הטריילרים החדשים עבור סרטי הקומיקס הגדולים שיגיעו בחודשים הקרובים • HWzone
טכנולוגיהוידאוטריילרים

הטריילרים החדשים עבור סרטי הקומיקס הגדולים שיגיעו בחודשים הקרובים

כנס הקומיק-קון המרכזי לשנת 2017 מספק לנו הצצה נוספת ל-Justice League ול-Thor: Ragnarok

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ימים חמים אלו באמצע חודש יולי הם ללא ספק תקופה שאמורה להיות חיובית ומעניינת מאוד לכל החובבים של עולם גיבורי העל ושל המבוססים על ספרי קומיקס מסוגים שונים – זאת משום שכנס ה-Comic-Con International שמתקיים בסן דייגו מספק לנו הרבה רגעים מדליקים ומעניינים במסגרת הפאנלים השונים שמרכיבים אותו, ובמסגרת קטעי חדשים אשר נחשפים במהלכו ובמקביל אליו.

טריילר ראשון ולוהט במיוחד, שהגיע לכ-10 מיליון צפיות בערוץ ה- הרשמי בו פורסם בתוך קצת יותר מחצי יממה, הוא זה של הסרט 'ליגת הצדק', או Justice League, שיגיע אל האקרנים בחודש נובמבר הקרוב וינסה להמשיך את ההצלחה האדירה והמפתיעה שנחל 'וונדר וומן' בחודשיים האחרונים – עם ביקורות חיוביות מקצה אל הקצה והכנסות שמתקרבות ל-800 מיליון דולר (סכום מרשים ביותר עבור סרט מבוסס שבו יש רק גיבור בולט אחד, ומהווה למעשה פרק התחלתי לעלילותיו הקולנועיות).

בטריילר הארוך ביותר שקיבלנו עד עתה מהסרט ניתן להתרשם מעוד קצת רקע עלילתי לשילוב הכוחות בין באטמן, וונדר וומן, אקוומן, הפלאש וסייבורג (וככל הנראה שגם איש הפלדה בכבודו ובעצמו, אם לשפוט לפי סופו של הסרטון) – כאשר יהיה מעניין מאוד לגלות כיצד יראה התוצר הסופי של המיזם הזה לא רק בגללם, אלא גם משום שמדובר כאן בשילוב כוחות בלתי צפוי בין זאק סניידר (הבמאי של Batman v Superman שלא ממש זכה להנחות אצל המבקרים על סגנונו האפלולי) לבין ג'וס ווידון (הבמאי של צמד סרטי הנוקמים) אשר הוזעק לבצע השלמות של הצילומים לאחר שסניידר הכריז על פסק זמן בשל טרגדיה משפחתית שפקדה אותו.

גם Infinity War עמוס הכוכבים והגיבורים קיבל טריילר חדש משלו – אבל אנחנו עדיין לא זכינו לצפות בו

הקדימון המסקרן השני, שגרף כמות מרשימה לא פחות של מעל ל-8 מיליון צפיות בתוך פחות מ-12 שעות, הוא עבור Thor: Ragnarok, שיהיה הפרק השלישי בעלילותיו של האל (או חצי-אל) הנורדי בעל פטיש הקסם, שיכוון לזכות בהצלחה קופתית דומה לזו של Iron Man השלישי עם שילוב של ההאלק ושל לוקי בעלילה, שסובבת סביב הקמתו של צוות גיבורים בלתי צפוי להצלתה של אסגארד מהשמדה מוחלטת. זה נראה מבטיח, וכמו בדרך כלל – עם גישה קלילה והומוריסטית הרבה יותר מזו שניתן למצוא את האחים וורנר והסרטים שלהם שמבוססים על עולמה של .

סרט נוסף ומסקרן מאוד שזכה לטריילר בכורה במסגרת הכנס הגדול היה Avengers: Infinity War, שעתיד להיות אחד מהלהיטים הגדולים ביותר של השנה הבאה בהוליווד עם איחוד בין עולמות עלילתיים יוקרתיים מקבילים (זה של הנוקמים וזה של שומרי הגלקסיה, למשל). טריילר זה עדיין לא הופץ באופן רשמי וישיר ברשת לצערנו – אך יש לנו אמון בכך שגם זה יקרה בקרוב, ויהפוך לעוד נושא מרכזי לשיחה בקרב אלו שמכורים לעולם המתפתח של אולפני מארוול. צפו לעדכונים נוספים בקרוב.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close