כרטיס ביקור שלא תוכלו לסרב לו

 איך להציג את כישוריכם בצורה יצירתית? כרטיס ביקור שמציג את קורות החיים שלכם והוא גם משחק טטריס על "גיימבוי"

המתכנת קווין בייטס מאורגון, מצא דרך מקורית ומעניינת לחפש עבודה. הוא בנה כרטיס ביקור, שגם מציג את קורות החיים שלו וגם נראה כמו גיימבוי שמריץ טטריס. 
הוא קורא לזה ארדובוי – הארדובוי מבוסס על לוח ארדואינו מופשט (Barebone), שאליו מחובר מסך מסוג  OLED. הוא הוסיף גם כפתורי מגע קפסטיביים, וסוללה נשלפת המחזיקה עד 9 שעות, כדי להפוך את החוויה לאותנטית ככל האפשר.
כך הארדובוי נראה
הוא קיבל שבחים רבים על עבודתו, לאחר שפירסם את הארדובוי ביוטיוב, ולכן עכשיו הוא מתכוון להשיק פרוייקט חדש – במיוחד לאוהבי ה"עשה זאת בעצמך". הוא מתכנן למכור ערכות ארדובוי במחיר של כ-30 דולרים לערכה, והבטיח שינסה להפוך את ההרכבה לכמה שיותר ידידותית למתחילים, על ידי סדרה של סרטון הדרכה. בייטס גם מפתח גרסה של ארדובוי שתריץ את המשחק פוקימון, למקרה שאתם לא חובבי טטריס.

מדהים איך כרטיס ביקור קטן כל כך מכיל כל כך הרבה עניין ויצירתיות. כפי שניתן לראות בסרטונים כרטיס הביקור מאוד מושך את העין, ואני בספק אם הוא לא יתקבל לעבודה. אני מקווה שבייטס יצליח עם הפרוייקט שלו ושנראה ממנו עוד פרוייקטים מעניינים ומקוריים. 

אתם מוזמנים להמשיך את הדיון בפורום ארדואינו ואתם מוזמנים גם להיכנס לפורום יומני פרוייקטים ולהתרשם מהפרויקטים של חברי הקהילה.