סגנון חדש: האפליקציה שיוצאת מגבולות הסמארטפון ומתלבשת לכם על העיניים • HWzone
גאדגטיםאפליקציותטכנולוגיה

סגנון חדש: האפליקציה שיוצאת מגבולות הסמארטפון ומתלבשת לכם על העיניים

סנאפצ׳אט ממציאה את עצמה מחדש

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בסוף השבוע הודיעה חברת סנאפצ׳אט האמריקאית, מפתחת אפליקציית מסרוני המולטימדיה הפופולארית, כי היא ממתגת את עצמה מחדש תחת השם Snap. לטענת איוון שפיגל בן ה-26, שפיתח את האפליקציה עם שני חבריו בזמן הלימודים בסטנפורד, ההחלטה התקבלה בעקבות ההתרחבות הצפויה של החברה, שכן הוא כבר לא המוצר היחיד שלה.

לאחר מכן חשפה את מוצר החומרה הראשון שפיתחה: Spectacles, משקפי שמש תואמים לאפליקציה אשר מצוידים במצלמת מובנית, שניתן להקליט באמצעותה ״זיכרונות״ בקלות. לטענת Snap, זו אחת ממצלמות הוידאו האלחוטיות הקטנות בעולם, והיא מסוגלת לצלם ״סנאפים״ באורך יום שלם בטעינה אחת. המטרה היא לדמות ראיית אדם ככל שניתן, ולכן העדשה שתלווה את המצלמה תהיה בעלת זווית ראיה רחבה של 115 מעלות.

spp

שפיגל סיפר ל-WSJ כי כשצפה לראשונה בצילום מהמשקפיים שהשתמש בהם בזמן טיול, הוא לא האמין שהוא יכול לראות את הזיכרון שלו דרך עיניו. ״זה משהו אחד לצפות בתמונות של חוויה שהייתה לך, ומשהו אחר לגמרי שתהיה לך חוויה של החוויה. זה היה הכי קרוב שהגעתי להרגיש שאני שוב שם״.

המשקפיים יסתנכרנו מול האפליקציה
המשקפיים יסתנכרנו מול האפליקציה

המשקפיים מחוברים לאפליקציה באמצעות או בלוטות׳, כך שכל צילום יועבר ישירות אליה ויהיה ניתן לשיתוף. סביר להניח שכמו שהתרגלנו, הצילום יוגבל למקטעים של עשר שניות. המשקפיים יגיעו לחנויות בסתיו הקרוב במחיר של 130 דולר ובשלושה צבעים: ירוק-כחול, שחור ואדום.


תגיות

תגובה אחת

  1. מדהים,
    מעניין למה 2 מצלמות,, תלת מימד או שיפור איכות?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close