היורשת האמיתית של Top Gear נוחתת בחודש נובמבר • HWzone
טכנולוגיהוידאוטריילרים

היורשת האמיתית של Top Gear נוחתת בחודש נובמבר

התגעגעתם לקלארקסון, מיי והאמנוד? בואו לראות את הטריילר הראשון לתוכנית החדשה שלהם

אחרי סאגה ממושכת, סוף כל סוף יש לנו תאריך: The Grand Tour, תוכנית המוטוריקה החדשה והשאפתנית של שלישיית מנחי Top Gear הנודעים שעזבו אותה יחד בתחילת השנה שעברה, תושק רשמית ביום שישי ה-18 בנובמבר 2016 – בשירות הוידאו המקוון של חברת .

ההכרזה על תאריך ההשקה המיוחל של הסדרה החדשה, אשר תתמקד במירוצים ומסעות מוטוריים ברחבי העולם (בדומה לאלה שהפכו למסורת של המנחים בתקופתם יחד ב-Top Gear) ותכלול גם קטעי אולפן שיצולמו במיקומי חוץ משתנים ברחבי הגלובוס, מגיעה יחד עם טריילר קצר ראשון – בו ניתן לראות הבזקים של מיקומים אקזוטיים, ולקינוח גם את קלארקסון, האמונד ומיי במה שנראה כמירוץ בין הפרארי לה פרארי, המקלארן P1 והפורשה 918. במילים אחרות – כל מה שמיליוני המעריצים של החבר'ה ברחבי העולם מצפים לו.

ttg2

The Grand Tour תעלה לאוויר בפורמט של 12 פרקים לעונה, כאשר שלושת המנחים חתומים על חוזה לשלוש עונות לפחות. פרק חדש עתיד לעלות לרשת מדי יום שישי החל מתאריך ההשקה בעוד מעט פחות משבועיים – והבעיה היחידה כעת היא שבאמאזון טרם גילו האם וכיצד יוכלו לצפות בסדרה צרכנים אשר גרים במדינות בהן שירות הסטרימינג של החברה אינו זמין רשמית. כמו כן בישראל למשל.

מצפים לזה?
מצפים לזה?

בכל אופן, אנחנו נמשיך להמתין בדריכות לבואה של היצירה אשר תתיימר לתפוס לעצמה את משבצת 'תוכנית הרכבים הנצפית ביותר בעולם'. ואתם? ספרו לנו בתגובות.

תגיות

16 תגובות

    1. אני אוהב רק את האוגר (ההוא עם השיער המוזר הנמוך) ואז את השני שניראה כאילו התחשמל ואז את האחרון הבריטי הפלצן הראשי.

    1. טריילר קטן וחמוד שהשאיר אותי רטוב למטה ועם רצון לעוד, מי שפיטר אותם בביביסי אוכל את הכובע כרגע

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close