הטובה מכולן? מצלמת הרכב שגרפה 400,000 דולר בקיקסטארטר • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTטכנולוגיה

הטובה מכולן? מצלמת הרכב שגרפה 400,000 דולר בקיקסטארטר

האם שיודעת לבצע צילום מרחבי של 360 מעלות ולהתריע בפני סכנת הירדמות של הנהג שווה 170 דולר ויותר? אלפי צרכנים כבר הצביעו ברגליים והחליטו כי התשובה חיובית

חובבי מימון המונים, התפקדו – מצלמת רכב משוכללת העונה לשם Vezo 360 עומדת לסיים את שלב הגיוס שלה בפלטפורמת Kickstarter, ולכם נותרו ימים בודדים לבצע שריון שלה במחיר הנמוך בכ-43 אחוזים מן המחיר המומלץ הסופי.

המצלמה המדוברת כוללת צמד חיישנים בגודל 1/2.3 אינץ' האחד, עם זווית צילום של 180 מעלות במפתח צמצם של f/2.0 – אחד מתעד את מה שנמצא לפני הרכב והשני מתעד את תא הנוסעים, כאשר משתמשים יכולים לבחור בין תצוגה מחולקת של הוידאו המתקבלת או בתצוגה פנורמית ארוכה במיוחד ב-360 מעלות, עם רזולוציית בדחיסה בתקן H.265 ועם תמיכה ב-.

סרטון גיוס הכספים הרשמי – בכיכובו של בחור זחוח באופן בלתי רגיל

Vezo 360 כוללת סוללה פנימית מובנית שאמורה להספיק לשני ימי עבודה גם במצב בו היא אינה מקבלת מתח משקע המצת (בין היתר לשם הקלטה גם כשהרכב בחנייה והפעלת אור אוטונומית בזיהוי של אנשים המסתובבים בקרבתו), מקלט GPS מובנה, קישוריות Wi-Fi מובנית, קישוריות Bluetooth 5.0 ואפילו אפשרות לקישוריות סלולר בדור הרביעי – לטובת פעולה עם אפליקציה ייעודית שתהיה זמינה למערכות ו-iOS ויכולות שמירה של הצילומים גם באחסון , בנוסף לאחסון בכרטיס מקומי בנפח של עד 256GB.

גרסת ה-AI יקרה יותר – אך מכילה יכולות שלא נמצאות כמעט בשום מקום אחר בקטגוריה

היכולת הייחודית האמיתית ב-Vezo 360 אמורה להיות מערך זיהוי עצמים חכם – לשם סריקת פני הנהג, ניתוח מצבי סיכון בהם הוא נראה רדום והפעלת התראה קולית שתמנע זאת. קשה להעריך עד כמה אמין ואפקטיבי יהיה מאפיין זה – אך נראה כי עצם הרעיון הספיק בכדי לגרום למספר בלתי מבוטל של צרכנים להשתכנע, ולגייס לא פחות מ-400,000 דולר עבור המיזם.

בחברה מתכננים להביא את כל הדגמים למשקיעים לפני סוף השנה הנוכחית

שלושה ימים בלבד נותרו לקמפיין גיוס הכספים עבור המצלמה המיוחדת, עם מחיר התחלתי של 170 דולר (כולל משלוח בינלאומי אך לא כולל תוספת מע"מ ותשלומי מכס אפשריים שונים) לגרסת בסיס ללא יכולות הבינה המלאכותית – ומחיר של 220 דולר לגרסת ה-AI המשודרגת. השקעה מוצדקת או שלא ממש? בואו לספר מה דעתכם בתגובות.

הסוללה הפנימית מאפשרת תיעוד גם כשהרכב חונה – ושימוש במוצר בתור מצלמת 360 ניידת מחוץ לרכב

תגיות
Back to top button
Close
Close