הדבר האמיתי: LG מבטיחה מסכים גמישים לחלוטין עד סוף השנה • HWzone
טכנולוגיה

הדבר האמיתי: LG מבטיחה מסכים גמישים לחלוטין עד סוף השנה

LG Chem, חברת הכימיקלים הגדולה בקוריאה וחברת בת (כמובן) של , סיימה את הפיתוח של הדור הבא של המסכים הגמישים, עם ההבטחה שמסכים אלה יוטמעו כבר השנה בסמארטפונים בשוק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


  flexible-oled-lighting-panelLG-Chem-Plastic-Based-Truly-Flexible-OLED-Light-Panel-

המסכים הגמישים החדשים של LG

האם נוכל כבר השנה לרכוש סמארטפונים עם מסכים גמישים לחלוטין? אם אתם שואלים את LG, זאת בהחלט אפשרות. LG Chem, חברת הכימיקלים הגדולה בקוריאה וחברת בת של LG העולמית הכריזה על דור חדש של פאנלי OLED גמישים לחלוטין, המבוססים על פלסטיק (לעומת זכוכית בעבר). על פי LG, הדור החדש של הפאנלים הגמישים שונה מאוד מהדור הנוכחי בשוק, זאת בגלל שהדור הנוכחי עדיין מסתמך בחלקיו על זכוכית, מה שאינו מאפשר לו להיות גמיש לחלוטין (ראו LG G Flex 2).

לעומת הדור הנוכחי, הדור החדש של הפאנלים הגמישים של הינו גמיש לחלוטין, ללא הפחד כי קיעור יתר יגרום לנזק או שבירה של הפאנל. על פי , מסכים אלו יהיו מוכנים לייצור המוני כבר בתחילת חודש יולי השנה, עם האפשרות להטמעת מסכים גמישים אלו במכשירי כבר השנה.

אך על פי , המהמורה העיקרית שמסכים גמישים עומדים בפניה כיום היא החוסר יעילות והאיכות הנמוכה (יחסית) של מסכים אלו לעומת מסכים קונבציונאלים. בשל כך, אינה מצפה שהמסכים הגמישים הראשונים שיוטמעו בסמארטפונים יוכלו להתמודד ראש בראש עם האיכות המרהיבה שאנחנו רגילים לראות ממסכים בסמארטפונים לשוק הגבוה, דבר שצפוי להשתפר עם הזמן.

האם אנחנו יכולים לצפות למכשיר LG G Flex 3 בתערוכת CES 2016 שאינו דומה בכלל למה שאנחנו מכירים כיום?

 [interaction id="54d0c1dfa2eb4c42433ded4c"]


תגיות
Back to top button
Close
Close