הטבה מפתיעה: בואו לקבל מוצרים מ-eBay ללא תשלום

עדכון 2: קוד הקופון P5OT2018 חזר לפעול עבור צרכנים בארץ – מהרו לנצל אותו לפני שייעלם בשנית, ואל תשכחו כי ניתן לבצע מספר שימושים חוזרים בו בכל חשבון.

עדכון: יתכן כי הזמנות חינמיות רבות באמצעות הקופון מחשבונות פיקטיביים חדשים שנוצרו רק לשם כך הביאו להקפאת הזמינות במדינות מסויימות, וישראל אחת מהן.

נראה כי הקופון אינו זמין עוד לשימוש בשלב זה, למרות הצהרה על כך שיהיה זמין עד לסוף החודש הנוכחי. נמשיך לעקוב אחריו ונעדכן אתכם במידה ויהיה שינוי נוסף כלשהו בעניין.

הכתבה המקורית: פלטפורמת המכירות המקוונת מציעה קוד הנחה שמעניק 5 דולר למשתמשים הרשומים – וזה אמור שאת חלק מהמוצרים המשתתפים במיזם ניתן לקבל ללא עלות כלל

אנחנו אוהבים לספר לכם על מוצרים דיגיטליים שונים שניתן לקבל חינם אין כסף – ומסתבר שלעיתים אפשר לקבל גם מוצרים פיזיים ממשיים ללא צורך בתשלום, כפי שמחליטה להדגים לנו חברת eBay עכשיו.

הפלטפורמה המקוונת הפופולרית מציעה לצרכנים ישראלים (ולא רק) קוד קופון המקנה הנחה של 5 דולר לרכישה מתוך רשימת מוצרים מוגדרת – וחלק מאותם מוצרים כוללים תג מחיר של פחות מערך ההנחה, כך שלמעשה ניתן לקבל כמה וכמה דברים בתשלום של אפס דולר בדיוק. זו בהחלט דרך מעניין לדרבן אנשים לחזור ולהשתמש בשירות.

נותנים לכם, לא תקחו? נראה כי יש אפשרות להשתמש בקופון אפילו יותר מפעם אחת בכל חשבון רשום

בין ההצעות החינמיות הלכה למעשה ניתן למצוא כבל USB Type-C תומך טעינה מהירה של חברת UGreen, עכבר מחשב פשוט בעיצוב "גיימינג" אגרסיבי משהו, כיסוי מגן עבור מכשיריה החכמים של חברת שיאומי ודגמי Galaxy Note של סמסונג ואפילו אוזניות Bluetooth אלחוטיות ספורטיביות.

לא בטוח שאלו מוצרים שיפתיעו אתכם באיכותם חסרת הפשרות – אך אנחנו גם לא נתלונן על כך כשזה לא עולה לנו שום דבר.

עכבר חוטי, אוזניות אלחוטיות ועוד שאר פיצ'יפקעס טכנולוגיים מהמזרח הרחוק

לחצו כאן למעבר אל לרשימת המוצרים המשתתפים המלאה

קוד הקופון יהיה זמין לשימוש עד לסוף חודש נובמבר – אז לא כדאי לוותר על ההזדמנות החביבה הזו. יש לכם המלצות למוצרים שכדאי לרכוש? ספרו על זה בתגובות!