עוד עיבוד מוצלח? הצצה ראשונה ל-Ratchet & Clank בתור סרט קולנוע

2 תגובות

צמד הקמעות שהיה המוביל של בדור הקונסולות הקודם יקבל סרט קולנועי מלא משלו בשנה הבאה, ובדומה לציפורים הכועסות גם כאן נראה שיש פוטנציאל להצלחה יפה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שנת 2016 מסתמנת כשנה גדולה ומעניינת מאוד עבור עולם הגיימינג הקולנועי, עם עיבודים עתירי תקציב לסדרות Assassin's Creed ו-Warcraft, סרט ל-Angry Birds – וגם סרט צנוע יחסית ל-Ratchet & Clank, צמד הגיבורים שיצרו לנו האנשים המוכשרים בסטודיו Insomniac, שמקבל כעת טריילר ראשון.


סדרת משחקי Ratchet & Clank מלווה אותנו עוד משנת 2001 עם לא פחות מעשרה כותרים שונים עד היום, רובם מוצלחים ואהובים בהחלט ועם סגנון קליל והומוריסטי אשר מתורגם באופן לא רע בכלל אל המסך הגדול, אם לשפוט לפי הטריילר המדובר, שמרגיש ממש כמו חיבור בין כל קטעי הוידאו שליוו את כותרי הסדרה השונים.

ניכר כי הסרט הזה יהיה בפרופיל נמוך יותר מהסרט של Angry Birds אשר יושק כשלושה שבועות אחריו (ה-29 באפריל 2016, לעומת ה-20 במאי 2016), אך למרות זאת, צוות השחקנים שמעניק את קולותיו לדמויות שעל המסך עדיין כולל כמה שמות נודעים ומכובדים כמו פול ג'יאמטי, בלה ת'ורן, רוסריו דוסון, ג'ון גודמן ואפילו סילווסטר סטאלון. בסך הכל נראה כי מדובר כאן בסרט אנימציה חביב ולא יומרני יתר על המידה, שיוכל להוות סיפתח טוב לתחילתה של עונת שוברי הקופות בקולנוע. נחיה ונראה.

rtt
באופן מפתיע למדי, הסרט אודות שני הגיבורים הדיגיטליים אינו מופק או ממומן בידי אולפני הקולנוע של אלא בידי לייבל סרטי האומנות והאינדי של אולפני יוניברסל – וזה עשוי להיות אירוני משהו אם נראה דווקא את הכותר הזה מצליח יותר מהציפורים הזועמות שעליהן מהמרת סוני

קישורים נוספיםNoamko26
Noamko26

נראה לי אחלה סרט הומור+אקשן. angry birdes לעומת זה לא נראה לי יהיה עם הרבה אקשן
אבל אוב הסיכויים שהוא יצליח יותר כי הוא יותר מוכר. (אני אישית יעדיף לצפות בזה)

dante123
dante123

ג'אנקאנימציה