הרשת גועשת - טריילר חדש עבור Star Wars: The Rise of Skywalker • HWzone
טכנולוגיה

הרשת גועשת – טריילר חדש עבור Star Wars: The Rise of Skywalker

הסרט המבטיח שיסיים את הטרילוגיה המודרנית של מלחמת הכוכבים זוכה לקדימון – עם לא מעט הפתעות מסקרנות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


דיסני כבר חגגה עם כמה שוברי שיאים מאולפניה השונים במהלך שנת 2019 – אך צפויה לספק למעריצים עוד סיבה גדולה לחגיגה עם The Rise of Skywalker, שיסיים את הסאגה הקולנועית השלישית שהחלה לה בסערה בשנת 2015 עם The Force Awakens ('הכח מתעורר').

הקדימון הראשון עבור הסרט החדש, ששוחרר בחודש אפריל, סיפק לנו בעיקר טוויסט מפתיע משהו בדמות הצחוק המוכר והמלחיץ של הקיסר פלפטין – וכעת הטריילר השני עולה מדרגה עם קולו של המנהיג המרושע משתי הטרילוגיות הקודמות ביקום של מלחמת הכוכבים, קול נשימותיו המוכר היטב של דארת' ויידר האחד והיחיד ואפילו סצינה של ריי אוחזת בחרב אור מסוג חדש ובגוון האדום של הצד האפל, בתוספת ברדס שחור.

האם יתכן כי גיבורת הטרילוגיה תפנה גם היא אל הצד האפל של הכוח בסופו של דבר? זו בהחלט נראית כמו אפשרות מתבקשת אשר גם תעסיק רבים מהמעריצים האדוקים בחודשים שנותרו עד להשקת 'עלייתו של סקייווקר' בסוף חודש דצמבר 2019 – אך לא מן הנמנע כי מדובר בחזיון בלבד, עליו מתבססים בדיסני בתור טוויסט שנועד להגדיל את מידת ההתעניינות ביצירה.

ריי מחליפה צד, עם חרב אור שמזכירה מאוד את זו של דארת' מול? חשיפת תגלית עסיסית שכזו חודשים לפני השקת הסרט הרשמית בהחלט נראית כמו בחירה מחשידה מצד היוצרים

אנחנו כבר יודעים על תכנון לטרילוגיית סרטי מלחמת הכוכבים נוספת שנמצאת בפיתוח תחת ריאן ג'ונסון, אשר כתב וביים את 'הג'דיי האחרון', בנוסף לתכנון על סדרת סרטי נוספת ביקום המצליח בהפקת הצוות אשר הביא לנו את סדרת 'משחקי הכס' – כך שיש עוד הרבה התפתחויות להמתין להן בשנים הקרובות, ויהיה מעניין מאוד לגלות כיצד אירועי הסרט הקרוב ישפיעו עליהן.

הפרק התשיעי בסאגה נראה כאילו הוא עומד לספק לנו מגוון סצינות גדולות ומרשימות

האם צפויה לנו הצלחה או אכזבה? מוזמנים לדבר על זה עם כולם בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close