מבצעי Black Friday 2015 ברשת חנויות Ivory

2 תגובות

רשת חנויות המחשבים הגדולה הנוספת של ישראל פצחה בקו של משלה, למשך שלושה ימים בלבד

באיחור של שבוע לעומת המתחרה KSP, ולתקופה מצומצמת למדי של כשלושה ימים בלבד החל מהיום (יום שישי, ה-27 בנובמבר) – רשת חניות אייבורי מצטרפת אל החגיגה עם מבצעי משלה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המבצעים של אייבורי אינם נרחבים במיוחד, אלא מנסים להתמקד בכמה דילים שיהיו קורצים במיוחד. בין ההצעות הבולטות ניתן למנות סמארטפון LG G4 מהיבואנית הרשמית רונלייט בעלות של 2,140 ש"ח שמתקרבת למחיריהם של היבואנים המקבילים (כ-1,990 ש"ח ומעלה), קונסולת PlayStation 4 עם כונן בנפח 500GB במחיר של 1,685 ש"ח שמתחיל סוף סוף לשקף במעט את ירידות המחירים הגדולות שראינו בחו"ל בשבועות האחרונים, שעון כושר של Polar במחיר קורץ של 200 ש"ח, סמארטפונים בסיסיים עד מאוד של סמסונג ו-HTC בעלות שנמצאת באיזור ה-500 ש"ח (אך ורק למי שלא מסוגלים להשקיע עוד כמה מאות שקלים בכדי 'לקפוץ' לרמת יכולות ראויה יותר) ואוזניות גיימינג מדגם Kraken Pro של חברת במחיר צנוע יחסית של 200 ש"ח.

שני הדילים המסקרנים ביותר בהיצג של אייבורי הם כנראה כונן ה-SSD הבסיסי עד מאוד של סאנדיסק מדגם Z400s בנפח 128GB שמוצע במחיר נמוך בהחלט של 165 ש"ח, ונייד של HP עם מסך 14 אינץ', מעבד Core i5-6200U עדכני, זכרון RAM בנפח 8GB, מערכת חלונות 10, כונן קשיח של 500GB וכרטיס מסך ייעודי מדגם R5 M330 אשר נמכר בעבור 2,445 ש"ח.

bfi2
הכמות או האיכות? קשה לנו להחליט, אבל אין ספק שיש הבדלי גישה משמעותיים בין Ivory לבין KSP

בנוסף להצעות הספציפיות הללו, בפוסטר שהפיצו באייבורי מבטיחים הנחות גורפות של 15 אחוזים נוספים על עכברי ומקלדות גיימינג של החברות SteelSeries, לוג'יטק, Tt eSports, קולר מאסטר, Ducky ו-, הנחות של 20 אחוזים על כלל תיקי המחשבים באתר וכן 22 אחוזי הנחה על משחקי וקונסולות עדכניים בולטים. כל ההנחות הללו יהיו זמינות רק למי שיגיעו לקנות בחנויות עצמן, וכמו כן נאמר כי לא יימכר יותר ממוצר בודד מכל דגם לצרכנים.

שווה או מגוחך? פייט ראוי לרשת KSP ולשאר החנויות שהכריזו על מבצעי סוף שנה? ספרו לנו מה דעתכם בתגובות.