עכשיו בישראל: YouTube Premium לסרטונים נטולי פרסומות • HWzone
טכנולוגיה

עכשיו בישראל: YouTube Premium לסרטונים נטולי פרסומות

השירות של פלטפורמת הוידאו בתשלום חודשי קבוע נחת סוף כל סוף בארץ – ויש לכם חודש להתנסות בו בכדי להחליט האם תרצו לשלם 24 שקלים בחודש עבורו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


נמאס מפרסומות? יש מפלט: ארבע שנים לאחר שנולד תחת השם Red ועבר מספר גלגולים מסחריים – שירות הפרימיום של בתשלום חודשי קבוע, שמוכר כיום תחת השם המתבקש Premium, זמין סוף כל סוף לקהל הישראלי בצורה רשמית.

גולשים מישראל יוכלו לבחור כעת להפוך את החשבון שלהם בפלטפורמת הוידאו האדירה מבית לחשבון משודרג הכולל בתוכו גישה לתכני בלעדיים (תחת השם YouTube Originals), ביטול כלל הפרסומות המעיקות שמתנגנות לפני ולפעמים גם במהלך הסרטונים, אפשרות להמשך האזנה וצפיה בסרטונים ברקע בחלון ממוזער עבור מכשירים חכמים, אפשרות להורדת סרטונים לצפייה עתידית גם במצב בו אין חיבור לרשת האינטנרט וגם גישה ליישום ה-YouTube Music שמאפשר האזנה קולית למוזיקה ותכנים מ-YouTube גם ללא .

השירות המיוחל שמעלים את הפרסומות במובייל הגיע

שירות ה- Premium מוצע בארצות הברית עבור משתמש יחיד במחיר של 12 דולר בחודש – ואילו בארץ המחיר יעמוד על 24 שקלים מדי חודש, לאחר חודש התנסות חינמי בעת ההרשמה הראשונית. מי אמר שהקהל הישראלי לא יכול להרוויח?

יש הרבה סיבות לחבב את Premium – כולל המחיר המפתיע לחיוב ביחס לזה שזמין במדינות אחרות ברחבי העולם

המינוי ל-YouTube Premium מוגדר כשירות עבור משתמש יחיד, ובעוד שנראה כי ניתן ליהנות מחוויית שימוש ללא פרסומות בכל המכשירים המחוברים אל אותו חשבון במקביל – שירותים כמו צפייה בתכני YouTube Originals או שימוש ב-YouTube Music יהיו מוגבלים לפלטפורמה בודדת בכל זמן נתון. מציעה אפשרות לשדרוג החשבון אל חשבון משפחתי לשישה משתמשים בתוספת של 8 דולר בחודש בארצות הברית (ובמדינות רבות אחרות), אך בדומה למצב עם שירות הסטרימינג של ספוטיפיי גם כאן האפשרות הזו אינה זמינה לקהל הישראלי כרגע.

ישראלים אינם יכולים לבחור בשדרוג המשתמש לגרסה משפחתית, משום מה

האם יתכן כי השלב הבא של יהיה בפתיחת פלטפורמת המכירות המקוונת שלה לשוק הישראלי, או אולי אפילו השקה של שירות הסטרימינג לווידאו TV? לא יזיק לחלום קצת, אם כי אין ספק כי מדובר במיזמים גדולים הרבה יותר מהשקתו של Premium אשר יצריכו תשתית מקומית פיזית בלתי מבוטלת בכדי להצליח. עד שזה יקרה, נסתפק ביכולת לצפות בסרטונים ללא הפרעות מיותרות במכשירים החכמים שלנו.

נרשמתם לחודש נסיון? אל תשכחו להוריד את אפליקציית Music למכשירים החכמים שלכם


תגיות
Back to top button
Close
Close