים המעשיים החלו כבר עתה, כאמור, אך מחכה ל-The Batman עוד דרך ארוכה של עריכה עד שיהיה מוכן לבמה הגדולה – עם תאריך השקה מיועד ב-25 ביוני 2021.

ברשת יש מעריצים שכבר מתיימרים לנבא את הסגנון הויזואלי והגישה של The Batman, בהתבסס על מעט הפרטים שהודלפו וזהות השחקנים שיגלמו את תפקידי המפתח בו

מה דעתכם על הבמאי וצוות השחקנים? בואו לספר לכולם בתגובות.

עדכון: עכשיו יש לנו גם תמונה ראשונה מסט הצילומים – אמנם עדיין לא תמונה של השחקנים עצמם לצערנו, אך תמונה מתוך ציוץ של הבמאי שמבהירה כי המסע אל עבר הפרק הבא בעלילות של באטמן החל.

המתנה של שנה וחצי לא תהיה קלה – מזל שיש עוד כמה וכמה סרטי מעניינים המבוססים על חוברות שאמורים להגיע בפרק הזמן הזה

תגיות
Back to top button
Close
Close