הליצן שהעיר את הוליווד מתרדמת • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

הליצן שהעיר את הוליווד מתרדמת

סרט האימה החדש It שובר את כל שיאי הז׳אנר בסוף השבוע הראשון שלו, אחרי מספר שבועות מאכזבים במיוחד באולמות הקולנוע

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם אתם מתכננים ללכת לצפות בסרט במהלך השבוע הקרוב בבית הקולנוע המועדף עליכם, יש סיכוי די גדול לכך שזה יהיה 'זה' – סרט האימה החדש המבוסס על ספרו של סטיבן קינג, אשר פורח (או אפילו מתפוצץ) באופן מרשים דווקא לאחר כמה מהשבועות המאכזבים ביותר שחוותה הוליווד בשני העשורים האחרונים.

It הושק רשמית בסוף השבוע האחרון בצפון אמריקה (ובעשרות שווקים נוספים ברחבי העולם), כשהוא נתמך בשלל ביקורות חיוביות עם ציון של 70 מתוך 100 באתר Metacritic ו-87 אחוזים של ביקורות חיוביות באתר RottenTonatoes, והצליח להאפיל ללא מאמץ מיוחד גם על התחזיות המוקדמות האופטימיות ביותר: הכנסות של לא פחות מ-51 מיליון דולר ביום הראשון על המסך בארצות הברית וקנדה, בדרך להכנסות כוללות של בין 117 מיליון דולר ל-124 מיליון דולר בשלושה ימים, הפכו אותו לסרט האימה שחווה את סוף השבוע הראשון הטוב ביותר אי פעם.

אם למישהו היה ספק – ליצירותיו של סטיבן קינג עדיין יש פוטנציאל גדול, בתלות באיכות ביצוע העיבוד למסך הגדול כמובן

It שבר בקלות את שיא ההכנסות בסוף שבוע בודד בחודש ספטמבר בצפון אמריקה, את שיא ההכנסות בסוף שבוע עבור כל חודש עונת הסתיו, את שיא ההכנסות עבור סרט אימה בסוף השבוע הראשון ועוד – כאשר הוא גם התקרב מאוד לשיא ההכנסות עבור סרט שזכה לסיווג R (עבור צופים בני 17 ומעלה או בליווי מבוגרים בלבד), שבו מחזיק בגאווה הלהיט הגדול Deadpool החל מפברואר בשנה שעברה.

קמפיין ויראלי גדול וגימיקים טכנולוגיים עזרו ליצור את הלהיט הזה?

עם הכנסות כוללות של 200 מיליון דולר מהקרנות ברחבי העולם בשלושת הימים הראשונים, It מסתמן כבעל פוטנציאל לעקוף את 'מגרש השדים' המקורי ולהפוך לסרט האימה המצליח ביותר בכל הזמנים, בשנה שבה דווקא סרטי האימה פורחים כשקטגוריות רבות אחרות מתרסקות, עם Get Out, Split ו-Annabelle: Creation שהפכו כולם ללהיטים מסחריים גדולים ומפתיעים.

צפו לגל חדש של המובססים על כתבי האימה הפופולריים של סטיבן קינג בקרוב

'זה' יגיע אל בתי הקולנוע בארץ ביום חמישי הקרוב, ה-14 בספטמבר. מתכננים ללכת לבדוק אותו, או שכל עניין הליצנים הרצחניים לא ממש מדבר אליכם? שתפו בתגובות.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close